Касова книга за допомогою ПК, як правильно підшивати?

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
О2
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 02 квітня 2012, 09:01
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 41 раз

Повідомлення О2 »

Бюгюльмэ писав: Хотите делать наоборот - Ваше право.
Нет такого права, впрочем как и наказаний за это нарушение

Кукла
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 10 травня 2012, 04:33
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Кукла »

Добре, а якщо в мене касова книга ще за січень 11р. року незшита (до мене бухгалтер, там зробила помилки (коли нумерувала вручну сторінки, то помилялася і закреслювала неправильний номер сторінки, писала правильний і ставила підпис, до того ж всеодно нумерація не співпадає), що роботи. Дякую.

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Я бы просто перепечатала все страницы кассовой книги, у Вас же 1С. Проблема в подписи кассира, если он уже уволен. Если все на месте - не вижу препятствий в перепечатке всех страниц.

Кукла
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 10 травня 2012, 04:33
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Кукла »

Бюгюльмэ писав:Я бы просто перепечатала все страницы кассовой книги, у Вас же 1С. Проблема в подписи кассира, если он уже уволен. Если все на месте - не вижу препятствий в перепечатке всех страниц.
Можливо я не зовсім коректно висловилася, з приводу книги (у мене там підшиті, ПКО і ВКО, а також інші документи: заяви на повернення коштів абонентів, копії документів, які мені вже ніхто не підпише)

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Я нумерую только листы кассовой книги, а все прилагающиеся к нему документы подшиты к этому листу безо всякой нумерации. Ни одна проверка не сделала замечания.

Кукла
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 10 травня 2012, 04:33
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Кукла »

Бюгюльмэ писав:Я нумерую только листы кассовой книги, а все прилагающиеся к нему документы подшиты к этому листу безо всякой нумерации. Ни одна проверка не сделала замечания.
Я як Ви вказуєте загальну кількість сторінок?

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Лист кассовой книги распечатывается в двух экз. Первые экз. сшиваю раз в год по порядку номеров - это и есть кассовая книга, в ней указывается количество листов, дата начала и окончания книги. Ко второму экземпляру подшиваю все сопутствующие доки (РКО ПКО, ав.отч. и др.). Группирую помесячно, там нумерация стоит только на листе кассовой книги.

Кукла
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 10 травня 2012, 04:33
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Кукла »

Кукла писав:
Бюгюльмэ писав:Я нумерую только листы кассовой книги, а все прилагающиеся к нему документы подшиты к этому листу безо всякой нумерации. Ни одна проверка не сделала замечания.
Я як Ви вказуєте загальну кількість сторінок?
В кінція місяця я зшиваю документи по касі (лист касової книги, ПКО, РКО, а також додатки до РКО - Квитанції, заяви та ін.), нумерую ручкою, а на останній аркуш приклеюю листок на якому пишу, що в документі прошито та пронумеровано Х сторінок. Ставить підпис директор і ставлю печатку.

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

См. мой пост выше

Кукла
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 10 травня 2012, 04:33
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Кукла »

Бюгюльмэ писав:Лист кассовой книги распечатывается в двух экз. Первые экз. сшиваю раз в год по порядку номеров - это и есть кассовая книга, в ней указывается количество листов, дата начала и окончания книги. Ко второму экземпляру подшиваю все сопутствующие доки (РКО ПКО, ав.отч. и др.). Группирую помесячно, там нумерация стоит только на листе кассовой книги.
А якщо "второй екземпляр" я передрукую тільки лист касової книги (гол. бухгалтера, що підписував уже немає, якщо за нього підпише зараз директор???), а додатки так і залишу з неправильною нумерацією?

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”