изменение юр.адреса, куда подавать и платить ЕСВ

Питання по ЄСВ
READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Innavlada писав:Спасибо Вам, добрый человек!!!! В налоговых пинают от одного инспектора к другому и никто толком не скажет...
а по уведомлению - теперь в шоке- мы подали в старую налоговую, приняли. А отчет по ЕСВ подам в новую, с новыми сотрудниками? Щото намудрила, да?!!
видно приняли из-за того, что на момент подачи Вы еще были на учете по ЕСВ в старой налоговой,
они там в течении какого-то времени передают дело...

когда я пыталась отправить в старую налоговую (но как плательщики ЕСВ мы тогда точно были уже в новой, просто не знала куда нужно), мне пришел отказ и вот такое уведомление
Порушенно вимоги п.49.1 ст.49 Податкового кодексу України, а саме: Організація не перебуває на обліку у контролюючому органі - Під зазначеним податковим номером не знайдено платника единого внеску в реєстрі страхувальників.

так что, думаю, у Вас все нормально, раз принято


Innavlada
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 153
З нами з: 07 листопада 2014, 12:38
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення Innavlada »

А я на бумажке отнесла в налоговую, приняли. теперь переживаю...

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Innavlada писав:А я на бумажке отнесла в налоговую, приняли. теперь переживаю...
при Вас внесли в базу, или просто Вам штамп поставили?
если при Вас, то оно бы сразу вылезло..

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Установити, що повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

Постанова КМУ
від 17 червня 2015 р. № 413

Відповісти

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”