Отражение больничных по беременности и родам в отчете ЕСВ

Питання по ЄСВ
NNaattaallii
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 12 лютого 2013, 12:10
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення NNaattaallii »

Подскажите, пожалуйста, в табл.6 в мин.дох.варианте добавили графу 16 "количество дней по беремен.и родам", ранее эти дни ставили в графу 13 "Кол-во дней временной нетрудоспособности", сейчас ставить в одну графу 16 или графа13=графа16? как правильно?(

jul_kap
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 751
З нами з: 22 серпня 2012, 03:01
Дякував (ла): 1073 рази
Подякували: 270 разів

Повідомлення jul_kap »

NNaattaallii писав:Подскажите, пожалуйста, в табл.6 в мин.дох.варианте добавили графу 16 "количество дней по беремен.и родам", ранее эти дни ставили в графу 13 "Кол-во дней временной нетрудоспособности", сейчас ставить в одну графу 16 или графа13=графа16? как правильно?(
Сейчас ставить только в одну 16 (её специально для декретных и добавили).

ЛГр65
Гуру
Гуру
Повідомлень: 73
З нами з: 10 січня 2014, 16:06
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення ЛГр65 »

Подскажите, пожалуйста, кто знает, как в табл.6 отразить продление б/л по беременности и родам? 1-й б/л заканчивается 05.01.14. В отчете за сентябрь период 01.2014 гр 15 = гр 16 = 5. Теперь б/л продлен на 14 дней (по 19.01.14). Как правильно заполнить гр 15 и 16? 14 дней или 19 (14+5)? В табл 5 ничего не показываем, правильно?

jul_kap
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 751
З нами з: 22 серпня 2012, 03:01
Дякував (ла): 1073 рази
Подякували: 270 разів

Повідомлення jul_kap »

ЛГр65 писав:Подскажите, пожалуйста, кто знает, как в табл.6 отразить продление б/л по беременности и родам? 1-й б/л заканчивается 05.01.14. В отчете за сентябрь период 01.2014 гр 15 = гр 16 = 5. Теперь б/л продлен на 14 дней (по 19.01.14). Как правильно заполнить гр 15 и 16? 14 дней или 19 (14+5)? В табл 5 ничего не показываем, правильно?
в отчёте за декабрь (если больничный поступил в бухгалтерию в декабре) гр. 11 =012014(запись касается января) гр.15=31(дней в январе) гр.16=14 (сколько дней добавили) гр.17=гр.18= сумма пособия гр.19=2% с суммы пособия. Остальные графы не заполняем (кроме ФИО и ИНН и труд. книжки)
Таблицу 5 будете заполнять в отчёте за январь (когда кончится отпуск по беременности и родам и начнётся по уходу за ребёнком до 3-х лет.)

ЛГр65
Гуру
Гуру
Повідомлень: 73
З нами з: 10 січня 2014, 16:06
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення ЛГр65 »

jul_kap писав:
ЛГр65 писав:Подскажите, пожалуйста, кто знает, как в табл.6 отразить продление б/л по беременности и родам? 1-й б/л заканчивается 05.01.14. В отчете за сентябрь период 01.2014 гр 15 = гр 16 = 5. Теперь б/л продлен на 14 дней (по 19.01.14). Как правильно заполнить гр 15 и 16? 14 дней или 19 (14+5)? В табл 5 ничего не показываем, правильно?
в отчёте за декабрь (если больничный поступил в бухгалтерию в декабре) гр. 11 =012014(запись касается января) гр.15=31(дней в январе) гр.16=14 (сколько дней добавили) гр.17=гр.18= сумма пособия гр.19=2% с суммы пособия. Остальные графы не заполняем (кроме ФИО и ИНН и труд. книжки)
Таблицу 5 будете заполнять в отчёте за январь (когда кончится отпуск по беременности и родам и начнётся по уходу за ребёнком до 3-х лет.)
Спасибо за ответ, только не пойму почему в гр 15 31 день? Она с 20.01 уходит в отпуск по уходу за ребенком, разве эти дни отражаются в гр.15?

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2334
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1024 рази
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

ЛГр65 писав:
jul_kap писав:
ЛГр65 писав:Подскажите, пожалуйста, кто знает, как в табл.6 отразить продление б/л по беременности и родам? 1-й б/л заканчивается 05.01.14. В отчете за сентябрь период 01.2014 гр 15 = гр 16 = 5. Теперь б/л продлен на 14 дней (по 19.01.14). Как правильно заполнить гр 15 и 16? 14 дней или 19 (14+5)? В табл 5 ничего не показываем, правильно?
в отчёте за декабрь (если больничный поступил в бухгалтерию в декабре) гр. 11 =012014(запись касается января) гр.15=31(дней в январе) гр.16=14 (сколько дней добавили) гр.17=гр.18= сумма пособия гр.19=2% с суммы пособия. Остальные графы не заполняем (кроме ФИО и ИНН и труд. книжки)
Таблицу 5 будете заполнять в отчёте за январь (когда кончится отпуск по беременности и родам и начнётся по уходу за ребёнком до 3-х лет.)
Спасибо за ответ, только не пойму почему в гр 15 31 день? Она с 20.01 уходит в отпуск по уходу за ребенком, разве эти дни отражаются в гр.15?
в отпуск уходит, но в труд. отношениях с предприятием ведь остается. Потому гр.15=кол-во к.д. января, гр.16=кол-во к.д. в отпуске по БиР=14 к.д. Вам и в сентябре надо было отобразить 01.2014 гр15=31 к.д. гр.16=5 к.д.

ЛГр65
Гуру
Гуру
Повідомлень: 73
З нами з: 10 січня 2014, 16:06
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення ЛГр65 »

мюсля писав:
ЛГр65 писав:
jul_kap писав: в отчёте за декабрь (если больничный поступил в бухгалтерию в декабре) гр. 11 =012014(запись касается января) гр.15=31(дней в январе) гр.16=14 (сколько дней добавили) гр.17=гр.18= сумма пособия гр.19=2% с суммы пособия. Остальные графы не заполняем (кроме ФИО и ИНН и труд. книжки)
Таблицу 5 будете заполнять в отчёте за январь (когда кончится отпуск по беременности и родам и начнётся по уходу за ребёнком до 3-х лет.)
Спасибо за ответ, только не пойму почему в гр 15 31 день? Она с 20.01 уходит в отпуск по уходу за ребенком, разве эти дни отражаются в гр.15?
в отпуск уходит, но в труд. отношениях с предприятием ведь остается. Потому гр.15=кол-во к.д. января, гр.16=кол-во к.д. в отпуске по БиР=14 к.д. Вам и в сентябре надо было отобразить 01.2014 гр15=31 к.д. гр.16=5 к.д.
Сейчас не могу быстро найти, но когда делала отчет за сентябрь, читала разъяснения ПФ с примерами, там для последнего месяца отпуска по беременности гр 15=гр16=кол-ву дней по больничному. И потом, как я могу поставить в сентябре и в декабре кол-во дней января 31, если я не знаю, какие у нее планы по окончании отпуска, может быть она уволится? Я могу поставить наперед только количество дней больничного,который ей уже оплатили. Поэтому у меня и возник вопрос: у нее окончание б/л 19.01., т.е. трудовых отношений 19 дней, но 5 из них я уже показала в сентябре.

Tanyuscha
Мастер
Мастер
Повідомлень: 67
З нами з: 12 серпня 2009, 06:26
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Tanyuscha »

подскажите пожалуйста какие данніе на декретчицу заполняются в таблице 5 отчета по ЕСВ

Уляся
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 22 квітня 2013, 05:33
Дякував (ла): 38 разів

Повідомлення Уляся »

Доброго дня. Підкажіть мені у мене декретчиця з 30.12.13р лікарняне вона мені принесла пізніше я їх нарахую у січні. Чи правильно буде коли я заповню таблицю 5 з кодом 5 а у таблиці 6 ніяких даних не буде?

jul_kap
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 751
З нами з: 22 серпня 2012, 03:01
Дякував (ла): 1073 рази
Подякували: 270 разів

Повідомлення jul_kap »

ЛГр65 писав: Сейчас не могу быстро найти, но когда делала отчет за сентябрь, читала разъяснения ПФ с примерами, там для последнего месяца отпуска по беременности гр 15=гр16=кол-ву дней по больничному. И потом, как я могу поставить в сентябре и в декабре кол-во дней января 31, если я не знаю, какие у нее планы по окончании отпуска, может быть она уволится? Я могу поставить наперед только количество дней больничного,который ей уже оплатили. Поэтому у меня и возник вопрос: у нее окончание б/л 19.01., т.е. трудовых отношений 19 дней, но 5 из них я уже показала в сентябре.
Сотрудница уходила в декрет в июле. Я консультировалась в своём ПФУ - сказали ставить 30 дней, несмотря на то, что больничный был до 10.11.


Вот цитата из методички ПФУ Реквізит 15. Кількість днів перебування у трудових /ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця.
Заповнюється у кожному звітному періоді у реквізиті 15 т. 6 починаючи з 1 січня 2013 року та використовується органами ПФУ для підрахунку трудового стажу по кожній застрахованій особі. Показник відповідає кількість календарних днів від 1-го до 31 (28,29,30), залежно від кількості календарних днів у місяці. Якщо початок трудових відносин збігається з першим числом місяця та відсутній факт звільнення застрахованої особи у звітному періоді (закінчення цивільно-правових відносин) значення реквізиту 15 завжди дорівнює кількості календарних днів у місяці. У разі наявності факту звільнення показник відповідає кількості календарних днів тривалості трудових відносин у звітному місяці з урахуванням дня звільнення.
Відсутність даних про суми заробітної плати за звітний місяць (перебування повний місяць у відпустці: черговій, без збереження заробітної плати, відпустка по вагітності і пологам і т.д.) не впливає на обов’язковість заповнення цього реквізиту, крім випадків перебування у відпустці по догляду за дитиною до трьох та шести років. Реквізит заповнюється одним значенням у одному рядку, що відповідає звітному. За наявності декількох рядків по одній застрахованій особі реквізит 15 зазначається лише в одному, а саме в тому в якому зазначаються дані про суми заробітної плати (за їх наявності).
Реквізит 15 не може зазначатися у звітному місяці за майбутні звітні періоди.
За виключенням випадків поновлення на роботі особи за рішенням суду.
У разі якщо, у звітному періоді, жінка вийшла з відпустки по догляду за дитиною до трьох років та їй надано щорічну відпустку в цьому ж звітному періоді, в таблиці 6 відображають особу в одному рядку в 10 реквізиті проставляють - код типу нарахувань 10, в 15 реквізиті - кількість календарних днів перебування у трудових відносинах, що дорівнює кількості календарних днів у звітному місяці (у разі звільнення то кількість днів зазначається до дати звільнення), в реквізитах 16,17,18 суми відпускних та суми єдиного внеску.
Договір підряду відрізняється від договорів на надання послуг своїм предметом. Послугам притаманні ознаки, які відрізняють їх від результату робіт. А саме послуга хоч і тісно пов'язана з особою виконавця та процесом вчинення ним певних дій (здійснення певної діяльності), але не збігається з самими діями (здійсненням діяльності) виконавця, існує як окреме явище - певне нематеріальне благо, споживається у процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, не набуваючи матеріалізованого вигляду (ч.1ст.901 ЦК). Це означає, що послуга існує тільки тоді, коли вона надається.
Результат виконаної підрядником роботи - це матеріалізований об'єкт, що знаходить своє втілення в індивідуально визначених речах, бо робота виконується за завданням замовника, який має право у будь-який час перевіряти її хід і якість, не втручаючись у діяльність підрядника (ч.1 ст.849 ЦК). Матеріалізований результат знаходить своє відбиття і у створенні нової речі, і у поліпшенні якості або інших властивостей вже існуючої речі.
Відносини, що виникають з договору підряду, мають певні спільні ознаки з відносинами, які виникають з трудового договору. Це пояснюється тим, що в обох випадках і підрядник, і працівник здійснюють трудову діяльність, але сама діяльність останніх є принципово різною і регулюється самостійними галузями законодавства."
В таблиці 6 реквізит 15 заповнюється та зазначається кількість календарних днів перебування у цивільно-правових відносинах відповідно до договору підряду (виконання робіт) і зазначається щомісячно незалежно чи були нарахування.
У разі необхідності зменшення цього показника за попередні звітні періоди застосовується знак мінус і зазначається місяць та рік за який необхідно змінити показник. При необхідності збільшення цього показника за попередні періоди формується звіт з ознакою «скасовуючий», яким скасовується неправильний показник та надається правильний збільшений.
Реквізит 13,14 та 15 заповнюється не залежно один від одного, тобто за наявності даних для заповнення названих реквізитів.


Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”