Новорічні подарунки

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 846
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

підрахуй писав:
ИринаК писав:
підрахуй писав:Скажіть будь ласка, якщо солодкі подарунки видати не дітям, не підколювати свідоцтво про народження, а співробітникам, наприклад буде НАКАЗ, де вказано, що то є "преміювання за високі показники протягом року", то так операція аналогічна "дитячим подарункам"? : не утримуємо ПДФО, ВЗ, все на видатки, ПДВ до сплати "0" ? Подарунки не дорогі-200 грн.
Я вважаю, що преміювання нічим не відрізняється від звичайного фонду оплати праці, тому всі податки - в повному обсязі.
Чому б не зробити звичайний наказ, в якому придбати і видати подарунки дітям співробітників ( до ,,, віку) новорічні подарунки.Подарунки до 930,75 грн. без ПДФО, ВЗ та ЕСВ. Але ПДВ нарахувати прийдеться, так як подарунки прирівнюються до постачання.

Подарки от предприятия детям работников: налогообложение и учет
не вистачає свідоцтв про народження ....Чи якщо подарунки не коштом фогду то можна й без них?
Хм, а якщо на одну дитину декілька подарунків, так можна?
В статті все зрозуміло викладено, а без свідоцтв - це вже подарунки спіробітникам, по НКУ (ст.165.1.39) - інший випадок, але також можливо.

підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення підрахуй »

ИринаК писав:
підрахуй писав:
ИринаК писав:
Я вважаю, що преміювання нічим не відрізняється від звичайного фонду оплати праці, тому всі податки - в повному обсязі.
Чому б не зробити звичайний наказ, в якому придбати і видати подарунки дітям співробітників ( до ,,, віку) новорічні подарунки.Подарунки до 930,75 грн. без ПДФО, ВЗ та ЕСВ. Але ПДВ нарахувати прийдеться, так як подарунки прирівнюються до постачання.

Подарки от предприятия детям работников: налогообложение и учет
не вистачає свідоцтв про народження ....Чи якщо подарунки не коштом фогду то можна й без них?
Хм, а якщо на одну дитину декілька подарунків, так можна?
В статті все зрозуміло викладено, а без свідоцтв - це вже подарунки спіробітникам, по НКУ (ст.165.1.39) - інший випадок, але також можливо.
а чи можна одній дітині подарувати ДВА подарунки? Або якщо працюють оба з батьків у нас, то кожний може отримати подарунок чи тільки хтось один? :g_curtsey:

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

підрахуй писав:
ИринаК писав:
підрахуй писав: не вистачає свідоцтв про народження ....Чи якщо подарунки не коштом фогду то можна й без них?
Хм, а якщо на одну дитину декілька подарунків, так можна?
В статті все зрозуміло викладено, а без свідоцтв - це вже подарунки спіробітникам, по НКУ (ст.165.1.39) - інший випадок, але також можливо.
а чи можна одній дітині подарувати ДВА подарунки? Або якщо працюють оба з батьків у нас, то кожний може отримати подарунок чи тільки хтось один? :g_curtsey:
А чому пдв потрібно нараховувати, якщо я не помиляюся пільговий період з1 грудня по 15 січня ніхто не відміняв, чи не так?

ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 846
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

Діна 1977 писав:
22 грудня 2018, 09:28
А чому пдв потрібно нараховувати, якщо я не помиляюся пільговий період з1 грудня по 15 січня ніхто не відміняв, чи не так?
Цитата:
...Державна фіскальна служба (ДФС) нагадує, що щороку в період з 15 листопада поточного року до 15 січня наступного року звільняються від оподаткування податком на додану вартість (ПДВ) операції з продажу виробничими та торговими підприємствами дитячих святкових подарунків, а також квитків на новорічно-різдвяні заходи для дітей.При цьому суми податку, сплачені виробниками дитячих святкових подарунків за придбання сировини та матеріалів для їх виробництва, відносяться до складу валових витрат і до податкового кредиту не включаються. Закон № 2117 від 30 листопада 2000 року визначає набори товарів, що містять тільки кондитерські вироби та іграшки вітчизняного виробництва і фрукти, загальною вартістю не більше 8% прожиткового мінімуму для працездатної особи, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року ( в 2018 - 140,96).В наведеному законі мова мова йде про святкові подарунки, що закуповуються за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, профспілкових комітетів підприємств та організацій, інших неприбуткових організацій...

підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення підрахуй »

вітаю всіх! Підкажіть будь ласка, чи вірно я все розумію, бо стикаюсь з таким вперше (раніше закривали документами подарунки інакше)? Наприклад куповано подарунок за 120 грн. ( у т.ч. 20 грн. пдв)
Після видачи працівнику робимо таке
Дт 949 Кт 663 = 100,00
Дт 663 Кт 207 = 100,00
Дт 663 Кт 643 = 20,00 нараховуємо собі ПЗ. (отже в 1 ДФ потрапляє сума 120,00 грн з ознакою "160")
Потім виписую ПН зведену
Дт 643 Кт 6412 = 20,00
Якщо я вірно розумію, то в мене ПЗ=ПК і нічого ми не втрачаємо, просто виходиомо в "0"?
Чи всж такі виписуємо ДВІ ПН і як вони мають заповнюватись (((#help#

mkotyk
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 10 травня 2018, 09:45
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення mkotyk »

підрахуй писав:вітаю всіх! Підкажіть будь ласка, чи вірно я все розумію, бо стикаюсь з таким вперше (раніше закривали документами подарунки інакше)? Наприклад куповано подарунок за 120 грн. ( у т.ч. 20 грн. пдв)
Після видачи працівнику робимо таке
Дт 949 Кт 663 = 100,00
Дт 663 Кт 207 = 100,00
Дт 663 Кт 643 = 20,00 нараховуємо собі ПЗ. (отже в 1 ДФ потрапляє сума 120,00 грн з ознакою "160")
Потім виписую ПН зведену
Дт 643 Кт 6412 = 20,00
Якщо я вірно розумію, то в мене ПЗ=ПК і нічого ми не втрачаємо, просто виходиомо в "0"?
Чи всж такі виписуємо ДВІ ПН і як вони мають заповнюватись (((#help#
Придбано подарунок в постачальника
Дт 207 Кт 631 100
Дт 6412 Кт 631 20
Надано подарунок працівнику
Дт 663 Кт 207 100
Відображено витрати
Дт 949 Кт 663 100
Нараховано ПДВ зобов.
Дт 949 Кт 6412 20

SkodnaYA
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 194
З нами з: 08 жовтня 2010, 02:16
Дякував (ла): 471 раз
Подякували: 69 разів

Повідомлення SkodnaYA »

Интересует можно ли контрагентам "презентовать" на Новый год красную икру. Никаких "подводных камней " в этой операции нет?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Зображення Як стати Дідом Морозом, або Даруємо подарунки дітям співробітників
Свіриденко Алла, податковий експерт ПОДАТКИ & БУХОБЛІК    ГРУДЕНЬ, 2020/№ 99
Зображення

cemafor
Гений
Гений
Повідомлень: 341
З нами з: 17 червня 2014, 11:55
Дякував (ла): 152 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення cemafor »

Добрый вечер. Директор хочет подарить партнёрам ручки по 2 тыс грн. Подскажите, пожалуйста, как оформить такую щедрость? Спасибо

AV_VISH
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 143
З нами з: 07 жовтня 2016, 17:02
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 18 разів

Повідомлення AV_VISH »

Добрий день!
Допоможіть, будь ласка, розібратись з оподаткуванням подарунків до Нового року.
ВАЖЛИВИЙ МОМЕНТ! Подарунки не дітям працівників, і не для дітей, а безпосередньо всім працівникам фірми.
Сума подарунків менше 1180,75 грн. (25% мін. зп на 01.01.2020)
Особливо цікавить питання ЄСВ, чи прирівнюються подарунки до зп і чи нараховувати на них ЄСВ.

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”