Командировка заграницу

Оформлення, нарахування
Аурелия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 653
З нами з: 21 грудня 2017, 13:12
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 332 рази

Повідомлення Аурелия »

ANKO писав:
Nina-K писав:Добрый вечер коллеги!
Подскажите, пожалуйста, по какому курсу считать оплаченный в марте 2018г. с личной карты директора авиабилет стоимостью 400 евро если командировка была в декабре.
На дату оплаты или дату утверждения авансового отчета.
Моя думка на дату ав. звіту.,Платилось з особистої картки,отже поки не має ав. звіту,ви в себе нічого не відображаєте ...
На дату утверждения авансового отчета.

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Підскажіть, будь-ласка, водії їздять до Німеччини по біометричному паспорту. Відмінок не ставлять . Чи підлягають ці добові оподаткуванню? Маємо тільки наказ та завку на перевезення вантажу, ЦМР..

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

ANKO писав:Підскажіть, будь-ласка, водії їздять до Німеччини по біометричному паспорту. Відмінок не ставлять . Чи підлягають ці добові оподаткуванню? Маємо тільки наказ та завку на перевезення вантажу, ЦМР..
не не пыдлягають, комплект документов у вас есть, выписывайте командировку и все, в паспорте не ставят отметки но в базу заносят что проехала такая-то машина с таким то грузом

koziar.ta
Мастер
Мастер
Повідомлень: 67
З нами з: 16 лютого 2015, 14:08
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення koziar.ta »

Доброго времени суток всем!!!
Подскажите пожалуйста по командировке!!!
Сотрудник ежемесячно отправляется в командировку за границу,раньше в 2018 году, делался расчет деньги переводились на корпоратив. карту, оформленную на сотрудника и все ок.(по бухгалтерскому учету я их списывала по дате расчета)
с 2019 года, деньги списываются с основного счета (валютного), и в добавок снимается услуга банка за снятие наличных за границей, эти банковские расходы я должна ложить как банковские расходы компании или учитывать эту сумму как командировочные???

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Маруся10 писав:
ANKO писав:Підскажіть, будь-ласка, водії їздять до Німеччини по біометричному паспорту. Відмінок не ставлять . Чи підлягають ці добові оподаткуванню? Маємо тільки наказ та завку на перевезення вантажу, ЦМР..
не не пыдлягають, комплект документов у вас есть, выписывайте командировку и все, в паспорте не ставят отметки но в базу заносят что проехала такая-то машина с таким то грузом
Дякую! Машина проїхала, а водій ( я розумію,що машина без водія не проїде)як доказати ДФС, що він був за кордоном?
І що ДФС говорить про це?

до країн, в’їзд громадян України на територію яких здійснюється за наявності візи (дозволу на в’їзд), - згідно з наказом про відрядження за наявності документальних доказів перебування особи у відрядженні (відміток прикордонних служб про перетин кордону, проїзних документів, рахунків на проживання та/або будь-яких інших документів, що підтверджують фактичне перебування особи у відрядженні).

Не можу знайти є Німеччина безвізова...

Аурелия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 653
З нами з: 21 грудня 2017, 13:12
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 332 рази

Повідомлення Аурелия »

ANKO писав:Підскажіть, будь-ласка, водії їздять до Німеччини по біометричному паспорту. Відмінок не ставлять . Чи підлягають ці добові оподаткуванню? Маємо тільки наказ та завку на перевезення вантажу, ЦМР..
а водії якого транспорту? а якщо в них робота має розїздний характер, то і добових скоріше немає
- https://i.factor.ua/ukr/journals/nibu/2 ... gle.com%2F

якщо ж все ж відрядження по біометричному паспорту, то хватає вроді наказу , але в мене таких не було на практиці
https://www.golovbukh.ua/article/7375-y ... -pasportom

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

[
якщо ж все ж відрядження по біометричному паспорту, то хватає вроді наказу , але в мене таких не було на практиці
https://www.golovbukh.ua/article/7375-y ... -pasportom[/quote]

Там обмежений доступ, можна мені цю статтю на ankotr1@ukr.net ДЯКУЮ
Це у нас відрядження. Цікавить може хтось мав перевірку з цього приводу. Що кажуть податківці
Дякую

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

ANKO писав:
Маруся10 писав:
ANKO писав:Підскажіть, будь-ласка, водії їздять до Німеччини по біометричному паспорту. Відмінок не ставлять . Чи підлягають ці добові оподаткуванню? Маємо тільки наказ та завку на перевезення вантажу, ЦМР..
не не пыдлягають, комплект документов у вас есть, выписывайте командировку и все, в паспорте не ставят отметки но в базу заносят что проехала такая-то машина с таким то грузом
Дякую! Машина проїхала, а водій ( я розумію,що машина без водія не проїде)як доказати ДФС, що він був за кордоном?
І що ДФС говорить про це?

до країн, в’їзд громадян України на територію яких здійснюється за наявності візи (дозволу на в’їзд), - згідно з наказом про відрядження за наявності документальних доказів перебування особи у відрядженні (відміток прикордонних служб про перетин кордону, проїзних документів, рахунків на проживання та/або будь-яких інших документів, що підтверджують фактичне перебування особи у відрядженні).

Не можу знайти є Німеччина безвізова...
у вас есть ЦМР про пересечение границы, и маршрут, заявка от контрагента
у меня командировки зарубеж, заявка-договор на поездку от контрагента, приказ на командировку, путевой лист, и вперед, назад привозит водитель ЦМР или ТТН если по Украине

Аурелия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 653
З нами з: 21 грудня 2017, 13:12
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 332 рази

Повідомлення Аурелия »

Маруся10 писав:
ANKO писав:
Маруся10 писав: не не пыдлягають, комплект документов у вас есть, выписывайте командировку и все, в паспорте не ставят отметки но в базу заносят что проехала такая-то машина с таким то грузом
Дякую! Машина проїхала, а водій ( я розумію,що машина без водія не проїде)як доказати ДФС, що він був за кордоном?
І що ДФС говорить про це?

до країн, в’їзд громадян України на територію яких здійснюється за наявності візи (дозволу на в’їзд), - згідно з наказом про відрядження за наявності документальних доказів перебування особи у відрядженні (відміток прикордонних служб про перетин кордону, проїзних документів, рахунків на проживання та/або будь-яких інших документів, що підтверджують фактичне перебування особи у відрядженні).

Не можу знайти є Німеччина безвізова...
у вас есть ЦМР про пересечение границы, и маршрут, заявка от контрагента
у меня командировки зарубеж, заявка-договор на поездку от контрагента, приказ на командировку, путевой лист, и вперед, назад привозит водитель ЦМР или ТТН если по Украине
https://ligazakon.net/lawnews/doc/EN170 ... e=ep#!liga
https://ips.ligazakon.net/document/view ... 2017_01_01

не має вже чітко прописано про відмітки в паспорті - є докази перебування за кордоном (у вас це даже та сама ЦМР) сміло рахуйте добові

Валюшка
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 780
З нами з: 14 січня 2011, 12:49
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення Валюшка »

Аурелия писав:
Маруся10 писав:
ANKO писав: Дякую! Машина проїхала, а водій ( я розумію,що машина без водія не проїде)як доказати ДФС, що він був за кордоном?
І що ДФС говорить про це?

до країн, в’їзд громадян України на територію яких здійснюється за наявності візи (дозволу на в’їзд), - згідно з наказом про відрядження за наявності документальних доказів перебування особи у відрядженні (відміток прикордонних служб про перетин кордону, проїзних документів, рахунків на проживання та/або будь-яких інших документів, що підтверджують фактичне перебування особи у відрядженні).

Не можу знайти є Німеччина безвізова...
у вас есть ЦМР про пересечение границы, и маршрут, заявка от контрагента
у меня командировки зарубеж, заявка-договор на поездку от контрагента, приказ на командировку, путевой лист, и вперед, назад привозит водитель ЦМР или ТТН если по Украине
https://ligazakon.net/lawnews/doc/EN170 ... e=ep#!liga
https://ips.ligazakon.net/document/view ... 2017_01_01

не має вже чітко прописано про відмітки в паспорті - є докази перебування за кордоном (у вас це даже та сама ЦМР) сміло рахуйте добові
Подскажите если аванс не выдавался суточные пересчитываем только на дату авансового отчёта или и на дату выплаты? Когда-то был пересчет и на дату выплаты.
Как сейчас?

Відповісти

Повернутись до “Відрядження”