Главный бухгалтер-совместитель стал основным работником

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
tori_neva
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 10 грудня 2017, 21:13

Повідомлення tori_neva »

Здравствуйте!Буда рада Вашей помощи!Такая ситуация. Есть основное место работы и работаю по совместительству в другой организации главбухом.Рассчитываюсь с основного места и устраиваюсь основным работником в ту организацию,где была внешним совместителем.Как на нового работника завожу новую особову справу,расписываюсь в журнале ознакомл. с ПВТР,должн.инструкции и пр.-это все мне ясно.А как быть с приказами? Я нахожусь в составе комиссии по списанию ТМЦ,на меня приказ на право второй подписи и пр.Нужно ли заново издавать эти приказы?Нужно ли проводить инвентаризацию как при смене главбуха(увольняюсь-принимаюсь без разрыва в днях)?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Це залежить від того, як саме буде переоформлено документи на підприємстві, так як можливі 2 варіанти:
1 наказ: "Перевести ХХХХХХ на основне місце роботи. І тоді ніяких особливих дій робити не потрібно.
2 накази: Звільнити з роботи за сумісництвом. Прийняти на роботу за основним місцем. І тоді усе, як при звільненні працівника і прийнятті нового. Ну, можливо, я б не чіпала ЕЦП.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

tori_neva писав:
23 вересня 2020, 10:48
Здравствуйте!Буда рада Вашей помощи!Такая ситуация. Есть основное место работы и работаю по совместительству в другой организации главбухом.Рассчитываюсь с основного места и устраиваюсь основным работником в ту организацию,где была внешним совместителем.Как на нового работника завожу новую особову справу,расписываюсь в журнале ознакомл. с ПВТР,должн.инструкции и пр.-это все мне ясно.А как быть с приказами? Я нахожусь в составе комиссии по списанию ТМЦ,на меня приказ на право второй подписи и пр.Нужно ли заново издавать эти приказы?Нужно ли проводить инвентаризацию как при смене главбуха(увольняюсь-принимаюсь без разрыва в днях)?
https://news.dtkt.ua/debet-kredit/partner-news/61919
А про накази - там що прописано слово СУМІСНИК чи що? Я б по кадрах провела, а все інше залишила без змін.

tori_neva
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 10 грудня 2017, 21:13

Повідомлення tori_neva »

Nelli-Nelli писав:
23 вересня 2020, 12:23
tori_neva писав:
23 вересня 2020, 10:48
Здравствуйте!Буда рада Вашей помощи!Такая ситуация. Есть основное место работы и работаю по совместительству в другой организации главбухом.Рассчитываюсь с основного места и устраиваюсь основным работником в ту организацию,где была внешним совместителем.Как на нового работника завожу новую особову справу,расписываюсь в журнале ознакомл. с ПВТР,должн.инструкции и пр.-это все мне ясно.А как быть с приказами? Я нахожусь в составе комиссии по списанию ТМЦ,на меня приказ на право второй подписи и пр.Нужно ли заново издавать эти приказы?Нужно ли проводить инвентаризацию как при смене главбуха(увольняюсь-принимаюсь без разрыва в днях)?
https://news.dtkt.ua/debet-kredit/partner-news/61919
А про накази - там що прописано слово СУМІСНИК чи що? Я б по кадрах провела, а все інше залишила без змін.
Спасибо за ссылку,я с ней знакома,поэтому по кадровым моментам вопросов не возникло.Нет,в приказах я не указывала,что я совместитель.Просто волнует тот факт,что даты приказов будут ранее,чем приказ о моём приеме на работу как основного работника.
Востаннє редагувалось 23 вересня 2020, 16:11 користувачем tori_neva, всього редагувалось 1 раз.

tori_neva
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 10 грудня 2017, 21:13

Повідомлення tori_neva »

marina11 писав:
23 вересня 2020, 11:08
Це залежить від того, як саме буде переоформлено документи на підприємстві, так як можливі 2 варіанти:
1 наказ: "Перевести ХХХХХХ на основне місце роботи. І тоді ніяких особливих дій робити не потрібно.
2 накази: Звільнити з роботи за сумісництвом. Прийняти на роботу за основним місцем. І тоді усе, як при звільненні працівника і прийнятті нового. Ну, можливо, я б не чіпала ЕЦП.
У нас увольнение-прием.Значит и инвентаризацию следует провести?
Востаннє редагувалось 24 вересня 2020, 14:57 користувачем tori_neva, всього редагувалось 2 разів.

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

Мда, когда-то такие вопросы задавал не Главный Бухгалтер, а главному бухгалтеру.
МОЛ (должностное лицо) физически и юридически одно и то же, не усложняйте сотрудникам работу.

tori_neva
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 10 грудня 2017, 21:13

Повідомлення tori_neva »

mbamber писав:
24 вересня 2020, 09:03
Мда, когда-то такие вопросы задавал не Главный Бухгалтер, а главному бухгалтеру.
МОЛ (должностное лицо) физически и юридически одно и то же, не усложняйте сотрудникам работу.
Никому работу не усложняю,только себе(я и главбух и кадровик,и т.д.,и т.п.,к тому же только учусь).И я считаю,что никогда не будет зазорным учиться или просить совета.Главными бухгалтерами-не рождаются.

алазани
Мастер
Мастер
Повідомлень: 66
З нами з: 21 листопада 2015, 14:29
Дякував (ла): 62 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення алазани »

Доброго дня! Порадьте як краще поступити. Головний бухгалтер працює як за основним місцем роботи на одній фірмі, і на другій за сумісництвом. Звільнення з основного місяця роботи. За сумісництвом перевести потрібно на основне . Як краще поступити : звільнити і приймати по новому, чи можливо переводом (наказ видається, фізично одна і таж людина) юридично тоже вірно. Як правильно?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8509
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1884 рази
Подякували: 6480 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

алазани писав:
03 квітня 2023, 12:11
Доброго дня! Порадьте як краще поступити. Головний бухгалтер працює як за основним місцем роботи на одній фірмі, і на другій за сумісництвом. Звільнення з основного місяця роботи. За сумісництвом перевести потрібно на основне . Як краще поступити : звільнити і приймати по новому, чи можливо переводом (наказ видається, фізично одна і таж людина) юридично тоже вірно. Як правильно?
Можливі обидва варіанти, вирішувати вам, головне врахувати всі нюанси обох...
Хороша стаття https://ibuhgalter.net/articles/376

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 357
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

Tasa писав:
03 квітня 2023, 12:31
алазани писав:
03 квітня 2023, 12:11
Доброго дня! Порадьте як краще поступити. Головний бухгалтер працює як за основним місцем роботи на одній фірмі, і на другій за сумісництвом. Звільнення з основного місяця роботи. За сумісництвом перевести потрібно на основне . Як краще поступити : звільнити і приймати по новому, чи можливо переводом (наказ видається, фізично одна і таж людина) юридично тоже вірно. Як правильно?
Можливі обидва варіанти, вирішувати вам, головне врахувати всі нюанси обох...
Хороша стаття https://ibuhgalter.net/articles/376
Я роблю тільки звільнення - прийняття. Так радять ІФактор, Головбух наприклад.

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”