Больничный по беременности и родам

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

IN_NOCHKA писав:
25 січня 2022, 13:44
Доброго дня
Подали заявку в ФСС по вагітності і пологам, отримали кошти, відобразили в об"єднаному звіті.

В ФСС теж треба якийсь звіт подавати?
Так. Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам
Зображення

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2440
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

Яков писав:
25 січня 2022, 13:54
IN_NOCHKA писав:
25 січня 2022, 13:44
Доброго дня
Подали заявку в ФСС по вагітності і пологам, отримали кошти, відобразили в об"єднаному звіті.

В ФСС теж треба якийсь звіт подавати?
Так. Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам
Дякую :)

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Колеги, а підкажіть таке - Заяву-розрахунок по вагітності і пологах подала 28.12.2021 - але кв3 від ФСС отримала аж 06.01.22
Питання - для відслідковування у боті від якої дати відштовхуватися ?
Зараз по києву показує що виплати йдуть за 30.12 .... Ми поки нічого не отримували...
Невже дату 3кв треба дивитись ?

Buh0420
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 28 листопада 2021, 18:27
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Buh0420 »

Доброго дня. Підкажіть будь ласка лікарняний на декрет прийшов 17.02. заяву розрахунок подала 21.03. В звіті з ЄСВ в якому місяці показувати нарахування?

ВікторіяVM
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 20 вересня 2022, 14:01

Повідомлення ВікторіяVM »

Доброго дня!
Працюючи на ФОП ,під час війни дізналася на 30 тижні вагітності,що він закрився. Потім зі образами мене приймають знов,але іншої дати. А є -лікарняний відкритий на 5 днів раніше. Бухгалтер який працював з цим питанням не замітив його відразу ,як і я саме. А через 2місяці , тобто зараз говорить мені про це(коли я маю вже народжувати) . Тобто лікарняний пройшов іншої дати чим моя заява на прийняття на роботу.
Питання зможу я отримати виплати по вагітності,як що дати різні???
Будь ласка підкажіть,так як з керівництвом після всього ,ми не ладимо ...
Дякую !!!

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

ВікторіяVM писав:
20 вересня 2022, 14:11
Доброго дня!
Працюючи на ФОП ,під час війни дізналася на 30 тижні вагітності,що він закрився. Потім зі образами мене приймають знов,але іншої дати. А є -лікарняний відкритий на 5 днів раніше. Бухгалтер який працював з цим питанням не замітив його відразу ,як і я саме. А через 2місяці , тобто зараз говорить мені про це(коли я маю вже народжувати) . Тобто лікарняний пройшов іншої дати чим моя заява на прийняття на роботу.
Питання зможу я отримати виплати по вагітності,як що дати різні???
Будь ласка підкажіть,так як з керівництвом після всього ,ми не ладимо ...
Дякую !!!
Уточнить, будь ласка:
Вы были работницей у ФОПа? ФОП закрылся? Договор с Вами был расторгнут? Когда, какого числа? После этого Вас снова принимают на работу к этому же ФОПу, ФОП снова открылся, когда, какого числа? Или принимают к другому ФОПу?
Теперь по датам: какая дата "открытия" Є-лікарняного и когда он стал готовим до сплати? Каким числом написана заява о приеме на работу и с какого числа Вы приняты?
Что с уплатой ЕСВ? Подавалась ли заява в ФСС? Если да, то кто подавал — сам ФОП или Вы?
Зображення

ВікторіяVM
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 20 вересня 2022, 14:01

Повідомлення ВікторіяVM »

ФОП закрылся 24.02(в день войны) ,об этом я узнала 18.07,когда открывала декретный. Но по этому фопу я работала с 1.06-7.06(,пока не прилитело)после разбирательства меня берут на работу на дорогой ФОП(одна фамилия разные имена) заявление на на работу было 22.07 ,декретный открыт 18.07.зачвление в ФСС подавал ФОП. А на счёт уплаты ЕСВ не скажу,не знаю.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

ВікторіяVM писав:
20 вересня 2022, 15:42
ФОП закрылся 24.02(в день войны) ,об этом я узнала 18.07,когда открывала декретный. Но по этому фопу я работала с 1.06-7.06(,пока не прилитело)после разбирательства меня берут на работу на дорогой ФОП(одна фамилия разные имена) заявление на на работу было 22.07 ,декретный открыт 18.07.зачвление в ФСС подавал ФОП. А на счёт уплаты ЕСВ не скажу,не знаю.
Второй ФОП подал заяву в ФСС. Вы сможете получить пособие по БиР, когда ФСС перечислит деньги ФОПу, а ФОП — Вам.
Скорее всего Вы получите не за 126 дней, а за дни с даты приема на работу. Предположим, Вас приняли с 25.07.2022, значит получите на 7 дней меньше (за 119 дней). Всё зависит от того, что, как и какие даты и начисления указал второй ФОП в заяве в ФСС.
У меня сомнения — видит ли Ваш больничный второй ФОП на Портале ПФУ и второе — меняли ли Вы данные по работодателю в мед.учреждении.
Всё же следует обратиться к новому работодателю с вопросом о поступлении допомоги из ФСС на р/с ФОПа, хотя.., если перейти на страницу ФСС:
Коли ви знаєте дату подачі заяви-розрахунку, слідкувати за виплатами можна онлайн у нашому телеграм-каналі ФССУ: t.me/socialfund, де в оперативному режимі оновлюється інформація щодо сум і дат, за які Фондом профінансовано матеріальне забезпечення і страхові виплати. Інформація оновлюється за тегом #фінансування_оперативно.
то информация печальная:
Зображення

За период, когда Вы не работали, если брать условную дату приёма 25 июля (с 18 июля до 24 июля вкл.), — Вы можете обратиться в ФСС самостоятельно
Зображення

ВікторіяVM
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 20 вересня 2022, 14:01

Повідомлення ВікторіяVM »

Добрый день! Вопрос: будучи в декретном отпуске,я устроилась на работу на ФОП, мне положены какие -то выплаты ?
Мне сказали так как я устроилась позже чем был открыт декретный (разница в в 3дня),они не могут ничего оформить ,потому что им придется сообщать об этом в налоговую...

Эти реестры
Гений
Гений
Повідомлень: 328
З нами з: 21 квітня 2011, 01:35
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 55 разів

Повідомлення Эти реестры »

Всім добрий день!Допоможіть будь-ласка, бо вже істерика!(( Хочу перерахувати декретні зі спец рахунку ФОП на особисту карту робітника в Приват. ЕСВ був сплачений в серпні в розмірі 22%. До п/д прикладаю оригінал квитанції зі сплати ЕСВ. Створюю платіж, пишу "Перерахування допомоги по вагiтностi та пологах за квітень- серпень 2022 року ПІБ код" . Платіж не пропускає - пише, що ЕСВ менше 1/5. В призначенні там де місяць міняла і на вересень, і просто серпень. Дозвонитись в Приват не можу - у них весь час повітряна тривога(( Може хто стикався з таиким. Розумію, що це чи глюк, чи щось неправильно в призначенні.

Відповісти

Повернутись до “Декретні”