Як виправити помилку в звіті з Єдиного внеску ?

Питання по ЄСВ
D'Allex
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 17 квітня 2018, 04:47
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення D'Allex »

Лариса М писав:
08 жовтня 2020, 10:42
D'Allex писав:
08 жовтня 2020, 10:10
marina11 писав:
08 жовтня 2020, 10:01
Я правильно розумію, що у звіті за липень у таблиці 6 дані про цих працівників відсутні взагалі? Якщо так, то, наскільки мені відомо, Ви вже і не зможете цього зробити. На сьогоднішній день це технічно неможливо виконати.


так. Ого. а чого так? А якщо я подам таблицю 5 виправлену за липень, а шостої таблиці з нарахуваннями не буде? Потім податкова знайде помилку і буде штраф? І це не зарахується працівникам до стажу?
У мене в квітні були дані в 6 таблиці, я просто суми працівникам переплутала. Але в Медку також червоним помилка висвічується, що не той період стоїть. Навіть не уявляю як бути. Адже суми вірні, нічого дораховувати не потрібно. :help: :dash:
треба спробувати в кабінеті електронному здати

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

marina11 писав:
08 жовтня 2020, 10:48
Лариса М писав:
08 жовтня 2020, 10:42
Спойлер
D'Allex писав:
08 жовтня 2020, 10:10

Я правильно розумію, що у звіті за липень у таблиці 6 дані про цих працівників відсутні взагалі? Якщо так, то, наскільки мені відомо, Ви вже і не зможете цього зробити. На сьогоднішній день це технічно неможливо виконати.


так. Ого. а чого так? А якщо я подам таблицю 5 виправлену за липень, а шостої таблиці з нарахуваннями не буде? Потім податкова знайде помилку і буде штраф? І це не зарахується працівникам до стажу?
У мене в квітні були дані в 6 таблиці, я просто суми працівникам переплутала. Але в Медку також червоним помилка висвічується, що не той період стоїть. Навіть не уявляю як бути. Адже суми вірні, нічого дораховувати не потрібно. :help: :dash:
Можна зрозуміліше, що саме Вам потрібно виправити. Різні помилки мають різні схеми виправлення.
Я раніше писала, у квітні 2020р переплутала суми двох працівників. зараз іх виявила і хочу зробити у вересневому звіті виправлення. Прочитала коментарі і внесла в вересневий звіт з мінусом суми неправильні і правильні з +, ставлю період 04.2020р а при перевірці Медок помилку видає: період в графах менший за період звітний... ось така ситуація

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Лариса М писав:
08 жовтня 2020, 10:56
marina11 писав:
08 жовтня 2020, 10:48
Лариса М писав:
08 жовтня 2020, 10:42
Спойлер
У мене в квітні були дані в 6 таблиці, я просто суми працівникам переплутала. Але в Медку також червоним помилка висвічується, що не той період стоїть. Навіть не уявляю як бути. Адже суми вірні, нічого дораховувати не потрібно. :help: :dash:
Можна зрозуміліше, що саме Вам потрібно виправити. Різні помилки мають різні схеми виправлення.
Я раніше писала, у квітні 2020р переплутала суми двох працівників. зараз іх виявила і хочу зробити у вересневому звіті виправлення. Прочитала коментарі і внесла в вересневий звіт з мінусом суми неправильні і правильні з +, ставлю період 04.2020р а при перевірці Медок помилку видає: період в графах менший за період звітний... ось така ситуація
Наскільки я розумію, Ви маєте зробити виправлення поточним місяцем. Це Ви сприймаєте що "просто переплутали працівників і нічого не змінилося", а фактично у Вас по одному працівнику відображена занижена сума нарахувань, а по іншому - завищена.
Ось, почитайте. Алгоритм заповнення не змінювався.
https://www.facebook.com/rubopfu/posts/318182521918670/

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

marina11 писав:
08 жовтня 2020, 11:03
Лариса М писав:
08 жовтня 2020, 10:56
marina11 писав:
08 жовтня 2020, 10:48

Можна зрозуміліше, що саме Вам потрібно виправити. Різні помилки мають різні схеми виправлення.
Я раніше писала, у квітні 2020р переплутала суми двох працівників. зараз іх виявила і хочу зробити у вересневому звіті виправлення. Прочитала коментарі і внесла в вересневий звіт з мінусом суми неправильні і правильні з +, ставлю період 04.2020р а при перевірці Медок помилку видає: період в графах менший за період звітний... ось така ситуація
Наскільки я розумію, Ви маєте зробити виправлення поточним місяцем. Це Ви сприймаєте що "просто переплутали працівників і нічого не змінилося", а фактично у Вас по одному працівнику відображена занижена сума нарахувань, а по іншому - завищена.
Ось, почитайте. Алгоритм заповнення не змінювався.
https://www.facebook.com/rubopfu/posts/318182521918670/
дякую Вам дуже. Для кого ще актуальне питання: Поставила код 3 з тієї суми, що треба зняти та код 2 на ту, що повинна бути. Математика зійшлась. І перед сумою не треба ставити -. Програма сама робить суму сторно ( червоним). І зняла к-ть днів. Бо Медок реагував також на дні, того періоду, що виправлявся. зараз буду ще з табл 1 розбиратися.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27889 разів

Повідомлення Яков »

Лариса М писав:
08 жовтня 2020, 11:43
Для кого ще актуальне питання: Поставила код 3 з тієї суми, що треба зняти та код 2 на ту, що повинна бути. Математика зійшлась. І перед сумою не треба ставити -. Програма сама робить суму сторно ( червоним). І зняла к-ть днів. Бо Медок реагував також на дні, того періоду, що виправлявся. зараз буду ще з табл 1 розбиратися.
перед "2" и "3" не ставится никакие знаки. С минусом корректировка в других случаях (например: сотрудник "перегулял" отпуск и делается корректировка со знаком "минус"). Кол-во дней в отчёте за сентябрь за предыдущие месяцы НЕ исправляется и не проставляется. Для того, чтобы исправить НЕсуммовые ошибки подаются "скасовуючи" пакеты с таблицами 6 за соответствующий месяц (по каждому сотруднику отдельно)
Зображення

Марина021
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 26 жовтня 2020, 11:48

Повідомлення Марина021 »

Добрый день!
Обнаружила ошибку в отчете за предыдущий период - работник по окончанию отпуска по уходу за ребенком в апреле ушел в отпуск за свой счет в связи с карантином, но данные не отображены в таблице 6. Начислений никаких не было, но нужно указать длительность трудовых отношений.
Возможно ли как-то исправить? Подать отменяющую и начальную таблицы 6 невозможно, так как данных о работнике в уже принятом отчете нету, в налоговой никакого дельного совета по этому поводу не дали...

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Марина021 писав:
26 жовтня 2020, 12:24
Добрый день!
Обнаружила ошибку в отчете за предыдущий период - работник по окончанию отпуска по уходу за ребенком в апреле ушел в отпуск за свой счет в связи с карантином, но данные не отображены в таблице 6. Начислений никаких не было, но нужно указать длительность трудовых отношений.
Возможно ли как-то исправить? Подать отменяющую и начальную таблицы 6 невозможно, так как данных о работнике в уже принятом отчете нету, в налоговой никакого дельного совета по этому поводу не дали...
а смысл в таком уточнении - все равно в стаж не засчитают месяц :(

Марина021
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 26 жовтня 2020, 11:48

Повідомлення Марина021 »

Ребекка писав:
26 жовтня 2020, 14:07
Марина021 писав:
26 жовтня 2020, 12:24
Добрый день!
Обнаружила ошибку в отчете за предыдущий период - работник по окончанию отпуска по уходу за ребенком в апреле ушел в отпуск за свой счет в связи с карантином, но данные не отображены в таблице 6. Начислений никаких не было, но нужно указать длительность трудовых отношений.
Возможно ли как-то исправить? Подать отменяющую и начальную таблицы 6 невозможно, так как данных о работнике в уже принятом отчете нету, в налоговой никакого дельного совета по этому поводу не дали...
а смысл в таком уточнении - все равно в стаж не засчитают месяц :(
Меня больше интересует правильность подачи отчетности. Достаточно ли в такой ситуации таблицы 5 с отображением ухода в отпуск ? И не будет ли в дальнейшем проблем из-за того, что в 6й таблице данные о сотруднике отсутствуют ?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27889 разів

Повідомлення Яков »

Вообще-то, если закончился отпуск по уходу за ребёнком, в табл. 5 отобразили, других "длинных" отпусков и увольнения нет, значит сотрудник приступил к работе.
А по таблице 6 получается, что он работает, а з/п ему не начисляется. По какой причине не начисляется — ПФУ (и ДПС) из такой отчётности НЕ видит.
А в мае и далее уже отражали в табл. 6 отпуск "за свой счёт"?

Исправить не получится...
Зображення

Марина021
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 26 жовтня 2020, 11:48

Повідомлення Марина021 »

Яков писав:
26 жовтня 2020, 16:36
Вообще-то, если закончился отпуск по уходу за ребёнком, в табл. 5 отобразили, других "длинных" отпусков и увольнения нет, значит сотрудник приступил к работе.
А по таблице 6 получается, что он работает, а з/п ему не начисляется. По какой причине не начисляется — ПФУ (и ДПС) из такой отчётности НЕ видит.
А в мае и далее уже отражали в табл. 6 отпуск "за свой счёт"?

Исправить не получится...
В таблице 5 указано, что вышла после ухода за ребенком и тем же днем ушла в отпуск в связи с карантином по ст.25 ч.1 п. 3-1.
К сожалению далее так же не отражали в отчетности.. в октябре только обнаружилась данная ситуация, предыдущий бухгалтер просто забыла судя по всему напрочь о существовании этого работника :x я вот думаю как разгрести теперь это всё

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”