Новорічні подарунки

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Бондаренко Ирина писав:Доброго ранку, шановні бухгалтери. У мене питання. Підприємство придбало новорічні подарунки для дітей працівників. Я вірно розумію, що якщо я маю вхідний ПДВ, то я повинна перший раз його анулювати методом нарахування компенсуючої ПН з типом причини 15, а другий раз нарахувати ПДВ в ПН при передачі подарунків співробітникам? Щось я зовсім заплуталась, допоможіть будьласка.
достатньо одного разу, просто з типом причин 15 і все.

Akss
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 504
З нами з: 09 квітня 2013, 07:51
Дякував (ла): 1107 разів
Подякували: 1595 разів

Повідомлення Akss »

Подскажите код УКТ ЗЕД на новогодний подарок из конфеток. Брали у ФОП (входящего нет).

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Akss писав:Подскажите код УКТ ЗЕД на новогодний подарок из конфеток. Брали у ФОП (входящего нет).
1806 - шоколад і вироби з нього
1704 - цукор і вироби з нього (сюди входить білий шоколад)

Там вже дивіться, вибирайте
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Анна5164
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 08 червня 2017, 09:54
Дякував (ла): 16 разів

Повідомлення Анна5164 »

Добрый день! Руководство планирует купить подарки клиентам, в "МЕТРО" наверно по безналу, подтверждение будет чеки.
НДС нам не зайдет, я должна буду выписывать налоговые накладные?
и больше ни каких налогов удерживать не нужно?

підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення підрахуй »

Анна5164 писав:Добрый день! Руководство планирует купить подарки клиентам, в "МЕТРО" наверно по безналу, подтверждение будет чеки.
НДС нам не зайдет, я должна буду выписывать налоговые накладные?
и больше ни каких налогов удерживать не нужно?
якщо "по безналу" то про які чеки йдеться? Чи він корпоративною карткою розрахується? Тоді можна попросити ПН в постачальника, хай виписують податкову а він їм надасть своє свідоцтво з ПДВ. У будь якому випадку на офіційно куплені подарунки та подаровані ви маєте нарахувати собі под. забов'язання. Якщо все ж такі за готівку то й не проводьте їх ніде!!! )
http://bz.ligazakon.ua/ua/magazine_article/BZ009288

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4137
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 667 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Ну что у нас по новогодним подаркам - опять военное положение или что-то поменялось за год?

підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення підрахуй »

доброго всім дня! Можна консультацію стосовно ПДВ та новорічних дитячих подарунків? Прочитав, що на отриманий податковий кредит нараховуємо собі ПЗ з ознакою "15" і під час видачи нараховуємо собі ще зобов'язання?, тобто кредиту не маємо, тільки зобов'язання?

підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення підрахуй »

Скажіть будь ласка, якщо солодкі подарунки видати не дітям, не підколювати свідоцтво про народження, а співробітникам, наприклад буде НАКАЗ, де вказано, що то є "преміювання за високі показники протягом року", то так операція аналогічна "дитячим подарункам"? : не утримуємо ПДФО, ВЗ, все на видатки, ПДВ до сплати "0" ? Подарунки не дорогі-200 грн.

ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 846
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

підрахуй писав:Скажіть будь ласка, якщо солодкі подарунки видати не дітям, не підколювати свідоцтво про народження, а співробітникам, наприклад буде НАКАЗ, де вказано, що то є "преміювання за високі показники протягом року", то так операція аналогічна "дитячим подарункам"? : не утримуємо ПДФО, ВЗ, все на видатки, ПДВ до сплати "0" ? Подарунки не дорогі-200 грн.
Я вважаю, що преміювання нічим не відрізняється від звичайного фонду оплати праці, тому всі податки - в повному обсязі.
Чому б не зробити звичайний наказ, в якому придбати і видати подарунки дітям співробітників ( до ,,, віку) новорічні подарунки.Подарунки до 930,75 грн. без ПДФО, ВЗ та ЕСВ. Але ПДВ нарахувати прийдеться, так як подарунки прирівнюються до постачання.

Подарки от предприятия детям работников: налогообложение и учет

Зображення

підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення підрахуй »

ИринаК писав:
підрахуй писав:Скажіть будь ласка, якщо солодкі подарунки видати не дітям, не підколювати свідоцтво про народження, а співробітникам, наприклад буде НАКАЗ, де вказано, що то є "преміювання за високі показники протягом року", то так операція аналогічна "дитячим подарункам"? : не утримуємо ПДФО, ВЗ, все на видатки, ПДВ до сплати "0" ? Подарунки не дорогі-200 грн.
Я вважаю, що преміювання нічим не відрізняється від звичайного фонду оплати праці, тому всі податки - в повному обсязі.
Чому б не зробити звичайний наказ, в якому придбати і видати подарунки дітям співробітників ( до ,,, віку) новорічні подарунки.Подарунки до 930,75 грн. без ПДФО, ВЗ та ЕСВ. Але ПДВ нарахувати прийдеться, так як подарунки прирівнюються до постачання.

Подарки от предприятия детям работников: налогообложение и учет
не вистачає свідоцтв про народження ....Чи якщо подарунки не коштом фогду то можна й без них?
Хм, а якщо на одну дитину декілька подарунків, так можна?

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”