Договор ГПХ

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1401
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 838 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

ANKO писав:
zoltan писав:Доброго дня! Підкажіть будь-ласка якщо я хочу працівника який зараз по договору ЦПХ перевести на основне місце праці то його треба звільнити і прийняти на основне місце?
Якщо він по договору ЦПХ, то ви ж його не приймали..., то і звільняти не потрібно...
Тобто я йому роблю кадрове переведдення і все ?

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

zoltan писав:
ANKO писав:
zoltan писав:Доброго дня! Підкажіть будь-ласка якщо я хочу працівника який зараз по договору ЦПХ перевести на основне місце праці то його треба звільнити і прийняти на основне місце?
Якщо він по договору ЦПХ, то ви ж його не приймали..., то і звільняти не потрібно...
Тобто я йому роблю кадрове переведдення і все ?
По догору ЦПХ не виникають трудові відносини.... Як ви можете зробити переміщення...не знаю

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1401
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 838 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

ANKO писав:
zoltan писав:
ANKO писав: Якщо він по договору ЦПХ, то ви ж його не приймали..., то і звільняти не потрібно...
Тобто я йому роблю кадрове переведдення і все ?
По догору ЦПХ не виникають трудові відносини.... Як ви можете зробити переміщення...не знаю
Ніяк не можу вцілити,значить я приймаю його на роботу?

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

zoltan писав:
ANKO писав:
zoltan писав:Тобто я йому роблю кадрове переведдення і все ?
По догору ЦПХ не виникають трудові відносини.... Як ви можете зробити переміщення...не знаю
Ніяк не можу вцілити,значить я приймаю його на роботу?
ТАК

iralis
Оракул
Оракул
Повідомлень: 231
З нами з: 12 квітня 2016, 11:38
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 108 разів

Повідомлення iralis »

ANKO писав:
zoltan писав:
ANKO писав: По догору ЦПХ не виникають трудові відносини.... Як ви можете зробити переміщення...не знаю
Ніяк не можу вцілити,значить я приймаю його на роботу?
ТАК
И допку на расторжение, т.к. если эта должность есть в штатке, то будут проблемы.

Дарция
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1237
З нами з: 28 січня 2012, 13:06
Дякував (ла): 932 рази
Подякували: 1064 рази

Повідомлення Дарция »

zoltan писав:Доброго дня! Підкажіть будь-ласка якщо я хочу працівника який зараз по договору ЦПХ перевести на основне місце праці то його треба звільнити і прийняти на основне місце?
особа по договору ЦПХ - це звичайна фізична особа,яка не має ніякого відношення до трудових відносин ( штатного, розрахункової відомості,табеля обліку роб.часу і т.д.) Вона собі по собі- окремо.
Якщо хочете його взяти на роботу6
1.Вносите зміни в штатне ,що відкривається вакантне місце
2.Фіз особа пише заяву про : прошу прийняти мене на посаду ... з ...
3.Створюєте наказ, що прийняти ософу... на посаду з... з оплатою згідно штатного
4. Обов"язково повідомлення в податкову про прийняття на роботу ДО того,як працівник вийте на роботу
5. Включаєте його в табель обліку
6.Нараховуєте з/п по алгоритму
7.Якщо на роботу приймає ФОП- трудовий договір
8.Якщо юридична особа : заяви і наказу достатньо.

Лёшик
Гений
Гений
Повідомлень: 391
З нами з: 22 травня 2009, 01:29
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 19 разів

Повідомлення Лёшик »

Добрый день, форумчане.
Поделитесь пожалуйста актуальной формой договора по которому я как Юр лицо могу заключить договор с физ лицом на выполнение ремонтных работ.
natalinyshka@ukr.net

lar
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 12 жовтня 2012, 02:33
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення lar »

Добрый день, а можно и мне.
Поделитесь пожалуйста актуальной формой договора по которому ФОП может заключить договор с физ лицом на выполнение услуг
lllaa88@ukr.net

Galacota
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 14 квітня 2019, 18:03

Повідомлення Galacota »

Добрый день! У меня возникла ситуация. Оформили сотрудника по договору ЦПХ с 01.03.2019, но в течении марта он не отработал ни одного дня. Как правильно его отразить в отчете по ЕСВ. Я так понимаю в таблице 5 я его указываю и ставлю дату начала 1 марта. А дальше? В таблице 6, в 1 ДФ? И еще вопрос, как быть если работник не работал вообще. как закрыть акт выполненных работ если платить вообще не за что.

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

Galacota писав:Добрый день! У меня возникла ситуация. Оформили сотрудника по договору ЦПХ с 01.03.2019, но в течении марта он не отработал ни одного дня. Как правильно его отразить в отчете по ЕСВ. Я так понимаю в таблице 5 я его указываю и ставлю дату начала 1 марта. А дальше? В таблице 6, в 1 ДФ? И еще вопрос, как быть если работник не работал вообще. как закрыть акт выполненных работ если платить вообще не за что.
Немножко мне не понятно. Договор заключили на месяц? Два? или больше... По какой причине не работал? Погодные условия, болезнь...? Будет ли он делать ту услугу, которая прописана в договоре или нет со временем? ...
Заплатили ли вы аванс на закупку материалов для работ? Все это нужно для того, что бы хоть немножко понять Вашу ситуацию. И от этого уже "плясать"

Відповісти

Повернутись до “Виплати за договорами ЦПХ”