Акт выполненных работ

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
natali90
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 11 березня 2021, 14:09
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення natali90 »

Чи правельно виписувати акт наданих послуг 20.05 на оранку і посів с/г культур на одну дату? :o
Востаннє редагувалось 25 червня 2021, 10:22 користувачем natali90, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

natali90 писав:
25 червня 2021, 09:43
Чи правельно виписувати акт наданих послуг 20.05 на оранку і посів с/г культур на одну дату? :o
а чому ні? я город можу теж в один день виорать і засіять :D

Пастух Анна
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 06 липня 2020, 13:24

Повідомлення Пастух Анна »

Добрый день. Мы Стоматология, периодически расчёт за услуги пациенты переводят через кассу банка. Нужно с нашей стороны печатать АВР в этом случае ?

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Підкажіть, будь ласка, якщо нам ФОП надає послуги програмування, то можна в акті якось узагальнено це написати чи все ж таки має перерахувати що конкретно він робив? Бо я, наприклад, подивилась список виконаних ним робіт і не зрозуміла більшої частини з того :D , а він ще й запитує що в акті писати))

Furcat
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 06 листопада 2020, 12:58
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Furcat »

Oska1302 писав:
15 вересня 2021, 17:42
Підкажіть, будь ласка, якщо нам ФОП надає послуги програмування, то можна в акті якось узагальнено це написати чи все ж таки має перерахувати що конкретно він робив? Бо я, наприклад, подивилась список виконаних ним робіт і не зрозуміла більшої частини з того :D , а він ще й запитує що в акті писати))
Можно, у нас фирма одно время занималась разработкой ПО и оказания услуг по программированию. Даже участвуя в тендерах, всегда названия услуг писали обобщенно, например "- встановлення та тестування спеціалізованого програмного забезпечення (указывается название ПО)".

Танюшка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 117
З нами з: 26 січня 2010, 06:48
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Танюшка »

Підкажіть, будь ласка. ТОВ (єдиний 5%) планує надавати інформаційні (освітні) послуги фізичним особам (не ФОП). Як бути з первинними документами? Чи можна якось без актів виконаних робіт, бо навіть якщо їх висилати поштою, навряд вони будуть повертатися?

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Танюшка писав:
20 березня 2023, 14:24
Підкажіть, будь ласка. ТОВ (єдиний 5%) планує надавати інформаційні (освітні) послуги фізичним особам (не ФОП). Як бути з первинними документами? Чи можна якось без актів виконаних робіт, бо навіть якщо їх висилати поштою, навряд вони будуть повертатися?
по елекронной почте, закрепите печатями, а потом смело отправляйте, не знаю, мне возвращают акты, вот даже от нерезидентов на днях получила

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”