РРО и платежный терминал

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
Энж
Мастер
Мастер
Повідомлень: 63
З нами з: 06 лютого 2012, 05:56
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Энж »

Ан-ия писав:
Ninok писав:Добрый день!Подскажите,не могу разобраться...пока нет терминала...и выручка вся через рро,потом через пко вносится в кассу 301-702,а потом сдаётся в банк 311-301
А как будет при работе с терминалом??их тоже нужно будет проводить через пко?Ведь касса у нас при закрытии месяца сходится с отчётом за месяц рро....
У меня терменал, я когда делаю в програме отчет за день , на основание отчета делаюприходной кас.ордер.И в ПКО есть такая строчка как расчет ро карточкам ,я ставлю суму и счет 333.А потом по банков. випискам делаю приход денег на рас счет 311-333

не могу понять причем сдесь 301 к карточкам, 301 єто наличніе деньги. За день вы делаете документ РасходнаяНакладная Дт 6811или 333как вам больше нравится и Кт 70 ваш доход. то что пришло налом закрывается Дт 301 Кт 6811(333), а то что пришло по банку через терминал Дт 311 Кт6811(333) и все закрылось. ваш доход это не касса а 70

1...Ал...1
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 18 квітня 2013, 10:40

Повідомлення 1...Ал...1 »

Пожалуйста помогите.
По незнанию правил работы с терминалом на протяжении двух лет расчеты по терминалу не проходили через РРО. В Z отчете только операции с наличкой. Отчеты по использованию РРО подавались без безнальных операций. Как выйти из сложившейся ситуации и стоит ли обращаться в с явкой в налоговую?

1...Ал...1
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 18 квітня 2013, 10:40

Повідомлення 1...Ал...1 »

1...Ал...1 писав:Пожалуйста помогите.
По незнанию правил работы с терминалом на протяжении двух лет расчеты по терминалу не проходили через РРО. В Z отчете только операции с наличкой. Отчеты по использованию РРО подавались без безнальных операций. Как выйти из сложившейся ситуации и стоит ли обращаться в с явкой в налоговую?

Можно ли сейчас (в середине апреля) пробить через РРО все платежи которые были по терминалу с начала апреля месяце?

Энж
Мастер
Мастер
Повідомлень: 63
З нами з: 06 лютого 2012, 05:56
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Энж »

1...Ал...1 писав:
1...Ал...1 писав:Пожалуйста помогите.
По незнанию правил работы с терминалом на протяжении двух лет расчеты по терминалу не проходили через РРО. В Z отчете только операции с наличкой. Отчеты по использованию РРО подавались без безнальных операций. Как выйти из сложившейся ситуации и стоит ли обращаться в с явкой в налоговую?

Можно ли сейчас (в середине апреля) пробить через РРО все платежи которые были по терминалу с начала апреля месяце?

думаю что все равно будут штрафы... получается что ваша выручка прошла мимо кассы...

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

халепа.....
аналізуємо: так думаю ,в штраф ви влетіли
Стаття 17. За порушення вимог цього Закону до суб'єктів
господарювання, які здійснюють розрахункові операції за товари
(послуги), за рішенням відповідних органів державної податкової
служби України застосовуються фінансові санкції у таких розмірах:

1) у разі встановлення протягом календарного року в ході
перевірки факту: проведення розрахункових операцій з використанням
реєстраторів розрахункових операцій або розрахункових книжок на
неповну суму вартості проданих товарів (наданих послуг);
непроведення розрахункових операцій через реєстратори
розрахункових операцій з фіскальним режимом роботи;

невідповідності суми готівкових коштів на місці проведення
розрахунків сумі коштів, зазначеній у денному звіті, а в разі
використання розрахункової книжки - загальній сумі продажу за
розрахунковими квитанціями, виданими з початку робочого дня;
нероздрукування відповідного розрахункового документа, що
підтверджує виконання розрахункової операції, або проведення її
без використання розрахункової книжки на окремому господарському
об'єкті такого суб'єкта господарювання:

вчинене вперше - 1 гривня;

вчинене вдруге - 100 відсотків вартості проданих з
порушеннями, встановленими цим підпунктом, товарів (послуг);

за кожне наступне вчинене порушення - у п'ятикратному розмірі
вартості проданих з порушеннями, встановленими цим підпунктом,
товарів (послуг);
я думаю, спішити не варто здаватись.якщо знайдуть - ось тоді.
А як Ви доходи показували? теж не показували в доходах? якщо б показували, то була б різниця між доходами і звітом по РРо, вирахували б швидко. В мене по РРО проходила одна сума, а по банку - за вирахуванням комісії банку( це було ЄП в докодексні) то я стільки пояснюючих писала. відписалась, відстали, але нервів вартувало, поки довела що я права.

Монголка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 142
З нами з: 26 грудня 2012, 10:51
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 14 разів

Повідомлення Монголка »

Подскажите,как правильно выйти из ситуации?

Кассир неправильно выбрал форму оплаты-закрыла в программе,а соответственно так вывелось и в фискальный чек вместо оплата наличными оплата карточкой.Служебный вынос,естественно тоже на меньшую сумму,в кассу предприятия я приходую сумму по служебному выносу+эти неверно проведенные деньги,объяснительная есть,общая сумма выручки за день верная,но меня смущает неоприходованная сумма наличности в журнале КУРО....что можно придумать?

Lar4ik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 515
З нами з: 27 березня 2013, 08:55
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 206 разів

Повідомлення Lar4ik »

Монголка писав:Подскажите,как правильно выйти из ситуации?

Кассир неправильно выбрал форму оплаты-закрыла в программе,а соответственно так вывелось и в фискальный чек вместо оплата наличными оплата карточкой.Служебный вынос,естественно тоже на меньшую сумму,в кассу предприятия я приходую сумму по служебному выносу+эти неверно проведенные деньги,объяснительная есть,общая сумма выручки за день верная,но меня смущает неоприходованная сумма наличности в журнале КУРО....что можно придумать?
у нас было: касир не ту кнопку нажала на РРО. Брали объяснительную + акт.


ТОВ "АВСД" 00000000
Акт

06.02.2013 р м.Київ

Комісія у складі :

голова - посада ПІБ
члени комісії :
посада ПІБ
посада ПІБ
склали цей акт про те , що :


Касиром ПІБ 06.02.2013р. при реєстрації операції оплати готівкою на суму 25 грн.00коп. (Двадцять п’ять грн.) було допущено помилку : треба було натиснути клавішу «ПС», а натиснуто клавішу «Чек», яка знаходиться поруч з клавішою «ПС».

Рішення комісії :

1. У звязку із допущеною помилкою, операцію, що зареєстрована, як розрахунок чеком на суму 25грн..00 коп. 06.02.2013р. вважати готівковою операцією, якою вона і є фактично.
2. Сума продажу готівкою за 06.02.2013 р. складає 2144 грн.00коп., що відповідає сумі наявних на кінець робочого дня готівкових коштів в скринці РРО.


голова комісії ________ посада ПІБ
члени комісії
__________посада ПІБ

__________посада ПІБ


Монголка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 142
З нами з: 26 грудня 2012, 10:51
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 14 разів

Повідомлення Монголка »

Lar4ik,спасибо! А без акта можно как-то обойтись? В кассовой книге предприятия я оприходую правильно,но єта сумма может считаться неоприходованной в журнале КУРО-это меня смущает....
Думаю,может в таких ситуациях будет правильно делать возвратный чек и проводить заново с новым/правильным видом оплаты-ноу нас несколько программ подвязано-не всегда есть возможность заново пробить тот же чек.

Lar4ik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 515
З нами з: 27 березня 2013, 08:55
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 206 разів

Повідомлення Lar4ik »

Монголка писав:Lar4ik,спасибо! А без акта можно как-то обойтись? В кассовой книге предприятия я оприходую правильно,но єта сумма может считаться неоприходованной в журнале КУРО-это меня смущает....
Думаю,может в таких ситуациях будет правильно делать возвратный чек и проводить заново с новым/правильным видом оплаты-ноу нас несколько программ подвязано-не всегда есть возможность заново пробить тот же чек.
В КОРО должно быть то , что по факту (и то что в кассовой книге ив ордере), для этого и акт, что в чеке одно, а в книге другое, Без акта нельзя.
Чек конечно можно, но это в том случае, если сразу ошибку обнаружили, ведь чек оттдаътся на руки покупателю

Lar4ik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 515
З нами з: 27 березня 2013, 08:55
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 206 разів

Повідомлення Lar4ik »

В супермаркетах, если не то пробили тоже акты составляют (отмена)и подписывается охранник. Правда если маленькая сума, вроде можно без акта, но я бы составляла

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”