Списания ГСМ

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
POCAHONTAS8
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 07 квітня 2020, 10:24
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення POCAHONTAS8 »

Колеги поделитесь пожалуйста актом на списание ГСМ , по какой форме списываете или сами разрабатывали акт????

Ирина 22
Оракул
Оракул
Повідомлень: 259
З нами з: 11 березня 2019, 14:19
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 114 разів

Повідомлення Ирина 22 »

POCAHONTAS8 писав:
23 вересня 2020, 13:51
Колеги поделитесь пожалуйста актом на списание ГСМ , по какой форме списываете или сами разрабатывали акт????
Сама разработала. Приказом по фирме ввела в действие. Самый простой- 9 столбиков)). Ежемесячное списание.

Найменування палива (од. виміру)
Остаток на начало періода кіл-ть сума,
Отримано за період кіл-ть сума,
Витрачено за період кіл-ть сума,
Залишок на кінець періода кіл-ть сума.

Пишу что в т.ч. на картах и в баке.

Вот как то так.

oksanasmm
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 09 вересня 2020, 22:45
Дякував (ла): 25 разів

Повідомлення oksanasmm »

Nelli-Nelli писав:
23 вересня 2020, 12:32
oksanasmm писав:
22 вересня 2020, 15:48
Что бы не плодить тем спрошу в этой. Подскажите пожалуйста на предприятии в цех купили тепловую пушку для обогрева и для просушки изделия. Для этого покупаем пропан и диоксид. Подскажите пожалуйста, может кто то сталкивался как списать и какие документы нужны как основание для списания пропана и диоксида. :stars: :stars:
Тут написано слово пропан . Вам не здається, що попахує отриманням ліцензіі на зберігання?
:( тут не знаю ще як маю списати, а ви мене ще цією ліцензією порадували. :stars:

Ирина 22
Оракул
Оракул
Повідомлень: 259
З нами з: 11 березня 2019, 14:19
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 114 разів

Повідомлення Ирина 22 »

oksanasmm писав:
23 вересня 2020, 16:39
Nelli-Nelli писав:
23 вересня 2020, 12:32
oksanasmm писав:
22 вересня 2020, 15:48
Что бы не плодить тем спрошу в этой. Подскажите пожалуйста на предприятии в цех купили тепловую пушку для обогрева и для просушки изделия. Для этого покупаем пропан и диоксид. Подскажите пожалуйста, может кто то сталкивался как списать и какие документы нужны как основание для списания пропана и диоксида. :stars: :stars:
Тут написано слово пропан . Вам не здається, що попахує отриманням ліцензіі на зберігання?
:( тут не знаю ще як маю списати, а ви мене ще цією ліцензією порадували. :stars:

З Ліцензією на зберігання стілько питань. Тому й придбала ії. Й Вам раджу. Її не тяжко придбати. А з приводу списання, коли не знаю точно куди списати, то списую на 91 :mocking: А потім вже, при нагоді буду рішати й сперічатися з податковою- права я чи ні))

oksanasmm
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 09 вересня 2020, 22:45
Дякував (ла): 25 разів

Повідомлення oksanasmm »

Ирина 22 писав:
23 вересня 2020, 16:50
oksanasmm писав:
23 вересня 2020, 16:39
Nelli-Nelli писав:
23 вересня 2020, 12:32

Тут написано слово пропан . Вам не здається, що попахує отриманням ліцензіі на зберігання?
:( тут не знаю ще як маю списати, а ви мене ще цією ліцензією порадували. :stars:

З Ліцензією на зберігання стілько питань. Тому й придбала ії. Й Вам раджу. Її не тяжко придбати. А з приводу списання, коли не знаю точно куди списати, то списую на 91 :mocking: А потім вже, при нагоді буду рішати й сперічатися з податковою- права я чи ні))
Дякую вам, а може ще підкажите, чи потрібно мені вимагати розрахунки, акти з виробництва як підставу для списання пропану та діоксиду . Дякую

Ирина 22
Оракул
Оракул
Повідомлень: 259
З нами з: 11 березня 2019, 14:19
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 114 разів

Повідомлення Ирина 22 »

oksanasmm писав:
23 вересня 2020, 22:31
Ирина 22 писав:
23 вересня 2020, 16:50
oksanasmm писав:
23 вересня 2020, 16:39

:( тут не знаю ще як маю списати, а ви мене ще цією ліцензією порадували. :stars:

З Ліцензією на зберігання стілько питань. Тому й придбала ії. Й Вам раджу. Її не тяжко придбати. А з приводу списання, коли не знаю точно куди списати, то списую на 91 :mocking: А потім вже, при нагоді буду рішати й сперічатися з податковою- права я чи ні))
Дякую вам, а може ще підкажите, чи потрібно мені вимагати розрахунки, акти з виробництва як підставу для списання пропану та діоксиду . Дякую

Я би списувала Бух довідкою з коментарем. Розрахунок мабудь є у паспорті вашої пушки або в інеті, на нього б й силалась))
Но якщо ваші працівники нададуть такий розрахунок, то згідно розрахунку.

oksanasmm
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 09 вересня 2020, 22:45
Дякував (ла): 25 разів

Повідомлення oksanasmm »

Ирина 22 писав:
24 вересня 2020, 09:25
oksanasmm писав:
23 вересня 2020, 22:31
Ирина 22 писав:
23 вересня 2020, 16:50



З Ліцензією на зберігання стілько питань. Тому й придбала ії. Й Вам раджу. Її не тяжко придбати. А з приводу списання, коли не знаю точно куди списати, то списую на 91 :mocking: А потім вже, при нагоді буду рішати й сперічатися з податковою- права я чи ні))
Дякую вам, а може ще підкажите, чи потрібно мені вимагати розрахунки, акти з виробництва як підставу для списання пропану та діоксиду . Дякую

Я би списувала Бух довідкою з коментарем. Розрахунок мабудь є у паспорті вашої пушки або в інеті, на нього б й силалась))
Но якщо ваші працівники нададуть такий розрахунок, то згідно розрахунку.
Спасибо вам большое.

Ninaaa
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 96
З нами з: 12 червня 2018, 13:58
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Ninaaa »

Добрый день, может кто сталкивался... купили каток дорожный BOMAG BW120AD-4, где найти его нормы расхода топлива? не могу найти или не там ищу. спасибо!

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Ninaaa писав:
06 жовтня 2020, 12:36
Добрый день, может кто сталкивался... купили каток дорожный BOMAG BW120AD-4, где найти его нормы расхода топлива? не могу найти или не там ищу. спасибо!
такой штучки не будет в нормах 43, это вам самим надо собрать комиссию и определить сколько он жрет на 1км, составить акт и подписать ну хоть 3 человека

Ninaaa
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 96
З нами з: 12 червня 2018, 13:58
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Ninaaa »

Добрый день, в 1 с случайно списала больше топлива чем фактически и отчет квартальный уже сдан, сейчас увидела, что в остатке намного меньше. уже никак нельзя это исправить в 1с?

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”