Скасуюча та початкова табл.6

Питання по ЄСВ
Витиславовна
ПрофиПрофи
Повідомлень: 47
З нами з: 13 лютого 2013, 01:49
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення Витиславовна »

Допоможіть ! Не приймає скасовуючий за грудень 2014 р.
Пише : "Ви надали ел документ в назві якого вказано тип документу, що не приймається ДФСУ"
Що я не правильно зробила ?
Для коригування відкрила звіт за 12.2014 р. правою кнопкою стала на табл 5 вибрала скасовуючий,
за період - 12.2014 р. і заповнила як було в звіті,
в новому - так, як потрібно було ( помилка була в кількості днів трудових відносин ), може у когось була така ситуація ????

Zi-zi
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 08 червня 2015, 14:57
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Zi-zi »

Я #wall# , сдавая отчет переводила сотрудника с совместителя на основное, запуталась в галочках и в итоге ошиблась. Хотела исправить отчет, а он мне выдает ошибку " Помилка Таблиця 6 аркуш 3 з типом форми «скасовуюча» містить більше ніж один рядок. Скасовуючий документ звіту з ознакою «Коригуючий/скасовуючий» подається на одну ЗО."
Позвонила ЕСВшницам они не знают чем мне помочь. И как мне быть? я получается уволила основного и опять приняла на совместителя!#g_cray2# при этом я большая молодец, компенсацию начислила((

LaraK
Оракул
Оракул
Повідомлень: 274
З нами з: 18 грудня 2012, 12:19
Дякував (ла): 136 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення LaraK »

Витиславовна писав: Допоможіть ! Не приймає скасовуючий за грудень 2014 р.
Пише : "Ви надали ел документ в назві якого вказано тип документу, що не приймається ДФСУ"
Що я не правильно зробила ?
Для коригування відкрила звіт за 12.2014 р. правою кнопкою стала на табл 5 вибрала скасовуючий,
за період - 12.2014 р. і заповнила як було в звіті,
в новому - так, як потрібно було ( помилка була в кількості днів трудових відносин ), може у когось була така ситуація ????

у меня похожая ситуация и тот же вопрос + когда создаю скасовуючу и додаткову и медок запрашивает "период нового звиту" нужно выбрать период отчёта в котором сделала ошибку или июнь 2015 и этот отчёт никак не связан с отчётом который я буду подавать за май? это два разных не связанных никакими таблицами между собой отчёта? помогите кто может

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13648
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14112 разів
Подякували: 27886 разів

Повідомлення Яков »

LaraK писав:
Витиславовна писав: Допоможіть ! Не приймає скасовуючий за грудень 2014 р.
Пише : "Ви надали ел документ в назві якого вказано тип документу, що не приймається ДФСУ"
Що я не правильно зробила ?
Для коригування відкрила звіт за 12.2014 р. правою кнопкою стала на табл 5 вибрала скасовуючий,
за період - 12.2014 р. і заповнила як було в звіті,
в новому - так, як потрібно було ( помилка була в кількості днів трудових відносин ), може у когось була така ситуація ????
у меня похожая ситуация и тот же вопрос + когда создаю скасовуючу и додаткову и медок запрашивает "период нового звиту" нужно выбрать период отчёта в котором сделала ошибку или июнь 2015 и этот отчёт никак не связан с отчётом который я буду подавать за май? это два разных не связанных никакими таблицами между собой отчёта? помогите кто может
Так как поменялась форма бланка на старой не получится сдать, как пыталась Витиславовна
По Вашему вопросу: это два разных отчёта, с двумя перечнями таблиц, и майский никак не связан с тем, который Вы собираетесь исправлять.
[color=brown
V. Виправлення помилок[/color]]1. У разі виявлення помилки у Звіті до закінчення терміну подання цього Звіту страхувальник повторно формує та подає Звіт у повному обсязі до фіскального органу за місцем обліку.
Чинним вважається останній електронний або паперовий Звіт, поданий страхувальником до закінчення термінів подання звітності, визначених цим Порядком.
Якщо страхувальником до закінчення терміну подання Звіту подаються лише окремі таблиці за поточний звітний період Звіту зі статусом "скасовуюча", "додаткова" цей Звіт не вважається Звітом і вважається таким, що не подавався.
2. У разі виявлення страхувальником у Звіті після закінчення звітного періоду помилки в реквізитах (крім сум), що стосується страхувальника або застрахованої особи, подаються скасовуючі документи, тобто страхувальник повинен сформувати та подати Звіт за попередній період, який містить: перелік таблиць Звіту, відповідну таблицю зі статусом "скасовуюча" з відомостями, які були помилкові, на одну або декількох застрахованих осіб та відповідну таблицю зі статусом "початкова" із зазначеними правильними відомостями на одну або декількох застрахованих осіб, при цьому таблиця 6 додатка 4 до цього Порядку повинна містити дані по кожній застрахованій особі окремо.
Звіт, сформований для виправлення помилок за попередні звітні періоди, не повинен містити таблиць 1 - 4 додатка 4 до цього Порядку. При цьому внесення змін до сум нарахованої заробітної плати або доходу та у зв'язку з цим до нарахованих сум єдиного внеску за звітний місяць при формуванні і поданні скасовуючих документів не допускається.
Якщо потрібно повністю скасувати відомості, зазначені в таблицях 5 та 7 додатка 4 до цього Порядку, подаються тільки скасовуючі документи щодо виявлених недостовірних відомостей про застраховану особу.
3. Якщо страхувальником не подавався Звіт за попередній звітний період (періоди), то у поточному звітному місяці не допускається відображення сум нарахованого єдиного внеску застрахованим особам за попередній звітний період (періоди). У такому випадку страхувальник зобов'язаний подати Звіт за поточний звітний період та у разі потреби окремо за попередній період (періоди).
4. Якщо в таблиці 5 додатка 4 до цього Порядку страхувальник не зазначив будь-якої дії щодо застрахованої особи з тих, що передбачені пунктом 8 розділу IV цього Порядку, він подає Звіт за попередній період, який містить: титульний аркуш (перелік таблиць Звіту) з позначкою "додаткова" та таблицю 5 зі статусом "додаткова", яка містить дані на цю застраховану особу. Звіт з позначкою "додаткова" не повинен містити таблиць 1 - 4 додатка 4 до цього Порядку.
Аналогічно подається таблиця 7 додатка 4 до цього Порядку.
5. Якщо страхувальником здійснюється донарахування (зменшення) єдиного внеску у зв'язку з виправленням помилки, допущеної в попередніх періодах, крім донарахування (зменшення) внаслідок збільшення (зменшення) класу професійного ризику виробництва, застосовуються коди типу нарахувань, передбачені пунктом 9 розділу IV цього Порядку.
6. У разі якщо страхувальник подає за один і той самий звітний період таблиці зі статусами "скасовуюча" та "додаткова", вони подаються з окремими титульними аркушами (як два окремих Звіти).
Зображення

LaraK
Оракул
Оракул
Повідомлень: 274
З нами з: 18 грудня 2012, 12:19
Дякував (ла): 136 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення LaraK »

Медок пишет что заборонено вносити сумму в поле "заработная плата" а мне нужно разбить сумму, которая в октябре показана как начисленная з/п на суммы: начисленных отпускных с кодом 10 и сумму з/п за 56 рабочих дней. Но общая сумма не изменится и сумма ЕСВ общая тоже не изменится. так получается что я не могу исправить эту ошибку?

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”