Бухгалтер по договору ГПХ

lilipytochka
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 18 березня 2017, 19:03

Повідомлення lilipytochka »

Подскажите советом. Садовое товарищество. На момент дачного сезона хотим пригласить кассира по сбору членских взносов с 01.05. по 01.10. возможно ли оформить ее каким-то образом по ГПД. В ПКО и ПКО будет моя подпись. Или прописать ей какую-то услугу типа кассира?

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

І мене цікавить це питання, ми теж в ОСББ за цим дог. хочемо оформити консьєржів, у мене питання, чи можливо за дог ЦПХ платити співробітнику менш мін ЗП, і які податки потрібно платити, ПДФО,ЄСВ і ВЗ? Якщо хтось із вас працює з таким дог, поділіться,будь ласка текстом дог.
UKKY@i.ua

lilipytochka
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 18 березня 2017, 19:03

Повідомлення lilipytochka »

я делала на сторожей (как охранные услуги) ПДФО,ЄСВ і ВЗ перечисляла все/ Но у нас на определенный срок они принимаются во время несезона, а у Вас на постоянно как я понимаю

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Якщо ви у договорі цпх пропишете "на посаду ", "виконує обов'язки ",то вам цей договір прирівняють до трудового 100%. Думаю, з касиром і консьєржом цей номер не пройде.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

lilipytochka
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 18 березня 2017, 19:03

Повідомлення lilipytochka »

они не принимаются на должность они предоставляют определенную услугу и не исполняют никаких обязанностей. И согласна, что с консьержем это точно не пройдет

Відповісти

Повернутись до “Виплати за договорами ЦПХ”