Расходная накладная

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Дякував (ла): 1236 разів
Подякували: 476 разів

Повідомлення READYN »

Снежынка писав: як бути коли покупці не повертають підписаний варіант видаткових накладних???
Деяким відправляю тричі, і разів 5 телефоную.
коли вже надії отримати назад видаткову немає -
просто розпечатую один екземпляр з підписами зі своєї сторони і підшиваю.
десь читала, що при комплексных перевірках їх майже не дивляться,
це хіба що позапланова перевірка чи звірка по конкретному контрагенту може бути...
ну і якщо спори з контрагентом, то теж має бути...
в мене збором документів займаються менеджери, .. причому досить відповідально...я тільки даю список відсутніх

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Дякував (ла): 266 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення mbamber »

READYN писав:в мене збором документів займаються менеджери, .. причому досить відповідально...я тільки даю список відсутніх
Единственно верное решение для нормально работающей организации.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Дякував (ла): 233 рази
Подякували: 527 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Снежынка писав: як бути коли покупці не повертають підписаний варіант видаткових накладних???
А як товар доставляєте? Ми працюємо з Новою поштою. Я в таких випадках, до того часу поки не повернулись РН, розпечатую з сайту інформацію про отримання по ТТН і підшиваю до копії.
А взагалі у мене був один постачальник, який ніколи не просив повернути свій екземпляр видаткової та і ніколи не вкладав його, товар відправляв Новою поштою. На моє запитання, чому так, була відповідь, що їм достатньо акту виконаних робіт Нової пошти (оплата послуг була за рахунок постачальника).
Це продовження теми. Чи достатньо акту виконаних робіт Нової пошти для підвердження своїх витрат?

Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Дякував (ла): 1688 разів
Подякували: 6057 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Nelli-Nelli писав:
Скрытый текст
А як товар доставляєте? Ми працюємо з Новою поштою. Я в таких випадках, до того часу поки не повернулись РН, розпечатую з сайту інформацію про отримання по ТТН і підшиваю до копії.
А взагалі у мене був один постачальник, який ніколи не просив повернути свій екземпляр видаткової та і ніколи не вкладав його, товар відправляв Новою поштою. На моє запитання, чому так, була відповідь, що їм достатньо акту виконаних робіт Нової пошти (оплата послуг була за рахунок постачальника).
Це продовження теми. Чи достатньо акту виконаних робіт Нової пошти для підвердження своїх витрат?
Ні в якому разі !!

Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Дякував (ла): 6678 разів
Подякували: 2178 разів

Повідомлення Ребекка »

та що там покупці - в мене продавці такі є. Я вже їх прошу вислати НП за мій рахунок, якщо грошей на конверт немає. А до деяких, якщо в нашому місті, їзжу за документами #wall# .

cand
Мыслитель
Мыслитель
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення cand »

Всем добрый день,
такая ситуация: нам покупатель делает частичные оплаты за товар начиная с 04.10 и мы в свою очередь направляем оплаты своему поставщику, последняя оплата должна быть в первых числах декабря, соответственно расходная тоже, наш поставщик говорит, что ему нужно закрыть расходную уже в этом месяце иначе будут платить штраф, подскажите о каком штрафе идет речь?

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Дякував (ла): 821 раз
Подякували: 1036 разів

Повідомлення IRINAST »

cand писав:Всем добрый день,
такая ситуация: нам покупатель делает частичные оплаты за товар начиная с 04.10 и мы в свою очередь направляем оплаты своему поставщику, последняя оплата должна быть в первых числах декабря, соответственно расходная тоже, наш поставщик говорит, что ему нужно закрыть расходную уже в этом месяце иначе будут платить штраф, подскажите о каком штрафе идет речь?
Тут масса вариантов, может НДС не хватает, или отгрузили дальше кому уже сейчас, узнавайте у них

cand
Мыслитель
Мыслитель
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення cand »

Спасибо, а то, я уже за себя начала переживать, смогу ли отгрузку декабрем сделать)

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Дякував (ла): 821 раз
Подякували: 1036 разів

Повідомлення IRINAST »

cand писав:Спасибо, а то, я уже за себя начала переживать, смогу ли отгрузку декабрем сделать)
Вы то сможете, если есть на складе, а у них поинтересуйтесь почему сейчас, и кто штраф платить будет?

Кэт
Мудрец
Мудрец
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення Кэт »

Подскажите, если предприятие помимо оптовой торговли занимается еще и розничной торговлей и на продажу товара покупателям выдаются фискальные чеки РРО, надо в этом случает еще какую-то сводную за день расходную накладную по конечному потребителю печатать для себя?

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”