Больничный по беременности и родам

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18764
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2039 разів
Подякували: 10328 разів

Повідомлення Popen »

Tasa писав:
21 грудня 2021, 15:31
Хто має досвід з подання довідкового звітного - поділіться ... Щось він мене заморив цей довідковий :(
Нічого не заповнював окрім шапки та стр. 061
1. В кв. №1 Їм не сподобалось, що, мовляв, вказанного КВЕДу не знайдено в довіднику, але в №2 - "00" 8-). Д5 не подавав...
2. Це не "довідковий" вас заморив, а оті співробітниці, які тількі те і роблять, що вагітнітіють!!! :g_hospital: :g_crazy: :g_witch:

Buh0420
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 28 листопада 2021, 18:27
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Buh0420 »

Tasa писав:
21 грудня 2021, 15:31
Хто має досвід з подання довідкового звітного - поділіться ...
Подаю за 10-11 міс по декретчиці - не заповнювала рядок після 07...
У Дод1 - зазначила тільки цю працівницю - пробувала і з сумами спочатку, і без сум...
Помилка : "..... у складі додатків до розрах.подано відомомсті про нарахування єдиного внеску, проте в рядку 09 "ОЗН....внеску" в графі "Відмітка "Х" про відповідну ознаку" не визначено відповідну ознаку платника єдиного внеску)...

Щось він мене заморив цей довідковий :(
В ФСС сьогодні сказали, що його заповнювати потрібно, але не обов'язково. Я заповнила д1 - жовтень, листопад, д5-грудень. Першу сторінку тільки шапочку, КВЕД видалила також. Поки прийшла тільки 1кв. з помилкою про відсутній КВЕД. Ф квитанцію 2. Паралельно подала заяву розрахунок, перший раз не прийняло. Потрібно вказувати код непрацездатності 2, а не 8. Відправила другий раз прийшла квитанція 2, очікую на 3.
Востаннє редагувалось 23 грудня 2021, 22:57 користувачем Buh0420, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18764
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2039 разів
Подякували: 10328 разів

Повідомлення Popen »

Buh0420 писав:
21 грудня 2021, 23:28
... Я заповнила д1, д2- жовтень...
Возникают очень большие сомнения в целесообразности подачи Д2 обычным работодавцем, ибо его подают только Органы соцзахисту...

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13645
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14111 разів
Подякували: 27884 рази

Повідомлення Яков »

Buh0420 писав:
21 грудня 2021, 23:28
…Я заповнила д1, д2- жовтень…
Не вздумайте подавать Д2 в "звiтном" Податковом розрахунке за 4 квартал — потом придётся исправлять ошибку.
Например,
в статье Объединенный отчет: исправляем ошибки в Д1 и Д5 отвечали на вопрос читача: налоговый расчет за отчетный квартал принят контролерами. Однако по завершении предельного срока подачи отчетности обнаружили, что в Д1 и Д5 ошибочно не указали работника, а в Д2 забыли указать работницу, которая ушла в отпуск для ухода за ребенком. Как исправить такие ошибки обычному работодателю?
В журнале отвечают: Вот, например, читатель переживает, что забыл включить работницу в Д2. Но ведь это приложение обычные работодатели не формируют! Следовательно, он все сделал правильно.
Я добавил комментарий: В ЭТОТ раз читач "забув включити працівницю до Д2", а до этого (судя по его вопросу) — наверняка включал (хотя, согласен, на самом деле не должен был).
Думаю, что такому читачу нужно сообщить, что если у него были такие ситуации по отражению в Д2 Податкового розрахунка (или до этого он отражал сведения в ненужных таблицах недействующего сейчас Додатка 4 по ЕСВ в периодах до 2021 года), — тогда ему необходимо провести "корректировки" по этим додаткам (таблицам), в т.ч. за периоды до 2021, и удалить ненужную информацию из ненужных додатков (таблиц); пояснить, каким образом ему исправлять свои ошибки в случаях, когда он отобразил НЕ нужную информацию, да ещё и НЕ в ТЕХ додатках

И на комментарий ответили: Спасибо за комментарий. Действительно, в видео мы обошли Д2. Но согласна, что вопрос интересный. Возьмем в работу.
Зображення

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8502
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6476 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Popen писав:
21 грудня 2021, 19:24
Спойлер
Tasa писав:
21 грудня 2021, 15:31
Хто має досвід з подання довідкового звітного - поділіться ... Щось він мене заморив цей довідковий :(
Нічого не заповнював окрім шапки та стр. 061
1. В кв. №1 Їм не сподобалось, що, мовляв, вказанного КВЕДу не знайдено в довіднику, але в №2 - "00" 8-). Д5 не подавав...
2. Це не "довідковий" вас заморив, а оті співробітниці, які тількі те і роблять, що вагітнітіють!!! :g_hospital: :g_crazy: :g_witch:
Хтозна.. Прийшла кв 2 зі смайликом ((( Зробила на порталі запит по декретчиці - не бачу даних за жовтень-листопад...
Чи так має бути ?
А в Дод 1 ви заповнювали дані по декретниці ? з цифрами в смислі ?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18764
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2039 разів
Подякували: 10328 разів

Повідомлення Popen »

Tasa писав:
22 грудня 2021, 17:14
Popen писав:
21 грудня 2021, 19:24
Спойлер
Tasa писав:
21 грудня 2021, 15:31
Хто має досвід з подання довідкового звітного - поділіться ... Щось він мене заморив цей довідковий :(
Нічого не заповнював окрім шапки та стр. 061
1. В кв. №1 Їм не сподобалось, що, мовляв, вказанного КВЕДу не знайдено в довіднику, але в №2 - "00" 8-). Д5 не подавав...
2. Це не "довідковий" вас заморив, а оті співробітниці, які тількі те і роблять, що вагітнітіють!!! :g_hospital: :g_crazy: :g_witch:
Хтозна.. Прийшла кв 2 зі смайликом ((( Зробила на порталі запит по декретчиці - не бачу даних за жовтень-листопад...
Чи так має бути ?
А в Дод 1 ви заповнювали дані по декретниці ? з цифрами в смислі ?
Авжеж! А без цифірі який же сенс подавати звіт?

Buh0420
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 28 листопада 2021, 18:27
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Buh0420 »

Яков писав:
22 грудня 2021, 09:04
Buh0420 писав:
21 грудня 2021, 23:28
…Я заповнила д1, д2- жовтень…
Не вздумайте подавать Д2 в "звiтном" Податковом розрахунке за 4 квартал — потом придётся исправлять ошибку.
Например,
в статье Объединенный отчет: исправляем ошибки в Д1 и Д5 отвечали на вопрос читача: налоговый расчет за отчетный квартал принят контролерами. Однако по завершении предельного срока подачи отчетности обнаружили, что в Д1 и Д5 ошибочно не указали работника, а в Д2 забыли указать работницу, которая ушла в отпуск для ухода за ребенком. Как исправить такие ошибки обычному работодателю?
В журнале отвечают: Вот, например, читатель переживает, что забыл включить работницу в Д2. Но ведь это приложение обычные работодатели не формируют! Следовательно, он все сделал правильно.
Я добавил комментарий: В ЭТОТ раз читач "забув включити працівницю до Д2", а до этого (судя по его вопросу) — наверняка включал (хотя, согласен, на самом деле не должен был).
Думаю, что такому читачу нужно сообщить, что если у него были такие ситуации по отражению в Д2 Податкового розрахунка (или до этого он отражал сведения в ненужных таблицах недействующего сейчас Додатка 4 по ЕСВ в периодах до 2021 года), — тогда ему необходимо провести "корректировки" по этим додаткам (таблицам), в т.ч. за периоды до 2021, и удалить ненужную информацию из ненужных додатков (таблиц); пояснить, каким образом ему исправлять свои ошибки в случаях, когда он отобразил НЕ нужную информацию, да ещё и НЕ в ТЕХ додатках

И на комментарий ответили: Спасибо за комментарий. Действительно, в видео мы обошли Д2. Но согласна, что вопрос интересный. Возьмем в работу.
Вибачаюсь, помилилася подавала д1 за жовтень, листопад квитанцію чекаю 2день

elena_ma
Гений
Гений
Повідомлень: 328
З нами з: 05 вересня 2015, 14:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення elena_ma »

В платежном поручении на декретные в назначении платежа что нужно писать? Просто оплата больничного и т.д или нужно какая-то кодировка со звездочками?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13645
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14111 разів
Подякували: 27884 рази

Повідомлення Яков »

elena_ma писав:
30 грудня 2021, 12:06
В платежном поручении на декретные в назначении платежа что нужно писать? Просто оплата больничного и т.д или нужно какая-то кодировка со звездочками?
Вообще-то этот больничный не совсем больничный, а допомога по ваг. та пологах.
При оплате на карту работнице так и указывал: допомога по вагiт. та пологах (без кодировок и звёздочек)... По ЕСВ — как обычно платите и указываете назначение (звёздочка, точки с запятыми, 101, а в описании можете указать, что Єдиний внесок на суму допомоги по вагітності та пологах... (но не обязательно)
Зображення

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2440
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

Доброго дня
Подали заявку в ФСС по вагітності і пологам, отримали кошти, відобразили в об"єднаному звіті.

В ФСС теж треба якийсь звіт подавати?

Відповісти

Повернутись до “Декретні”