Отчет по ЕСВ

Питання по ЄСВ
gerda22
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 172
З нами з: 18 лютого 2013, 01:24
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення gerda22 »

Здравствуйте, чел в мае был на больничном.( с 14 числа). ему начислена за часть месяца зп, 650 грн. Это понятно. Вопрос, как показать этот больничный в майском отчете, ведь его ж еще нет, и суммы неизвестны, выходит никак? И не нужно заполнять 19 строку...


Либо показать этот больничный с кодом 29 и кол-вом кал дней 18, но без начислений? Не могу разобраться....(((((

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

ЛенМак писав:а официально кто-то сдал с этой галочкой "неполный рабочий день" для совместителей??? Меня налоговая не приняла с галочкой и без нее. пыталась 3 раза сдать.
Вы в окошко сдавали? А почему не приняли, вам ответили?
Или по электронке?

Viktoryl
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 25 жовтня 2012, 05:34
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Viktoryl »

Помогите!!!!!!Зарплата за май 1000 грн. Отпускные за май 800 грн, отпускные за июнь (выплачены и начислены сч.39 в мае) 400 грн. Как это показать в отчете по ЕСВ. В 1С отпускные из фонды з/пл отбрасывает и в гр.19 ставит 218 грн.(за май) и в гр.20 80,16. Кто сталктвался. Как поступить с текущими и переходящими отпускными. Где это написано в законе?

AElena
Оракул
Оракул
Повідомлень: 218
З нами з: 07 листопада 2013, 15:43
Дякував (ла): 99 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення AElena »

Заполнила отчёт в МЕДок. В таблице 6 краснім горит ошибка, на каждого работника:
Сума нарахованого есв ..." повинна дорівнювати "Сума нарахованої з/п..."* відсоток *пониж.коеф. для категорі ЗО 1, 10 и тд....

Где??? я пропустила волшебную галочку, потому что пониж. коэф. мы не используем, и ЕСВ считаем как обычно.
В таблице 1 поставила крестик в окошке, что коэф. не используем.

ЛенМак
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 12 червня 2015, 16:35

Повідомлення ЛенМак »

blize писав:
ЛенМак писав:а официально кто-то сдал с этой галочкой "неполный рабочий день" для совместителей??? Меня налоговая не приняла с галочкой и без нее. пыталась 3 раза сдать.
Вы в окошко сдавали? А почему не приняли, вам ответили?
Или по электронке?
По электронке сдавала через Айфин. Пишет указать строку 13, хоть убей. На трудовую книжку не ставлю галку, так как совместитель. Вот так. Не понятно.

lootta
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 30 жовтня 2014, 11:06
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення lootta »

Допоможіть хто формував звіт у медок -онлайн. Заповнити карточку підприємства не вдається по інструкції є кнопки далі та зберегти ,а у мене вони відсутні.Вже пять разів вносила дані , а вони тільки частково зберігаються.У звіті В таб.6 пише з помилками, змінити не можна ,в ручну внести якісь відомості також не має можливості .Де можна ще зформувати цей вибачте "х-нов" звіт вже не вистачає на нього нервів.

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

lootta писав:Допоможіть хто формував звіт у медок -онлайн. Заповнити карточку підприємства не вдається по інструкції є кнопки далі та зберегти ,а у мене вони відсутні.Вже пять разів вносила дані , а вони тільки частково зберігаються.У звіті В таб.6 пише з помилками, змінити не можна ,в ручну внести якісь відомості також не має можливості .Де можна ще зформувати цей вибачте "х-нов" звіт вже не вистачає на нього нервів.
Сформируйте отчет во ФриЗвит, там все очень просто, и заполнение карточки предприятия, и заполнение самого отчета
http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst33332.aspx
А отправите через Медок-Онлайн.

LorikLo
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 10 червня 2015, 08:11

Повідомлення LorikLo »

Natalenna писав:Скажіть, у когось сьогодні прийнявся звіт по ЄСВ?
У мене є реєстраційний номер і примітка внизу:
Результат обробки: відомості зі звітності страхувальника не внесено до Реєстру застрахованих осіб.

І я не можу зрозуміти, що за х.рня?
Так, у мене прийнявся з першого разу. Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту виконана вдало. Дані завантажено до Реєстру застрахованих осіб.

Max_818
Гений
Гений
Повідомлень: 336
З нами з: 18 березня 2013, 03:47
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 17 разів

Повідомлення Max_818 »

Как показать в Таблице 6, если з/п человека 609,00 грн.:

Мои предположения такие:
17. Загальна сума нарахованої заробітної плати / доходу (усього з початку звітного місяця): 609,00
18. Сума нарахованої заробітної плати/доходу у межах максимальної величини, на яку нараховується єдиний внесок: 609,00
19. Сума різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованою заробітною платою за звітній місяць(із заробітної плати / доходу): 1218,00 - 609,00 = 609,00 (судя по отзывах на форумах, еще необходимо одной строкой подавать с типом начислений 13)
20. Сума утриманого єдиного внеску за звітній місяць(із заробітної плати / доходу): 609,00 х 3,6 % = 21,92 грн.
21. Сума нарахованого єдиного внеску за звітний місяць(із заробітної плати / доходу): вот тут я реально не в теме, раньше такого не было в табл. 6

А в том случае, если у человека з/п больше нежели минималка, мы тоже заполняем 19 графу.

И еще, когда дело касается отпускных, больничных, з/п инвалида. Есть ли какая-то разница с их заполнением в сравнении с обычной з/п ?

Незнайомка
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 18 травня 2015, 12:09
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Незнайомка »

Добридень, підкажіть:
1. Для сумісника в табл.6 треба ставити галочку "неповний робочий час"? І що, якщо не ставилась?
2. Ознака нового робочого місця проставляється, коли з'являеться нова штатна одиниця? І що, правда два роки треба ставити цю галочку? Я думала одного разу достатньо.
3. Зараз треба підписувати ел.договір з ПФУ?
Дякую.

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”