Програмний РРО

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

INSPECTOR GADGET писав:
28 липня 2021, 12:36
.......
вот если производители еще "научат" классический РРО отправлять электронные фискальные чеки.... :mocking:
Уже научили - тока дорого ЭТО!! АТБ, Сильпо тока могут это себе позволить...........
А простой магазин из 5 касс - ЗАСЬ (шестизначную сумму не будет платить)!!
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

INSPECTOR GADGET
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 914
З нами з: 23 жовтня 2013, 12:26
Дякував (ла): 144 рази
Подякували: 732 рази

Повідомлення INSPECTOR GADGET »

Андрій61 писав:
28 липня 2021, 12:42
INSPECTOR GADGET писав:
28 липня 2021, 12:36
.......
вот если производители еще "научат" классический РРО отправлять электронные фискальные чеки.... :mocking:
Уже научили - тока дорого ЭТО!! АТБ, Сильпо тока могут это себе позволить...........
А простой магазин из 5 касс - ЗАСЬ (шестизначную сумму не будет платить)!!
ну, я имел ввиду массовый заход.
АТБ и Сельпо не всчет.
Дорого?
Это только пока.

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

INSPECTOR GADGET писав:
28 липня 2021, 12:53
.....
ну, я имел ввиду массовый заход.
.....
А "массовый заход" начнётся по окончании карантина - когда проверки на всех рынках и штрафы посыпятся для наполнения бюжета после КОВИДОВ ........
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1069
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 576 разів
Подякували: 508 разів

Повідомлення YuliyaDol »

Андрій61 писав:
28 липня 2021, 12:24
YuliyaDol писав:
28 липня 2021, 08:39
....Читаю все, что встречаю по этому вопросу. Но как-то народ скудно делится своими навыками, проблемами, даже на форуме 911. С практиками удается пообщаться только в чатах тематических вебинаров. Ну какое там общение :cry:
Так на форуме бухгалтера и продавцы ПО, а не кассиры. А практики в основном они!
Я бухгалтер. И сама работаю с ПРРО, и не на базаре стою с ним. Неужели я одна такая?

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

YuliyaDol писав:
28 липня 2021, 17:32
Андрій61 писав:
28 липня 2021, 12:24
YuliyaDol писав:
28 липня 2021, 08:39
....Читаю все, что встречаю по этому вопросу. Но как-то народ скудно делится своими навыками, проблемами, даже на форуме 911. С практиками удается пообщаться только в чатах тематических вебинаров. Ну какое там общение :cry:
Так на форуме бухгалтера и продавцы ПО, а не кассиры. А практики в основном они!
Я бухгалтер. И сама работаю с ПРРО. Неужели я одна такая?
Таких очень мало...........
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Давид
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 12 вересня 2021, 12:18
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Давид »

Денис_Н писав:
24 березня 2021, 13:26
Прошу допомоги.
Направив запит до податкової - спочатку "ганяли" по різних адресах, а тепер мовчить вже дві неділі...

Питання полягає у слідуючому:
Я виготовляю товар на замовлення, за який покупець сплачує авансовий платіж. Форма оплати може бути: готівка, безготівка (із застосуванням платіжної карти через банківський термінал), або безготівкова оплата (з р/р покупця на р/р продавця). Доплата відбувається при отриманні готового товару, форма оплати готівка, безготівка (із застосуванням платіжної карти через банківський термінал), або безготівкова оплата (з р/р покупця на р/р продавця).

1. Як правильно відобразити у фіскальному чекові авансовий платіж і доплату за замовлений товар, коли аванс і доплата можуть бути з різною формою оплати?

2. Яким чином провести по пРРО безготівкову оплату, коли покупець перераховує частину коштів за замовлений товар на р/р продавця?

3. Як відобразити у фіскальму чекові авансовий платіж, коли вартість товару ще не відома? Пояснюю: товар виготовляється на замовлення, і можуть бути різні нюанси при виробництві, які впливають на кінцеву ціну товару, яка в свою чергу формується при остаточному узгодженні всіх деталей з покупцем. Це відбувається протягом 1-3х днів.
Здравствуйте. Занимаюсь производством мебели на заказ. Порядок расчетов аналогично как у вас. Как решили подойти к данному вопросу с 2021 г.

seregapplk
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 14 серпня 2021, 08:56

Повідомлення seregapplk »

Подскажите пожалуйста, не пойму. ФОП 2я группа.
Я пробиваю товар через ПРРО
И тут я выиграл тендер. Я делаю расходную накладную. С послеоплатой. Или предоплатой на расчетный счёт. Мои действия?
Нужно не нужно фисклизировать(пробить через Прро)? Если можно ссылку на источник информации.

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1625
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

seregapplk писав:
15 вересня 2021, 07:53
Подскажите пожалуйста, не пойму. ФОП 2я группа.
Я пробиваю товар через Прро
И тут я выиграл тендер. Я делаю расходную накладную. С послеоплатой. Или предоплатой на расчетный счёт. Мои действия?
Нужно не нужно фисклизировать(пробить через Прро)? Если можно ссылку на источник информации.
Оплата на расчетный счет-это безналичные расчеты-РРО не применяется. Почитайте определение расчетной операции в Законе о РРО
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

VikL
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 16 вересня 2021, 13:53

Повідомлення VikL »

Добрый день, коллеги!

Беспокоят последние изменения Правил использования РРО (наказ від 26.07.2021 р. №427) в части:
"ПРРО може бути встановлений та застосовуватися лише на пристрої, що належить суб'єкту господарювання на праві власності, володіння, користування, на якого зареєстровано ПРРО. Розрахункові операції на такому ПРРО можуть проводити лише ті особи, сертифікати електронних підписів та/або печаток яких внесені до Реєстру щодо такого ПРРО.

У ПРРО може використовуватися удосконалена електронна печатка юридичної особи, фізичної особи - підприємця, створювачем якої є така особа.

Використання у ПРРО кваліфікованої або удосконаленої електронної печатки можливе за умови доступу до особистого ключа печатки лише створювача (уповноваженого представника створювача) електронної печатки та захисту такого ключа від несанкціонованого доступу інших осіб, та з дотриманням вимог Закону України "Про електронні довірчі послуги" та Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг".

Правильно я понимаю, что кассир теперь не сможет пользоваться электронной печатью для ПРРО? А только своей личной электронной подписью?

Dima6251
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 16 січня 2018, 16:14
Подякували: 1 раз

Повідомлення Dima6251 »

Кассир пробил чек на операцию которой не было, указав при этом оплата карточкой, как это исправить? ЗЕТ отчет сдан.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”