Вопросы по программе 1С:8 (Срочные)

Продукти компанії 1С
Sandr@
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 21
З нами з: 06 вересня 2016, 09:39
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення Sandr@ »

Доброго дня! Програма 1с УТП (1С:Предприятие 8.3 (8.3.10.2252)), при нарахуванні лікарняних ПДФО і ВЗ утримує з 661 рахунка,а не з 663.Підскажіть,будь-ласка,що потрібно змінити в налаштуваннях для правильного нарахування.

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

Sandr@ писав:
19 березня 2020, 15:17
Доброго дня! Програма 1с УТП (1С:Предприятие 8.3 (8.3.10.2252)), при нарахуванні лікарняних ПДФО і ВЗ утримує з 661 рахунка,а не з 663.Підскажіть,будь-ласка,що потрібно змінити в налаштуваннях для правильного нарахування.
Були й тут на форумі налаштування, але лише стосовно ПДФО. Для ВЗ, як його у 2014р. було до УТП прикручено, треба грамотного програміста, щоб регістри правити.
Або ручками.

Татьяна Т.
Гений
Гений
Повідомлень: 347
З нами з: 17 січня 2010, 05:57
Дякував (ла): 218 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Татьяна Т. »

Добрый день Прошу помощи умничек-бухгалтеров, ведущих учет в 1 С 8. Хочу устроится на работу в сельхоз.предприятие. Учет ведут в 1С 8 сельскохозяйственной. Но вопрос касается зарплатной ведомости, возможно такое может быть в любой версии. Увидела, что на предприятии не распечатывают ведомости по начислению зарплаты, попробовала это сделать сама и обнаружила, что на начало и на конец месяца в строке долг за предприятием числятся крупные суммы с минусом. Причем эта сумма начала появляться и увеличиваться еще с 2011 года. С проводками и остатками в учете все нормально. В расчетных листах тоже эта сумма есть. Может кто сталкивался, где искать причину? Программа лицензионная. Я в 8-ке новичек. Огромное спасибо откликнувшимся. :g_in_love:

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

Татьяна Т. писав:
22 березня 2020, 12:58
Добрый день Прошу помощи умничек-бухгалтеров, ведущих учет в 1 С 8. Хочу устроится на работу в сельхоз.предприятие. Учет ведут в 1С 8 сельскохозяйственной. Но вопрос касается зарплатной ведомости, возможно такое может быть в любой версии. Увидела, что на предприятии не распечатывают ведомости по начислению зарплаты, попробовала это сделать сама и обнаружила, что на начало и на конец месяца в строке долг за предприятием числятся крупные суммы с минусом. Причем эта сумма начала появляться и увеличиваться еще с 2011 года. С проводками и остатками в учете все нормально. В расчетных листах тоже эта сумма есть. Может кто сталкивался, где искать причину? Программа лицензионная. Я в 8-ке новичек. Огромное спасибо откликнувшимся. :g_in_love:
Это , скорее всего, из-за того что ЗП выдается на ЗП карты, а не через кассу

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Aj писав:
23 березня 2020, 11:32
Татьяна Т. писав:
22 березня 2020, 12:58
Добрый день Прошу помощи умничек-бухгалтеров, ведущих учет в 1 С 8. Хочу устроится на работу в сельхоз.предприятие. Учет ведут в 1С 8 сельскохозяйственной. Но вопрос касается зарплатной ведомости, возможно такое может быть в любой версии. Увидела, что на предприятии не распечатывают ведомости по начислению зарплаты, попробовала это сделать сама и обнаружила, что на начало и на конец месяца в строке долг за предприятием числятся крупные суммы с минусом. Причем эта сумма начала появляться и увеличиваться еще с 2011 года. С проводками и остатками в учете все нормально. В расчетных листах тоже эта сумма есть. Может кто сталкивался, где искать причину? Программа лицензионная. Я в 8-ке новичек. Огромное спасибо откликнувшимся. :g_in_love:
Это , скорее всего, из-за того что ЗП выдается на ЗП карты, а не через кассу
Моє припущення - проведені документи не в хронологічній послідовності. У мене таке було поки не перепровела всі документи, але в мене документів за три роки і працівників "кіт наплакав".

Татьяна Т.
Гений
Гений
Повідомлень: 347
З нами з: 17 січня 2010, 05:57
Дякував (ла): 218 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Татьяна Т. »

Спасибо за ответ. Можете подробнее расписать, что мне нужно сделать (как чайнику). В первую очередь создать резервную копию. А потом? Спасибо.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Татьяна Т. писав:
23 березня 2020, 16:38
Спасибо за ответ. Можете подробнее расписать, что мне нужно сделать (как чайнику). В первую очередь создать резервную копию. А потом? Спасибо.
Є ще припущення - якщо мінусові суми, отже переплатили з/плату. Якщо Ви вирішили розібратись, то вивіряйте нарахування та виплати . Далі вивіряйте час проведення всіх відомостей до секунд. В с/г не працюю . Просто підказую де можна пошукати.

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

Татьяна Т. писав:
22 березня 2020, 12:58
Добрый день Прошу помощи умничек-бухгалтеров, ведущих учет в 1 С 8. Хочу устроится на работу в сельхоз.предприятие. Учет ведут в 1С 8 сельскохозяйственной. Но вопрос касается зарплатной ведомости, возможно такое может быть в любой версии. Увидела, что на предприятии не распечатывают ведомости по начислению зарплаты, попробовала это сделать сама и обнаружила, что на начало и на конец месяца в строке долг за предприятием числятся крупные суммы с минусом. Причем эта сумма начала появляться и увеличиваться еще с 2011 года. С проводками и остатками в учете все нормально. В расчетных листах тоже эта сумма есть. Может кто сталкивался, где искать причину? Программа лицензионная. Я в 8-ке новичек. Огромное спасибо откликнувшимся. :g_in_love:
Перевірте, щоб виплата з\п через банк була відображена доком "списання з банківського рахунку" з видом операції "Перерахування заробітної плати".

Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

Добрий день колеги.
Підскажіть як в1С 8.2 змінити cтарий розрахунковий рахунок на UA.
Підприємство довго не працювало ,а от зараз треба виставити рахунок.видаткову і т.д

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1625
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Заходите в картку підприємства, в закладку ОСНОВНИЙ БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК і міняєте.
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”