Больничный по беременности и родам

Dolanny
Оракул
Оракул
Повідомлень: 238
З нами з: 12 серпня 2015, 11:49
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 144 рази

Повідомлення Dolanny »

Відпустка по догляду за дитиною до 3-х років це ваше право, а не обов'язок.
Якщо керівництво буде брати когось на ваше місце в період вашої відсутності, то тільки по строковому договору, в якому буде вказано, що на час відсутності такого-то працівника, оскільки трудові відносини з вами тривають.

Laura 12
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 12 листопада 2020, 00:01
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Laura 12 »

Доброго дня. Дякую за відповідь.
Можна ще питання? Меня потрібно буде писати якусь заяву,що я не беру відпустку по догляду за дитиною по її досягненню 3 річного віку? Якщо так,то коли це слід зробити- до відпустки по вагітності і пологам чи після?

Ната2727
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 816
З нами з: 10 березня 2012, 13:17
Дякував (ла): 475 разів
Подякували: 70 разів

Повідомлення Ната2727 »

Доброго дня. Працівниця принесла лікарняний по вагітності та пологам. Чи вірно я розрахувала?
Дохід за повних фактично відпрацьованих місяців - 48383,21/274 к. дні = 176,58
176,58*126=22 249,08

чи потрібно застосовувати обмеження? 5000/30,44=164,26*126= 20696,76

tata-bon
ПрофиПрофи
Повідомлень: 35
З нами з: 10 лютого 2016, 14:19
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення tata-bon »

Добрый день, работница находясь в отпуске по уходу за ребенком до 3-х лет опять идет в декрет, для расчета берется оклад на момент ухода в первый декрет или на сегодня (который в штатном расписании)?

Користувач
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 25 січня 2021, 22:41

Повідомлення Користувач »

Допоможіть розібратися. Держслужбовець. Зараз в декреті по догляду за дитиною до 3х років. 2 березня динині виповнюється 3 роки. Вагітна. На момент виходу з декрету буде 19 тижнів вагітності. На роботу виходити бажання немає на 2 місяці. Питання : можна продовжити догляд за дитиною до 4 років? Робоче місце зберігається? Стаж буде? Отримаю від роботи декретні?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Користувач писав:
26 січня 2021, 19:48
Допоможіть розібратися. Держслужбовець. Зараз в декреті по догляду за дитиною до 3х років. 2 березня динині виповнюється 3 роки. Вагітна. На момент виходу з декрету буде 19 тижнів вагітності. На роботу виходити бажання немає на 2 місяці. Питання : можна продовжити догляд за дитиною до 4 років? Робоче місце зберігається? Стаж буде? Отримаю від роботи декретні?
Если Вы в отпуске по уходу за ребёнком до 3 лет и сейчас беременны вторым ребёнком, то берёте больничный и предоставляете его на своё место работы. Вам должны рассчитать и выплатить больничные по беременности и родам по второму ребёнку (после получения средств из Фонда соцстрах.) Продолжать отпуск по уходу за первым ребёнком нет смысла (но есть право), т.к. есть смысл оформить отпуск по БиР по второму ребёнку, а после окончания его — отпуск по уходу за ребёнком (за вторым) до 3 лет
Зображення

Користувач
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 25 січня 2021, 22:41

Повідомлення Користувач »

Яков писав:
27 січня 2021, 13:21
Користувач писав:
26 січня 2021, 19:48
Допоможіть розібратися. Держслужбовець. Зараз в декреті по догляду за дитиною до 3х років. 2 березня динині виповнюється 3 роки. Вагітна. На момент виходу з декрету буде 19 тижнів вагітності. На роботу виходити бажання немає на 2 місяці. Питання : можна продовжити догляд за дитиною до 4 років? Робоче місце зберігається? Стаж буде? Отримаю від роботи декретні?
Если Вы в отпуске по уходу за ребёнком до 3 лет и сейчас беременны вторым ребёнком, то берёте больничный и предоставляете его на своё место работы. Вам должны рассчитать и выплатить больничные по беременности и родам по второму ребёнку (после получения средств из Фонда соцстрах.) Продолжать отпуск по уходу за первым ребёнком нет смысла (но есть право), т.к. есть смысл оформить отпуск по БиР по второму ребёнку, а после окончания его — отпуск по уходу за ребёнком (за вторым) до 3 лет
Получається в мене декрет за першою дитиною закінчується 2 березня, а в декрет за другою дитиною ітиму в травні. Получається мені на 2 місяці виходить на роботу треба? Чи можна продовжити догляд за дитиною?

Пенсионер
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 657
З нами з: 25 січня 2012, 03:37
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 150 разів

Повідомлення Пенсионер »

Я ФОП 1 группа зарегистрировалась в декабре 2020 года . в апреле мне идти в декретный отпуск. Страховой стаж у меня 5 лет. Подскажите имею ли я право на декретные, если зарегистрировалась ФОП меньше чем 6 месяцев. Дайте ссылку на инструктивные материалы, или разъясните. Заранее большое спасибо.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Пенсионер писав:
30 січня 2021, 21:39
Я ФОП 1 группа зарегистрировалась в декабре 2020 года . в апреле мне идти в декретный отпуск. Страховой стаж у меня 5 лет. Подскажите имею ли я право на декретные, если зарегистрировалась ФОП меньше чем 6 месяцев. Дайте ссылку на инструктивные материалы, или разъясните. Заранее большое спасибо.
https://www.golovbukh.ua/article/ru/814 ... a-flp-2020

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1873
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 339 разів
Подякували: 880 разів

Повідомлення Андрій61 »

Пенсионер post_id=690332 time=1612035577 user_id=10312]
Я ФОП 1 группа зарегистрировалась в декабре 2020 года . в апреле мне идти в декретный отпуск. Страховой стаж у меня 5 лет. Подскажите имею ли я право на декретные, если зарегистрировалась ФОП меньше чем 6 месяцев. Дайте ссылку на инструктивные материалы, или разъясните. Заранее большое спасибо.
А Если так прочитать:
"Пенсионер.... в апреле мне идти в декретный отпуск. Страховой стаж у меня 5 лет............."
:hurray: :lol:
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Відповісти

Повернутись до “Декретні”