Аліменти на карту

Yulia Fesenko
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 12 червня 2013, 10:53
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Yulia Fesenko »

Добрий день. Пишу на форум своє запитання, бо зовсім уже запуталась#cray# У юр.особи працівник - платник аліментів, із сумами і відсотками і всім іншим - все ясно, а от із виплатою самих грошей утримувачу (дружині працівника) виникли труднощі... Зарплату працівники отримують через касу за видатковими ордерами, як правильно відобразить в обліку виплату аліментів на картку. Я так розумію, що я повинна видати кошти через вко директору - він кладе через термінал на картку жіночці, чек - бухгалтеру, а всю операцію оформити через авансовий звіт і видатковий касовий ордер? Чи я помиляюся? запуталась

ren
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 14 жовтня 2011, 05:47
Дякував (ла): 1151 раз
Подякували: 446 разів

Повідомлення ren »

А не удобнее вам перечислять со своего р/с напрямую на карту в день выплаты зарплаты?

Yulia Fesenko
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 12 червня 2013, 10:53
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Yulia Fesenko »

так. Вперше така ситуація, навіть не подумала про це, а розгубилася, правда, можна ж і так. Наступного разу - однозначно. А як можна виправить ситуацію, яка склалася? Що я вище описала? Бо зп - видали, аліменти відправили - чек на руках, поспішили, а як це відобразить - не знаю(

romanenko
Оракул
Оракул
Повідомлень: 266
З нами з: 18 травня 2012, 06:31
Дякував (ла): 694 рази
Подякували: 462 рази

Повідомлення romanenko »

Мы переводим с наше счета сразу на карту элементы, в день когда оплачиваем налоги.

ren
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 14 жовтня 2011, 05:47
Дякував (ла): 1151 раз
Подякували: 446 разів

Повідомлення ren »

Yulia Fesenko писав:так. Вперше така ситуація, навіть не подумала про це, а розгубилася, правда, можна ж і так. Наступного разу - однозначно. А як можна виправить ситуацію, яка склалася? Що я вище описала? Бо зп - видали, аліменти відправили - чек на руках, поспішили, а як це відобразить - не знаю(
Наверно да, авансовым отчётом.

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

заявление есть с реквизитами карты?

Yulia Fesenko
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 12 червня 2013, 10:53
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Yulia Fesenko »

так, всі необхідні документи я зібрала. А от із виплатою на карту у мене виникли проблеми

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

если указаны реквизиты, при следующей выплате перечисляйте платежным поручением алименты, но не раньше дня перечисления налогов по зарплате

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40703 рази

Повідомлення ar4ik »

Совершенно не вижу никакой проблемы- зачем усложнять, обычная кассовая операция. Выписываете расходный К/о на Ф.И.О., в назначении указываете- перечислено через терминал и подкалываете чек, если он на термобумаге, то советую сделать копию. Всё по учёту закроется и с точки зрения кассовой дисциплины тоже будет порядок. В дальнейшем- перечисляйте платёжкой, так гораздо удобнее.

Відповісти

Повернутись до “Аліменти”