Новые счета

Обговорюємо законопроекти та інші новини
АленаИгоревна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 20 січня 2015, 17:27
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 49 разів

Повідомлення АленаИгоревна »

Появилось ПДФО, но почему-то только за 21.01, а за 6.01 все еще нет(

Svtik
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 24 жовтня 2019, 20:24
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Svtik »

:greeting: УРА Дніпро АНД рн у мене зявилися усі платежі, наконец-то выдохнула, всем удачи. :bye:

startazart
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 18 травня 2021, 12:58

Повідомлення startazart »

Підкажіть будь-ласка. Зараз легалізували азартні ігри в Україні, але ніхто не знає як звітувати про діяльність. Мій роботодавець відкрив гральні автомати [отредактировано редактором] та сплатив ліцензійний збір. Але за подальшу звітність сказав сама розберешся. От зараз сиджу та гадаю як мені це робити. Гравці то не фіксуються и ніяких проплат нема, вони всі лише можуть грати в гральні автомати безкоштовно. Може взагалі не треба звітувати в податкову, якщо нема можливості грати на реальні гроші? Хто підкаже, буду дуже вдячна :stars:
Немає кращого заняття, ніж грати в гральні автомати онлайн безкоштовно -

Код: Виділити все

https://gralni-avtomaty.com.ua/
. Але ні в якому разі не можна грати на реальні гроші.

Шеймус
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 198
З нами з: 13 лютого 2019, 17:55
Подякували: 93 рази

Повідомлення Шеймус »

startazart писав:
18 травня 2021, 13:17
Підкажіть будь-ласка. Зараз легалізували азартні ігри в Україні, але ніхто не знає як звітувати про діяльність. Мій роботодавець відкрив гральні автомати [отредактировано редактором] та сплатив ліцензійний збір. Але за подальшу звітність сказав сама розберешся. От зараз сиджу та гадаю як мені це робити. Гравці то не фіксуються и ніяких проплат нема, вони всі лише можуть грати в гральні автомати безкоштовно. Може взагалі не треба звітувати в податкову, якщо нема можливості грати на реальні гроші? Хто підкаже, буду дуже вдячна :stars:


У сфері азартних ігор треба отримати ліцензію на гральні автомати, пройти сертифікацію кожного грального автомату, гральна зона повина бути на теріторіх готелю або поряд з готелем, зареєструвати РРО, приймати гроші, видавати виграши. Усе це повинне бути під охоронною сигналізацією. При отриманні ліцензії аудітори дають висновок, що юридична особа має 30 мільонів гривень або більше статутного капіталу і ця сума повністю сформована. Тоді це все ваше. Якщо нічого цього не має, о якої звітності ми говоримо ?

Svetikbuh
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 19 липня 2017, 14:52
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Svetikbuh »

Хтось вже розібрався з новими рахунками для Києва? Де рахунки по районах?

Svetikbuh
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 19 липня 2017, 14:52
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Svetikbuh »

Перевірила електронний кабінет. Із з/п рахунків змінився тільки Військовий. ПДФО і ЄСВ без змін. У всіх так?

Awgusta
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 03 вересня 2015, 10:04
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Awgusta »

Добрый день. Да, у меня тоже так,в электронном кабинете по ЕСВ старый счет. Звонила на горячую линию налоговой, сказали смотрите на сайте в разделе "бюджетні рахунки". На сайте в этом разделе новых счетов для ЕСВ нет, только ПДФО и военный...

Аватар користувача
anna1
Гений
Гений
Повідомлень: 344
З нами з: 15 грудня 2011, 15:52
Звідки: Київ
Дякував (ла): 420 разів
Подякували: 226 разів

Повідомлення anna1 »

Svetikbuh писав:
04 січня 2022, 13:04
Хтось вже розібрався з новими рахунками для Києва? Де рахунки по районах?
https://kyiv.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/
Пока увидела только новый ВЗ и НДС они теперь одинаковые для всего города, других изменений не нашла пока что

Awgusta
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 03 вересня 2015, 10:04
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Awgusta »

anna1 писав:
04 січня 2022, 13:36
Svetikbuh писав:
04 січня 2022, 13:04
Хтось вже розібрався з новими рахунками для Києва? Де рахунки по районах?
https://kyiv.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/
Пока увидела только новый ВЗ и НДС они теперь одинаковые для всего города, других изменений не нашла пока что
А не знаете, по ЕСВ тоже новые счета? А то мне в налоговой сказали ,что по ЕСВ тоже новые, но где искать - загадка...

Аватар користувача
anna1
Гений
Гений
Повідомлень: 344
З нами з: 15 грудня 2011, 15:52
Звідки: Київ
Дякував (ла): 420 разів
Подякували: 226 разів

Повідомлення anna1 »

Awgusta писав:
04 січня 2022, 13:38
anna1 писав:
04 січня 2022, 13:36
Svetikbuh писав:
04 січня 2022, 13:04
Хтось вже розібрався з новими рахунками для Києва? Де рахунки по районах?
https://kyiv.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/
Пока увидела только новый ВЗ и НДС они теперь одинаковые для всего города, других изменений не нашла пока что
А не знаете, по ЕСВ тоже новые счета? А то мне в налоговой сказали ,что по ЕСВ тоже новые, но где искать - загадка...
Пока отправила деньги на старый ЕСВ и ПДФО, посмотрю, не вернутся ли сегодня или завтра, ну и в кабинете, может деньги появятся, тогда буду по всем предприятиям платить. Надо ещё с НДС проэкспериментировать, гривен 100 отправить и посмотреть, что будет

Відповісти

Повернутись до “Новини законодавства”