Онлайн-платформиї: як отримати первинку?

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
lavika0504
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 07 жовтня 2021, 11:56

Повідомлення lavika0504 »

Колеги, допоможіть! Кілька співробітників замовляли послуги через онлайн-платформи Booking.com, Frelancerhunt та інші. Розплачувалися корпоративною карткою. Ці платформи відмовляються надавати первинні документи, так як операції здійснювалися у форматі посередництва/p2p. Як можна підтвердити ці операції або ж можливо у когось був досвід отримання первинних документів від таких платформ? Проблема в тому, що в банківських виписках як отримувачі фігурують данні платформи і суми знімалися з комісією. Кінцеві отримувачі в мене ніде не відображаються і суми вони отримували інші (без комісії). :angry:

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

lavika0504 писав:
07 жовтня 2021, 12:10
Колеги, допоможіть! Кілька співробітників замовляли послуги через онлайн-платформи Booking.com, Frelancerhunt та інші. Розплачувалися корпоративною карткою. Ці платформи відмовляються надавати первинні документи, так як операції здійснювалися у форматі посередництва/p2p. Як можна підтвердити ці операції або ж можливо у когось був досвід отримання первинних документів від таких платформ? Проблема в тому, що в банківських виписках як отримувачі фігурують данні платформи і суми знімалися з комісією. Кінцеві отримувачі в мене ніде не відображаються і суми вони отримували інші (без комісії). :angry:
Я б заборонила взагалі такі оплати і ці суми поставила б як підзвітні не підтверджені документально. Це із опери - директор в супермаркеті розрахувався корпоративною картою), «а що, це ж моя фірма!»))) Але щось мені підказує, що витрати робили «непрості» співробітники, а бухгалтеру потрібно вже викручуватись із ситуаціі.
https://i.factor.ua/journals/nibu/2019/ ... 105220.amp

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”