«Додаток 5 по ЄСВ - річний»

Питання по ЄСВ
oscolok
Гений
Гений
Повідомлень: 300
З нами з: 06 квітня 2011, 00:50
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення oscolok »

Відкрили ФОП в 2014 году записались на 3 групу єдиного податку.
На цьому історія закінчується.
Жодних звітів та опат податків не проводили.
в 2015 позбавили права свідоцтва єдиного податку.

По ЄП розібралися що робити та куди та скільки платити.

Підкажіть яка сума по ЄСВ загрожує і які штрафи ?
Додатково потрібно буде подавати звіти за минулі періоди?

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

Пожалуйста, освежите мою память после новогодних свиноплясов#rolf# , для ФОПов без деятельности на ОС сдаем пустой додаток 5 с таблицей 1. Тот же вопрос для ФОПов пенсионеров с деятельностью. В первом случае, кажется сдаем. Во втором кажется нет? #smile3#

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

shinna писав:Пожалуйста, освежите мою память после новогодних свиноплясов#rolf# , для ФОПов без деятельности на ОС сдаем пустой додаток 5 с таблицей 1. Тот же вопрос для ФОПов пенсионеров с деятельностью. В первом случае, кажется сдаем. Во втором кажется нет? #smile3#
Табл.1 сдаётся всегда. По крайней мере, до 2017...

Инна Анатольевна
Оракул
Оракул
Повідомлень: 211
З нами з: 08 лютого 2012, 02:10
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення Инна Анатольевна »

Доброго дня! Через Приват 24 надіслала Звіт по ЄСВ (ФОП 3 група без ПДВ) - додаток 5 та таблиця 2. Квітанція №1 - усе гуд, квітанція №2 - Форма не подається у цьому звітному періоді. Що це має бути? У податковій сказали розбиратися з Приватом...

Antonl
Гений
Гений
Повідомлень: 434
З нами з: 26 січня 2012, 04:56
Дякував (ла): 562 рази
Подякували: 131 раз

Повідомлення Antonl »

Хочу сдать (впервые) отчет- додаток 5 и не нахожу его в МЕДоке. Подскажите, пожалуйста!

Blackdra
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 199
З нами з: 06 квітня 2016, 13:59
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 66 разів

Повідомлення Blackdra »

Инна Анатольевна писав:Доброго дня! Через Приват 24 надіслала Звіт по ЄСВ (ФОП 3 група без ПДВ) - додаток 5 та таблиця 2. Квітанція №1 - усе гуд, квітанція №2 - Форма не подається у цьому звітному періоді. Що це має бути? У податковій сказали розбиратися з Приватом...
У меня то же самое, я так думаю в приват 24 какая-то старая форма

Инна Анатольевна
Оракул
Оракул
Повідомлень: 211
З нами з: 08 лютого 2012, 02:10
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення Инна Анатольевна »

shinna писав:Пожалуйста, освежите мою память после новогодних свиноплясов#rolf# , для ФОПов без деятельности на ОС сдаем пустой додаток 5 с таблицей 1. Тот же вопрос для ФОПов пенсионеров с деятельностью. В первом случае, кажется сдаем. Во втором кажется нет? #smile3#
1. ФОП без діяльності здає звіт - додаток 5+ таблиця 1
2. ФОП - пенсіонер
Наказ МФУ 435 від 14.04.2015р.
"3. ФО - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію за віком або соціальну допомогу.

Звіт зазначеними особами не подається.

У разі самостійного визначення бази нарахування єдиного внеску ФО - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування та які є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію за віком або соціальну допомогу, формують та подають до органів доходів і зборів Звіт самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, що настає за звітним періодом".

Инна Анатольевна
Оракул
Оракул
Повідомлень: 211
З нами з: 08 лютого 2012, 02:10
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення Инна Анатольевна »

Blackdra писав:
Инна Анатольевна писав:Доброго дня! Через Приват 24 надіслала Звіт по ЄСВ (ФОП 3 група без ПДВ) - додаток 5 та таблиця 2. Квітанція №1 - усе гуд, квітанція №2 - Форма не подається у цьому звітному періоді. Що це має бути? У податковій сказали розбиратися з Приватом...
У меня то же самое, я так думаю в приват 24 какая-то старая форма
перевірила, дійсна форма, усе гаразд. Але ось таке ... зараз буду Приват душити )

Blackdra
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 199
З нами з: 06 квітня 2016, 13:59
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 66 разів

Повідомлення Blackdra »

Инна Анатольевна писав:
Blackdra писав:
Инна Анатольевна писав:Доброго дня! Через Приват 24 надіслала Звіт по ЄСВ (ФОП 3 група без ПДВ) - додаток 5 та таблиця 2. Квітанція №1 - усе гуд, квітанція №2 - Форма не подається у цьому звітному періоді. Що це має бути? У податковій сказали розбиратися з Приватом...
У меня то же самое, я так думаю в приват 24 какая-то старая форма
перевірила, дійсна форма, усе гаразд. Але ось таке ... зараз буду Приват душити )
А відпишіться будь-ласка як буде результат, я тоже відпишусь як будуть новини

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Antonl писав:Хочу сдать (впервые) отчет- додаток 5 и не нахожу его в МЕДоке. Подскажите, пожалуйста!
Слева - Звітність:
Справа появятся
Реєстр звітів
Єдиний внесок.

Нажимаете на "плюсик" рядом с Єдиним внеском и выбираете Додаток 5
Зображення

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”