Як виправити помилку в звіті з Єдиного внеску ?

Питання по ЄСВ
Натали777
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 105
З нами з: 06 жовтня 2013, 11:37
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення Натали777 »

Ребекка писав:
16 вересня 2020, 16:47
Натали777 писав:
16 вересня 2020, 16:41
Ребекка писав:
16 вересня 2020, 16:34

значит больничные за июль показали в отчете за август?
тогда правильнее будет сделать одну строку, т.е. только первую.
В общей сложности, у него был больничный лист со вторичными - 27 дней в июле, 31 день в августе и 9 дней в сентябре. В отчете за август я показала дней нетрудоспособности - 31 и и общую сумму больничных за июль и частично за август, а за сентябрь показала 9 дней нетрудоспособности и всю оставшуюся сумму, которую ему выплатили по больничным.
по моему мнению, у Вас тогда и август неправильный. И что значит частично?
Первичный больничный лист у него был с 05.07.19 по 02.08.19, а вторичный с 03.08.19 по 09.09.19, поэтому так и получилось. Теперь то я уже знаю, что нужно было в отчете показывать отдельными строчками выплаты по месяцам... Теперь нужно исправить то, что натворила.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13649
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27887 разів

Повідомлення Яков »

Натали777 писав:
16 вересня 2020, 16:57
Теперь нужно исправить то, что натворила.
1. Пакеты "скасуючи" с табл. 6 (початкова с правильными данными и скасовуюча с неправильными) — в них можно исправить только НЕДЕНЕЖНЫЕ показатели: например, кол-во дней, код, ошибка в имени и т.д.)
2. Если нужно исправить 2 (3) строки с НЕсуммовыми значениями — создаёте 2 скасуючих пакета (3 пакета): в одном исправляете по одной строке, во втором пакете по второй строке (в третьем пакете — по 3 строке).
3. Если нужно исправить по разным сотрудникам НЕденежные показатели — создаёте на каждого сотрудника по отдельному пакету (в зависимости от кол-ва исправляемых строк: см. п. 2)
4. ВСЕ денежные показатели (сумма зарплаты, больничных, отпусков, Единого взноса, доначислений до мин. страх. взноса) — отображаются в отчётном месяце отдельной(ыми) строкой(ами) за соответствующий месяц, в котором проводятся исправления.
Например, в отчёте за август 2020 исправляем денежные показатели отчёта за июль 2018г.: показываем это отдельной строкой (или строками), применяя соответствующие типы нарахувань, например, "2", "3" (или, при необходимости: "+","-")
Зображення

Натали777
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 105
З нами з: 06 жовтня 2013, 11:37
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення Натали777 »

Яков писав:
16 вересня 2020, 17:42
Натали777 писав:
16 вересня 2020, 16:57
Теперь нужно исправить то, что натворила.
1. Пакеты "скасуючи" с табл. 6 (початкова с правильными данными и скасовуюча с неправильными) — в них можно исправить только НЕДЕНЕЖНЫЕ показатели: например, кол-во дней, код, ошибка в имени и т.д.)
2. Если нужно исправить 2 (3) строки с НЕсуммовыми значениями — создаёте 2 скасуючих пакета (3 пакета): в одном исправляете по одной строке, во втором пакете по второй строке (в третьем пакете — по 3 строке).
3. Если нужно исправить по разным сотрудникам НЕденежные показатели — создаёте на каждого сотрудника по отдельному пакету (в зависимости от кол-ва исправляемых строк: см. п. 2)
4. ВСЕ денежные показатели (сумма зарплаты, больничных, отпусков, Единого взноса, доначислений до мин. страх. взноса) — отображаются в отчётном месяце отдельной(ыми) строкой(ами) за соответствующий месяц, в котором проводятся исправления.
Например, в отчёте за август 2020 исправляем денежные показатели отчёта за июль 2018г.: показываем это отдельной строкой (или строками), применяя соответствующие типы нарахувань, например, "2", "3" (или, при необходимости: "+","-")
Спасибо большое! То есть я подаю скасовуючу за июль 2019, где я в одной строке отразила и кол-во дней нетрудоспособности и кол-во дней в трудовых отношениях, а в отчете за август 2020 года исправляю показатели отчёта за август 2019 ( пишу 27 дней - сумма за 07.2019 и 3 дня - сумма за 08.19), а потом так же исправляю отчет за сентябрь 2019?

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

Яков писав:
16 вересня 2020, 17:42
Натали777 писав:
16 вересня 2020, 16:57
Теперь нужно исправить то, что натворила.
1. Пакеты "скасуючи" с табл. 6 (початкова с правильными данными и скасовуюча с неправильными) — в них можно исправить только НЕДЕНЕЖНЫЕ показатели: например, кол-во дней, код, ошибка в имени и т.д.)
2. Если нужно исправить 2 (3) строки с НЕсуммовыми значениями — создаёте 2 скасуючих пакета (3 пакета): в одном исправляете по одной строке, во втором пакете по второй строке (в третьем пакете — по 3 строке).
3. Если нужно исправить по разным сотрудникам НЕденежные показатели — создаёте на каждого сотрудника по отдельному пакету (в зависимости от кол-ва исправляемых строк: см. п. 2)
4. ВСЕ денежные показатели (сумма зарплаты, больничных, отпусков, Единого взноса, доначислений до мин. страх. взноса) — отображаются в отчётном месяце отдельной(ыми) строкой(ами) за соответствующий месяц, в котором проводятся исправления.
Например, в отчёте за август 2020 исправляем денежные показатели отчёта за июль 2018г.: показываем это отдельной строкой (или строками), применяя соответствующие типы нарахувань, например, "2", "3" (или, при необходимости: "+","-")
Тоже натворила дел в апреле 2020г. двум сотрудникам перепутала суммы начислений. Правильно ли я понимаю, что в отчете за сентябрь 2020г я могу в 6 табл с- (минусом) убрать суммы неправильные, но поставить период апрель 2020? и с + суммы правильные с периодом апрель 2020?
Еще же до 20 числа я могу подать отчет с исправлениями.

D'Allex
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 17 квітня 2018, 04:47
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення D'Allex »

Добрий день! Я все прочитала і зробила, щодо грошових виправлень в таблиці 6, але в мене виникає наступна помилка в Медку:
1) у реквізиті "Місяць та рік, за який проведено нарахування" внесено значення, що менше звітнього місяця та року , крім записів по категоріях ЗО з кодами 29, 36,37,39, 42-45, 50 записів по ЗО з типами нарахувань 1-12 та записів з відємними значеннями.
2) в полі "кількість календарних днів перебування у трудових відносинах/ЦП відносинах" кількість днів внесено за місяць інший ніж звітний, окрім категорій 42-45,50

Що потрібно тоді робити у моєму випадку: в липні були звільнені працівники. Полетіла база, про них забула. Тепер заповнюю наступним чином у вересневому звіті:
графа 9 - 1
графа 10 - 2
графа 11 - 7.2020
графа 12 - ПІБ
графа 15 - 8 (були звільнені 8го липня)
графа 17,18 - сума нарахувань
графа 21 - сума ЄСВ

Після цього видає ті помилки

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

D'Allex писав:
08 жовтня 2020, 09:33
Добрий день! Я все прочитала і зробила, щодо грошових виправлень в таблиці 6, але в мене виникає наступна помилка в Медку:
1) у реквізиті "Місяць та рік, за який проведено нарахування" внесено значення, що менше звітнього місяця та року , крім записів по категоріях ЗО з кодами 29, 36,37,39, 42-45, 50 записів по ЗО з типами нарахувань 1-12 та записів з відємними значеннями.
2) в полі "кількість календарних днів перебування у трудових відносинах/ЦП відносинах" кількість днів внесено за місяць інший ніж звітний, окрім категорій 42-45,50

Що потрібно тоді робити у моєму випадку: в липні були звільнені працівники. Полетіла база, про них забула. Тепер заповнюю наступним чином у вересневому звіті:
графа 9 - 1
графа 10 - 2
графа 11 - 7.2020
графа 12 - ПІБ
графа 15 - 8 (були звільнені 8го липня)
графа 17,18 - сума нарахувань
графа 21 - сума ЄСВ

Після цього видає ті помилки
Я правильно розумію, що у звіті за липень у таблиці 6 дані про цих працівників відсутні взагалі? Якщо так, то, наскільки мені відомо, Ви вже і не зможете цього зробити. На сьогоднішній день це технічно неможливо виконати.

D'Allex
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 17 квітня 2018, 04:47
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення D'Allex »

marina11 писав:
08 жовтня 2020, 10:01
Я правильно розумію, що у звіті за липень у таблиці 6 дані про цих працівників відсутні взагалі? Якщо так, то, наскільки мені відомо, Ви вже і не зможете цього зробити. На сьогоднішній день це технічно неможливо виконати.


так. Ого. а чого так? А якщо я подам таблицю 5 виправлену за липень, а шостої таблиці з нарахуваннями не буде? Потім податкова знайде помилку і буде штраф? І це не зарахується працівникам до стажу?

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

D'Allex писав:
08 жовтня 2020, 10:10
marina11 писав:
08 жовтня 2020, 10:01
Я правильно розумію, що у звіті за липень у таблиці 6 дані про цих працівників відсутні взагалі? Якщо так, то, наскільки мені відомо, Ви вже і не зможете цього зробити. На сьогоднішній день це технічно неможливо виконати.


так. Ого. а чого так? А якщо я подам таблицю 5 виправлену за липень, а шостої таблиці з нарахуваннями не буде? Потім податкова знайде помилку і буде штраф? І це не зарахується працівникам до стажу?
У мене в квітні були дані в 6 таблиці, я просто суми працівникам переплутала. Але в Медку також червоним помилка висвічується, що не той період стоїть. Навіть не уявляю як бути. Адже суми вірні, нічого дораховувати не потрібно. :help: :dash:

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

D'Allex писав:
08 жовтня 2020, 10:10
marina11 писав:
08 жовтня 2020, 10:01
Я правильно розумію, що у звіті за липень у таблиці 6 дані про цих працівників відсутні взагалі? Якщо так, то, наскільки мені відомо, Ви вже і не зможете цього зробити. На сьогоднішній день це технічно неможливо виконати.


так. Ого. а чого так? А якщо я подам таблицю 5 виправлену за липень, а шостої таблиці з нарахуваннями не буде? Потім податкова знайде помилку і буде штраф? І це не зарахується працівникам до стажу?
Я сама такого не робила, тож детально на підкажу. Просто чітко пам'ятаю, що було кілька обговорень, що якщо у звіті за певний місяць по працівнику немає ніяких нарахувань, але вони можуть з'явитися - обов'язково потрібно у таблиці 6 відобразити цього працівника і кількість днів перебування у трудових відносинах, і вже потім у наступних звітах відображати донарахування. Без такого відображення довнести нарахування технічно неможливо. І ніде не зустрічала, що це якось виправили. Спробуйте зв'язатися з відділами, що курують ЄСВ або у ДФС, або у ПФУ, можливо щось підкажуть.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Лариса М писав:
08 жовтня 2020, 10:42
Спойлер
D'Allex писав:
08 жовтня 2020, 10:10
marina11 писав:
08 жовтня 2020, 10:01
Я правильно розумію, що у звіті за липень у таблиці 6 дані про цих працівників відсутні взагалі? Якщо так, то, наскільки мені відомо, Ви вже і не зможете цього зробити. На сьогоднішній день це технічно неможливо виконати.


так. Ого. а чого так? А якщо я подам таблицю 5 виправлену за липень, а шостої таблиці з нарахуваннями не буде? Потім податкова знайде помилку і буде штраф? І це не зарахується працівникам до стажу?
У мене в квітні були дані в 6 таблиці, я просто суми працівникам переплутала. Але в Медку також червоним помилка висвічується, що не той період стоїть. Навіть не уявляю як бути. Адже суми вірні, нічого дораховувати не потрібно. :help: :dash:
Можна зрозуміліше, що саме Вам потрібно виправити. Різні помилки мають різні схеми виправлення.

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”