"СКАРГА" по БЛОКИРОВКЕ НН (образец)

Налоговый адвокат Андрей Тамошюнас
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 31 липня 2017, 10:31
Подякували: 12 разів

Повідомлення Налоговый адвокат Андрей Тамошюнас »

Нынешняя практика свидетельствует о повальной "блокировке" НН/РК.
Если данная проблема актуальна и для Вас, в целях экономии времени предлагаем воспользоваться нашим вариантом жалобы об отмене решений комиссии ГФС!

Для получения проекта жалобы просьба писать на tamoshyunas@ukr.net с пометкой "Скарга"!

Постійний читач
Мастер
Мастер
Повідомлень: 60
З нами з: 13 березня 2012, 14:25
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Постійний читач »

Всім форумчанам Доброго здоров’я!
Ситуація:
Я негласно на одному невеликому підприємстві допомагаю по різним питанням. Так от у них заблокували ПН, подали повідомлення – прийшла відмова.
Бухгалтер реально не має часу зайнятись підготовкою скарги.
Попросили мене підготовити скаргу та пакет документів. За основу скарги я взяв приклад Андрія Тамошюнаса. Залишивши незмінним вступ на першій сторінці та пару пунктів де пояснюється фіскалам що вони не праві. Так як прохання підготовити це все прозвучало на 9-й день рішення про відмову – то швидко штампував все, щоб встигнути відправити.
Питання:
Скільки можуть коштувати такі послуги?
Може хтось комусь платив за допомогу?
Хоч від і до?
А то навіть поняття не маю за суму, хоча з шаблону скарги з 8 сторінок тексту в мене залишилось 7, при цьому реально 2 сторінки шаблон Андрія Тамошюнаса, інші 5 – мій текст.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Постійний читач
Правилами форума запрещено дублирование и размещение в разных темах одного и того же сообщения
Зображення

Практик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1403
З нами з: 01 квітня 2011, 11:37
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 859 разів

Повідомлення Практик »

Налоговый адвокат Андрей Тамошюнас писав:Нынешняя практика свидетельствует о повальной "блокировке" НН/РК.
Если данная проблема актуальна и для Вас, в целях экономии времени предлагаем воспользоваться нашим вариантом жалобы об отмене решений комиссии ГФС!

Для получения проекта жалобы просьба писать на tamoshyunas@ukr.net с пометкой "Скарга"!
Уважаемій адвокат!
Если Вы хотите помочь бухгалтерам - выложите Ваш проект жалобы здесь.
Помощь здесь, реклама в другой страничке.

Відповісти

Повернутись до “Юридичні послуги”