Re: Счет и счет-фактура

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
g.let
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 755
З нами з: 18 листопада 2011, 06:45
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 375 разів

Повідомлення g.let »

Tasa писав:
Це роздуми чи питання ?
Це мое ИМХО, а значит роздуми )))

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

подскажите пожалуйста как правильно издать счет заключили договор на 30 000,00
покупателю необходимо выставить счет на предоплату (аванс) 30% на 9000,00 или на всю сумму 30 000,00?

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3760
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 537 разів
Подякували: 1824 рази

Повідомлення Маруся10 »

иск писав:подскажите пожалуйста как правильно издать счет заключили договор на 30 000,00
покупателю необходимо выставить счет на предоплату (аванс) 30% на 9000,00 или на всю сумму 30 000,00?
выставляйте счет на всю сумму, а они уже будут смотреть сколько захочется им платить, все равно будет согласно одного счета в пл.поручении указыватся

sunbuh
Профи
Повідомлень: 44
З нами з: 18 вересня 2014, 14:34
Дякував (ла): 31 раз

Повідомлення sunbuh »

Добрый день, подскажите, пожалуйста, как правильно выставить счет согласно ДКПП?

Есть, например код 43.22.12 Монтаж систем опалювання, вентиляції та кондиціювання повітря - обязательно ли в счете должно быть идентичное наименование?
Заказчик гос. структура, которая работает только по дкпп.
Ранее не сталкивались с подобными случаями, может кто поделиться опытом.

Спасибо.#wall#

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 748
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

Доброго дня, підскажіть, будь ласка, чи обов"язково зараз на відгрузки оформ. договір? Читаю статтю , де написано "підтвердженням укладання договору вважається оплата отриманого рахунку-фактури в межах строку для надання відповіді на пропозицію укласти такий дог.(ст.642 ЦКУ), отже, у певних випадках оплата рах-факт. свідчить про факт укладення господ. договору".
Чи можливо, працювати без договорів?

scs
Гений
Гений
Повідомлень: 429
З нами з: 29 серпня 2013, 12:57
Дякував (ла): 131 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення scs »

Я так розумію згідно Листа Мінфіну від 16.02.2017 № 31-11410-06-5/4339 якщо я оплатила рахунок,згідно нього я можу і відобраз. операц. у бухобліку?
Тобто що накладні та акти ,вже не потрібні?

g.let
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 755
З нами з: 18 листопада 2011, 06:45
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 375 разів

Повідомлення g.let »

Оформлений належним чином рахунок-фактура (інвойс) може бути підставою для відображення в бухгалтерському обліку господарської операції з постачання товарів, робіт (послуг) без складання акта приймання—передачі тільки у разі його оплати, що підтверджується відповідними документами.

смущает фраза "без складання"
возможно правильнее было бы "не отримавши"

я понимаю так, что в случае когда вы оплатили счет, а приходных документов у вас нет, то можно оформить себе приходную накладную, акт выполненных работ и тп, хотя речь именно об актах

#sigh#

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3673
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Дякував (ла): 6678 разів
Подякували: 2178 разів

Повідомлення Ребекка »

g.let писав:Оформлений належним чином рахунок-фактура (інвойс) може бути підставою для відображення в бухгалтерському обліку господарської операції з постачання товарів, робіт (послуг) без складання акта приймання—передачі тільки у разі його оплати, що підтверджується відповідними документами.

смущает фраза "без складання"
возможно правильнее было бы "не отримавши"

я понимаю так, что в случае когда вы оплатили счет, а приходных документов у вас нет, то можно оформить себе приходную накладную, акт выполненных работ и тп, хотя речь именно об актах

#sigh#
Нужно различать понятия "Счет-фактура" (он же инвойс) и "Счет на оплату". Недавно была статья на сайте, где все хорошо написано.

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1816
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1368 разів
Подякували: 765 разів

Повідомлення Aj »

g.let писав:Оформлений належним чином рахунок-фактура (інвойс) може бути підставою для відображення в бухгалтерському обліку господарської операції з постачання товарів, робіт (послуг) без складання акта приймання—передачі тільки у разі його оплати, що підтверджується відповідними документами.

смущает фраза "без складання"
возможно правильнее было бы "не отримавши"

я понимаю так, что в случае когда вы оплатили счет, а приходных документов у вас нет, то можно оформить себе приходную накладную, акт выполненных работ и тп, хотя речь именно об актах

#sigh#
а как же факт совершения хоз. операции? Из счета этого не видно.....

https://buhgalter911.com/news/news-1027119.html

g.let
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 755
З нами з: 18 листопада 2011, 06:45
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 375 разів

Повідомлення g.let »

да, надо опираться на свои нюансы в работе
у меня есть такие счета, которые выставляются для ознакомления, и мы получаем такие счета. Посмотрели и пошли искать дешевле.
Вывод - первичными документами остаются РН, акт и иже с ними

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”