Як виправити помилку в звіті з Єдиного внеску ?

Питання по ЄСВ
Чертёнок
Мастер
Мастер
Повідомлень: 61
З нами з: 11 вересня 2013, 17:28
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Чертёнок »

Доброго всім дня та міцного здоров'я!
Допоможіть порадою! У звіті з ЄСВ за квітень не вказали двох співробітниць, які весь місяць перебували у відпустці без збереження зп. Як тепер правильно вчинити?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18767
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

Любі друзі, :help: В апреле и мае все сотрудники в отпуске за свой счет (в табл.6 начислений нет).
Но в табл.1 в гр.15 "Кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховано заробітну плату" стоят цифровые значения.
Кто что думает: стоит ли исправлять или пусть так и остаётся ???

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1401
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 838 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Popen писав:
25 червня 2020, 08:19
Любі друзі, :help: В апреле и мае все сотрудники в отпуске за свой счет (в табл.6 начислений нет).
Но в табл.1 в гр.15 "Кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховано заробітну плату" стоят цифровые значения.
Кто что думает: стоит ли исправлять или пусть так и остаётся ???
Я думаю ,що не треба нічого робити,ну по-перше табл1 за квітень не мож скоригувати ,а по-друге табл1 не грає аж такої ролі

TALIIA
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 01 лютого 2016, 15:48
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення TALIIA »

Доброго дня, шановні колеги.
З*ясувалось, що не пройшов звіт з ЄСВ за 2015 р. Намагаюсь його відправити в 2020 р. Не можу знайти ні в яких роз*ясненнях де відображається в таблиці 1 відрахування із зарплати 3,6%, які мали місце в 2015 році.
Прошу допомогти.
Дякую.

Чертёнок
Мастер
Мастер
Повідомлень: 61
З нами з: 11 вересня 2013, 17:28
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Чертёнок »

Чертёнок писав:
22 червня 2020, 11:23
Доброго всім дня та міцного здоров'я!
Допоможіть порадою! У звіті з ЄСВ за квітень не вказали двох співробітниць, які весь місяць перебували у відпустці без збереження зп. Як тепер правильно вчинити?
Невже ніхто не зтикався з такою ситуацією? :help: Може є в когось поради? Буду дуже вдячна! :g_curtsey:
P.S.: Усіх-усіх із Днем Бухгалтера! Нехай найбільшою проблемою у вашій роботі буде питання "Де сьогодні будем святкувати?".

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Чертёнок писав:
16 липня 2020, 11:44
Чертёнок писав:
22 червня 2020, 11:23
Доброго всім дня та міцного здоров'я!
Допоможіть порадою! У звіті з ЄСВ за квітень не вказали двох співробітниць, які весь місяць перебували у відпустці без збереження зп. Як тепер правильно вчинити?
Невже ніхто не зтикався з такою ситуацією? :help: Може є в когось поради? Буду дуже вдячна! :g_curtsey:
P.S.: Усіх-усіх із Днем Бухгалтера! Нехай найбільшою проблемою у вашій роботі буде питання "Де сьогодні будем святкувати?".
Бюджетник пише що можна відобразити в місяці виявлення (це відноситься до несумовоі помилки). Але я тут не зареєстрована https://www.budgetnyk.com.ua/article/38 ... k-v-zvt-sv

Freezet
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 17 липня 2020, 13:43
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Freezet »

Здравствуйте, с прошедшим вас! :)

Подскажите, пожалуйста, возможно ли через пенсионный фонд исправить ошибку в фамилии сотрудника, которая тянется еще с 2011 года, 9 лет подавались отчеты с буквой Е в фамилии вместо Э. Подавать 100 уточненок накладно.

Спасибо.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13649
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27887 разів

Повідомлення Яков »

Freezet писав:
17 липня 2020, 13:49
Здравствуйте, с прошедшим вас! :)

Подскажите, пожалуйста, возможно ли через пенсионный фонд исправить ошибку в фамилии сотрудника, которая тянется еще с 2011 года, 9 лет подавались отчеты с буквой Е в фамилии вместо Э. Подавать 100 уточненок накладно.

Спасибо.
Можно исправить, и 100 уточнёнок при этом подавать не нужно будет. Проще всего, если сотрудник ещё работает. Полистайте в этой теме я скидывал разъяснения руководителя департамента ПФУ...
Зображення

Freezet
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 17 липня 2020, 13:43
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Freezet »

Яков писав:
17 липня 2020, 13:55
Freezet писав:
17 липня 2020, 13:49
Здравствуйте, с прошедшим вас! :)

Подскажите, пожалуйста, возможно ли через пенсионный фонд исправить ошибку в фамилии сотрудника, которая тянется еще с 2011 года, 9 лет подавались отчеты с буквой Е в фамилии вместо Э. Подавать 100 уточненок накладно.

Спасибо.
Можно исправить, и 100 уточнёнок при этом подавать не нужно будет. Проще всего, если сотрудник ещё работает. Полистайте в этой теме я скидывал разъяснения руководителя департамента ПФУ...
Спасибо за ответ!

Вы имели ввиду этот пост?
с января 2011-го:
Несуммовые ошибки, допущенные в ЕСВ-отчетности, исправляем согласно Порядку № 435 (с изменениями № 511). Исправление отражаем в действующей на сегодня форме № Д4.
Однако при оценке правильности заполнения отчетов по ЕСВ, поданных в период:
— с 01.01.2011 г. по 30.09.2013 г., используем Порядок, утвержденный постановлением правления ПФУ от 08.10.2010 г. № 22-2
Прочел постановления 435 и 22-2 и не нашел, как можно исправить без подачи отчетов за каждый период. Если сталкивались, подскажите, пожалуйста.

Спасибо.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13649
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27887 разів

Повідомлення Яков »

Да, этот. Если работник продолжает работать, в текущем отчёте отразите правильную фамилию. Потом перепроверьте, что получилось. По крайней мере (я так думаю): исправятся данные с октября 2013г., когда ДПИ начала принимать Додатки 4 вместо ПФУ (а, возможно, и с 2011 года).
Для большей уверенности можете подать Скасуючи пакеты с табл. 5 и табл. 6 за месяц принятия
Зображення

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”