Вопросы по программе 1С:8 (Срочные)

Продукти компанії 1С
Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Діма23 писав:
11 лютого 2021, 14:21
Nelli-Nelli писав:
11 лютого 2021, 13:55
Діма23 писав:
11 лютого 2021, 12:32
Добрый день, подскажите пожалуйста, не могу разобраться так как раньше не работал с Юр. лицами в 1С, а теперь наверное надо на курсы. Когда я делаю поступление товаров и услуг (покупаем запчасти) счет учета в графе товары ставлю 207, а потом в разделе Склад делаю оприходование товаров (тех самых запчастей) и там же счет учета автоматически ставит 207. В итоге когда формирую ОСВ по 207 счету, у меня естественно все запчасти задвоенные. Ошибка наверное в счетах? 207 ставлю чтобы отделить запчасти от других материалов. Заранее спасибо.
Проведення документу -Поступление товаров и услуг - вже ставить товар на облік. Поставили рахунок приходу 207, виставили склад (якщо їх кілька) , провели документ . Все кнопка Дт/Кт вгорі документу Вам покаже проводки.
А как списать запчасти, чтобы они минусовались из ОСВ по 207 счету, как списать со склада ? На склад сначала нужно оприходовать чтобы оттуда списать?
Ви провели покупку - товар вже на складі! провірте осв 207 якщо не вірите :) І є ще такий документ як Списание товаров.
А Оприходование товаров, то, скоріш, стосується інвентаризаціі (пересорт, наприклад)

Діма23
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 18 червня 2020, 18:36
Дякував (ла): 18 разів

Повідомлення Діма23 »

Nelli-Nelli писав:
11 лютого 2021, 14:28
Діма23 писав:
11 лютого 2021, 14:21
Nelli-Nelli писав:
11 лютого 2021, 13:55

Проведення документу -Поступление товаров и услуг - вже ставить товар на облік. Поставили рахунок приходу 207, виставили склад (якщо їх кілька) , провели документ . Все кнопка Дт/Кт вгорі документу Вам покаже проводки.
А как списать запчасти, чтобы они минусовались из ОСВ по 207 счету, как списать со склада ? На склад сначала нужно оприходовать чтобы оттуда списать?
Ви провели покупку - товар вже на складі! провірте осв 207 якщо не вірите :) І є ще такий документ як Списание товаров.
А Оприходование товаров, то, скоріш, стосується інвентаризаціі (пересорт, наприклад)
Я це розумію і бачу в ОСВ по 207 рах., А де знаходиться документ Списание товаров в 1с, я бачу лише в розділі склад. Документ Списание товаров, який в розділі СКЛАД в мене не проводиться, проводиться лише в тому випадку коли зробити документ Оприходование товаров (розділ Склад).

Діма23
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 18 червня 2020, 18:36
Дякував (ла): 18 разів

Повідомлення Діма23 »

Діма23 писав:
11 лютого 2021, 15:04
Nelli-Nelli писав:
11 лютого 2021, 14:28
Діма23 писав:
11 лютого 2021, 14:21


А как списать запчасти, чтобы они минусовались из ОСВ по 207 счету, как списать со склада ? На склад сначала нужно оприходовать чтобы оттуда списать?
Ви провели покупку - товар вже на складі! провірте осв 207 якщо не вірите :) І є ще такий документ як Списание товаров.
А Оприходование товаров, то, скоріш, стосується інвентаризаціі (пересорт, наприклад)
Я це розумію і бачу в ОСВ по 207 рах., А де знаходиться документ Списание товаров в 1с, я бачу лише в розділі склад. Документ Списание товаров, який в розділі СКЛАД в мене не проводиться, проводиться лише в тому випадку коли зробити документ Оприходование товаров (розділ Склад).
Такий текст пише, коли пробую списати

Бухгалтерский учет. Строка :1
Не списано 1 шт товара Термостат, счет учета 207 , налог. назначение: Обл. НДС

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Діма23 писав:
11 лютого 2021, 15:07
Діма23 писав:
11 лютого 2021, 15:04
Nelli-Nelli писав:
11 лютого 2021, 14:28

Ви провели покупку - товар вже на складі! провірте осв 207 якщо не вірите :) І є ще такий документ як Списание товаров.
А Оприходование товаров, то, скоріш, стосується інвентаризаціі (пересорт, наприклад)
Я це розумію і бачу в ОСВ по 207 рах., А де знаходиться документ Списание товаров в 1с, я бачу лише в розділі склад. Документ Списание товаров, який в розділі СКЛАД в мене не проводиться, проводиться лише в тому випадку коли зробити документ Оприходование товаров (розділ Склад).
Такий текст пише, коли пробую списати

Бухгалтерский учет. Строка :1
Не списано 1 шт товара Термостат, счет учета 207 , налог. назначение: Обл. НДС
зверніть увагу ще на час проведення документів. Якщо купили 11.02.21 в 9:00, а списуєте 11.02.2021 в 0:00, то теж не проведете списання.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Діма23 писав:
11 лютого 2021, 15:07
Діма23 писав:
11 лютого 2021, 15:04
Nelli-Nelli писав:
11 лютого 2021, 14:28

Ви провели покупку - товар вже на складі! провірте осв 207 якщо не вірите :) І є ще такий документ як Списание товаров.
А Оприходование товаров, то, скоріш, стосується інвентаризаціі (пересорт, наприклад)
Я це розумію і бачу в ОСВ по 207 рах., А де знаходиться документ Списание товаров в 1с, я бачу лише в розділі склад. Документ Списание товаров, який в розділі СКЛАД в мене не проводиться, проводиться лише в тому випадку коли зробити документ Оприходование товаров (розділ Склад).
Такий текст пише, коли пробую списати

Бухгалтерский учет. Строка :1
Не списано 1 шт товара Термостат, счет учета 207 , налог. назначение: Обл. НДС
Вам потрібно зрозуміти, що не так з надходженням, чи списанням а не задвоювати його. Перевірте, чи заповнено поле складу у накладній на надходження товарів. Чи той склад обрано. Чи співпадає цей склад з тим, який обрано у документі "Списання товарів"? Чи саме ту номенклатуру Ви обираєте для списання, що надходила у накладній?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Діма23 писав:
11 лютого 2021, 15:07
Діма23 писав:
11 лютого 2021, 15:04
Nelli-Nelli писав:
11 лютого 2021, 14:28

Ви провели покупку - товар вже на складі! провірте осв 207 якщо не вірите :) І є ще такий документ як Списание товаров.
А Оприходование товаров, то, скоріш, стосується інвентаризаціі (пересорт, наприклад)
Я це розумію і бачу в ОСВ по 207 рах., А де знаходиться документ Списание товаров в 1с, я бачу лише в розділі склад. Документ Списание товаров, який в розділі СКЛАД в мене не проводиться, проводиться лише в тому випадку коли зробити документ Оприходование товаров (розділ Склад).
Такий текст пише, коли пробую списати

Бухгалтерский учет. Строка :1
Не списано 1 шт товара Термостат, счет учета 207 , налог. назначение: Обл. НДС
1. яка точно 1с ? в мене 1с підпримство бухгалтерія 8.3 2.0
тільки що пробувала провести списання - в мене все проводиться.
може, Ви не з того складу списуєте? не той товар що прийшов? не з тим налог. назначение.
важливу роль грає і час проведення документу (після приходу, а не до)

підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення підрахуй »

Доброго дня! Підкажіть будь ласка що мені робити з наступною проблемою. Працюємо з 1 с УТП (1С:Підприємство 8.3 (8.3.15.1985) Конфігурація "Управління торговим підприємством для України", редакція 1.2. (1.2.59.1)
На прикінці року було оновлення програми до якоїсь версії і мені перестало закриватись рах. "231" хоча з попердніми кварталами проблем не було ніяких, нічого нового в остан. кварталі не відбувалось. Дівчина, яка нас обслуговує (1С) дивилась, перевіряла але вирішення проблеми не знайшла, говорила, наче розробники обіцяли вирішити цю проблему в наступних оновленнях. Вчора оновили програму (де розробники наче обіцяли, що проблему вирішено) але нічого не змінилось. 231 рахунок не закривається коректно (операцією "закриття місяця"). Руками (ручними операціями) закривати квартали з нашими об'ємами - не реально. Чи може хтось допомогти, порадити? Чи може треба щось мені зробити чи перепровести? :unknown:

Аватар користувача
Cipollino
Гений
Гений
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2019, 16:56
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 176 разів

Повідомлення Cipollino »

підрахуй писав:
12 лютого 2021, 09:50
Чи може хтось допомогти, порадити? Чи може треба щось мені зробити чи перепровести?
А что тут «радити»; перед обновлением делается резервная копия «БД», если пошло что-то не так, возвращаемся к исходной точке.
Если проблема действительно связана с обновлением, - ждите когда исправят «ошибку».

miapchik
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 29 серпня 2018, 16:49
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 23 рази

Повідомлення miapchik »

підрахуй писав:
12 лютого 2021, 09:50
Доброго дня! Підкажіть будь ласка що мені робити з наступною проблемою. Працюємо з 1 с УТП (1С:Підприємство 8.3 (8.3.15.1985) Конфігурація "Управління торговим підприємством для України", редакція 1.2. (1.2.59.1)
На прикінці року було оновлення програми до якоїсь версії і мені перестало закриватись рах. "231" хоча з попердніми кварталами проблем не було ніяких, нічого нового в остан. кварталі не відбувалось. Дівчина, яка нас обслуговує (1С) дивилась, перевіряла але вирішення проблеми не знайшла, говорила, наче розробники обіцяли вирішити цю проблему в наступних оновленнях. Вчора оновили програму (де розробники наче обіцяли, що проблему вирішено) але нічого не змінилось. 231 рахунок не закривається коректно (операцією "закриття місяця"). Руками (ручними операціями) закривати квартали з нашими об'ємами - не реально. Чи може хтось допомогти, порадити? Чи може треба щось мені зробити чи перепровести? :unknown:
Добрый день. Что значит 231 не закрывается корректно? Пишет ошибку при закрытии?

підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення підрахуй »

miapchik писав:
12 лютого 2021, 12:53

Добрый день. Что значит 231 не закрывается корректно? Пишет ошибку при закрытии?


вартість матеріалів накопичується на Дт 231 рахунка документом "Вимога накладна", але субконто "податкове призначення"- опод. ПДВ не підтягується. Точніше воно стоїть таке як треба в документах, але проводка не коректна (не відображається "оподаткування ПДВ") І коли я закриваю місяць собівартість всіх матеріалів залишається по Дт 231 не потрапляючи в 903 рах. Решта іншіх документів (відшкодува. ком. витрат, субпідряди в розрізі номенклат. груп) проводиться коректно не зважаючи на те, що субконто "Оподат. ПДВ" підтягується з одного довідника.

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”