отчет ЕСВ с договорами ГПХ (услуги)

Питання по ЄСВ
Іріша
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 26 червня 2012, 08:37
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Іріша »

to_be писав:
Іріша писав:Доброго ранку! У кого була така ситуація, допоможіть, будь ласка! Ми заключили договір ЦПХ на виконання робіт. У договорі прописано, що оплата буде здійснена на основі підписаного акту, договір терміном на 1 рік. Як правильно відобразити суму договору у звіті ЄСВ, показувати лише тоді, коли буде підписано акт і проплачено, чи суму договору ділити на 12 місяців і показувати що місяця?
відобразити суму договору у звіті ЄСВ, показувати лише тоді, коли буде підписано акт. А как у Вас написано в условиях договора - помесячное составление акта или годовое?
У нас прописано по факту підписання акту. У ПФ мені сказали, що треба буде суму розбивати помісячно, я не можу погодитись - є ж умови договору, оплата одноразова, навіщо ж розбивати потім нарахування?

to_be
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1535
З нами з: 24 січня 2013, 12:11
Дякував (ла): 1018 разів
Подякували: 351 раз

Повідомлення to_be »

Іріша писав: У нас прописано по факту підписання акту. У ПФ мені сказали, що треба буде суму розбивати помісячно, я не можу погодитись - є ж умови договору, оплата одноразова, навіщо ж розбивати потім нарахування?
А на что ссылается ПФУ в своем уверении разбивки по месяцам? Ведь у Вас же договор ГПХ, а не зарплата. И отражать нужно по факту выполнения работы, т.е подписания акта. А если нет акта, то какое выполнение условий договора и какое вознаграждение может быть и какой отчет. Думаю, поспешили с ответом Ваши консультаты.

Іріша
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 26 червня 2012, 08:37
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Іріша »

Вони мотивуються тим, що такий працівник може більше ніде не працює, а так я йому буду закривати щомісячні нарахування. Я можу погодитись з такою думкою, лише тоді, коли по даному договору виконання роботи і оплата здійснюється помісячно. А у моєму випадку, це зовсім інші умови договору. Вірно? Тому я можу спокійно відображати нарахування і оплату у відповідному місяці?

to_be
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1535
З нами з: 24 січня 2013, 12:11
Дякував (ла): 1018 разів
Подякували: 351 раз

Повідомлення to_be »

Іріша писав:Вони мотивуються тим, що такий працівник може більше ніде не працює, а так я йому буду закривати щомісячні нарахування. Я можу погодитись з такою думкою, лише тоді, коли по даному договору виконання роботи і оплата здійснюється помісячно. А у моєму випадку, це зовсім інші умови договору. Вірно? Тому я можу спокійно відображати нарахування і оплату у відповідному місяці?
Вірно. Працює ще десь, чи не працює - це його справа, а не Ваша. У Вас цивільно-правова угода. Підписали договір - виконав роботу, підписали акт - нарахували і отримав кошти. Ще раз повторююсь немає акта - немає нарахувань, нема чого платити, то ж немає й звіту.

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

ПФ прав, нужно в отчете разбить помесячно

Для осіб, які працюють у сільському господарстві, зайняті на сезонних роботах, виконують роботи (надають послуги) за цивільно-правовими договорами, творчих працівників (архітекторів, художників, артистів, музикантів, композиторів, критиків, мистецтвознавців, письменників, кінематографістів), та інших осіб, які отримують заробітну плату (дохід) за виконану роботу (надані послуги), строк виконання якої (яких) перевищує календарний місяць, єдиний внесок нараховується на суму, що визначається шляхом ділення заробітної плати (доходу), виплаченої за результатами роботи, на кількість місяців, за які вона нарахована.

to_be
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1535
З нами з: 24 січня 2013, 12:11
Дякував (ла): 1018 разів
Подякували: 351 раз

Повідомлення to_be »

marinesko писав:ПФ прав, нужно в отчете разбить помесячно

Для осіб, які працюють у сільському господарстві, зайняті на сезонних роботах, виконують роботи (надають послуги) за цивільно-правовими договорами, творчих працівників (архітекторів, художників, артистів, музикантів, композиторів, критиків, мистецтвознавців, письменників, кінематографістів), та інших осіб, які отримують заробітну плату (дохід) за виконану роботу (надані послуги), строк виконання якої (яких) перевищує календарний місяць, єдиний внесок нараховується на суму, що визначається шляхом ділення заробітної плати (доходу), виплаченої за результатами роботи, на кількість місяців, за які вона нарахована.
Разбивать помесячно, но показывать в отчете за тот месяц, в котором начислили вознаграждение. Т.е начислят они в декабре и в отчете покажут за декабрь с разбивкой по месяцам за год. А сейчас до подписания акта не показываем. Извините, не уточнила момент отражения в отчете. Хорошо расписано в ВоБУ №7 за 2011г.

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

совершенно верно

Іріша
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 26 червня 2012, 08:37
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Іріша »

marinesko писав:ПФ прав, нужно в отчете разбить помесячно

Для осіб, які працюють у сільському господарстві, зайняті на сезонних роботах, виконують роботи (надають послуги) за цивільно-правовими договорами, творчих працівників (архітекторів, художників, артистів, музикантів, композиторів, критиків, мистецтвознавців, письменників, кінематографістів), та інших осіб, які отримують заробітну плату (дохід) за виконану роботу (надані послуги), строк виконання якої (яких) перевищує календарний місяць, єдиний внесок нараховується на суму, що визначається шляхом ділення заробітної плати (доходу), виплаченої за результатами роботи, на кількість місяців, за які вона нарахована.
Тобто, якщо я у листопаді 2013 року проведу акт виконаних робіт, то у звіті за листопад я повинна буду розписати цю суму по місяцях, що попередніх до листопада 2013р?

to_be
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1535
З нами з: 24 січня 2013, 12:11
Дякував (ла): 1018 разів
Подякували: 351 раз

Повідомлення to_be »

да.

Іріша
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 26 червня 2012, 08:37
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Іріша »

Дякую за роз"яснення.

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”