Приватбанк

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
Ирина 22
Оракул
Оракул
Повідомлень: 259
З нами з: 11 березня 2019, 14:19
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 114 разів

Повідомлення Ирина 22 »

DenOtchet писав:
31 липня 2020, 11:05
Доброго дня, цікаво дізнатись, який банк найкраще підходить для роботи окрім ПриватБанку, є альтернативи?
P.S Питаю тому, що поки набираюсь знань в бухгалтерії.
Доброго дня! :empathy: Працюю з трьома банками. 1. Приват - у ньому зарплатний проект. 2. - Універсал банк -основний, недороге обслуговування, валютні операції та депозити з нарахування % на залишок на рахунку. 3. Укрсіббанк- там не маю ніяких операцій, але якщо десь,якось починає лихорадити ті два банки, то гроші швиденько перекидаю на Укрсіб, а потім гроші назад на Універсал. :g_curtsey:

Irina33
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 117
З нами з: 12 серпня 2013, 12:17
Дякував (ла): 86 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Irina33 »

Доброго дня! Підкажіть, може хто знає, що відбувається з приватбанковським еквайрінгом, чому вони з лютого забирають у ФОПів? Дякую за інформацюі

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Irina33 писав:
01 лютого 2021, 16:28
Доброго дня! Підкажіть, може хто знає, що відбувається з приватбанковським еквайрінгом, чому вони з лютого забирають у ФОПів? Дякую за інформацюі
? Питання
У мого Фоп розрахунки еквайрінг сьогодні були

natali90
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 11 березня 2021, 14:09
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення natali90 »

Можливо хтось знає. Чи можна в Приватбанку знімати кошти за допомогою чекової книги, чи краще напряму з карти-ключ? Дякую.

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1069
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 576 разів
Подякували: 508 разів

Повідомлення YuliyaDol »

natali90 писав:
19 травня 2021, 15:27
Можливо хтось знає. Чи можна в Приватбанку знімати кошти за допомогою чекової книги, чи краще напряму з карти-ключ? Дякую.
Чековой книжки нет. Сделали три карты-ключа

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13648
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14112 разів
Подякували: 27886 разів

Повідомлення Яков »

POS-термінал у смартфоні

Приймайте оплати через смартфон з ОС Android 8.0 і вище з NFC-модулем через сертифікований додаток «Термінал».
Додаток «Термінал»: для малого та мобільного бізнесу
POS-терміналом стає ваш смартфон. Немає фізичного термінала – немає відповідальності за майно банку, немає абонплати.
Як приймати оплату через смартфон
Все так само, як під час роботи зі звичайним POS-терміналом. Тільки суму ви набираєте в додатку «Термінал». Далі процес без змін: покупець прикладає картку чи гаджет до вашого смартфона, відбувається обмін даними, надходить відповідь від процесингового центру про успішність транзакції.

Чек ви надсилаєте покупцеві на e-mail в один клік.
Зображення

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13648
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14112 разів
Подякували: 27886 разів

Повідомлення Яков »

Перехід на єдиний МФО ПриватБанку

З лютого 2020 року відповідно до рішення Наглядової ради філії ПриватБанку поступово переходять на єдиний МФО ПриватБанку 305299.
/опечатка: должно быть "З лютого 2022" :) )
Корпоративним клієнтам банку автоматично змінено реквізити банківських рахунків. Нові рахунки необхідно використовувати з дати, зазначеної таблиці.

Нові рахунки будуть доступні в «Приват24 для бізнесу» (меню «Налаштування» –> «Мої реквізити») після дати, зазначеної в таблиці.
Из письма Привата
Навіщо це потрібно?
Це оптимізує проходження платежів і покращить якість обслуговування завдяки вдосконаленню процесів.
Що важливо знати?
Основні необхідні заходи буде вжито банком.
Нові реквізити рахунків вашого підприємства ХХХХХХХХКО УУУУУУА IВАНIВНА (ЄДРПОУ **********) будуть доступні в «Приват24 для бізнесу» після 21.01.2022 (меню «Налаштування» → «Мої реквізити»).
Обов’язково проінформуйте партнерів про нові реквізити та переукладіть із ними договори. З 12.02.2022 потрібно використовувати для розрахунків лише нові рахунки.
Зображення

buh_vika
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 858
З нами з: 02 вересня 2010, 01:19
Дякував (ла): 555 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення buh_vika »

Доброго дня. Підкажіть, я ФОП, маю рахунок в Альфа-Банку, чи можу я відкрити ще один рахунок на ФОП у Приватбанку? Може ФОП мати два рахунки?

OlenaNik
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 103
З нами з: 10 лютого 2021, 10:10
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення OlenaNik »

buh_vika писав:
06 вересня 2022, 18:01
Доброго дня. Підкажіть, я ФОП, маю рахунок в Альфа-Банку, чи можу я відкрити ще один рахунок на ФОП у Приватбанку? Може ФОП мати два рахунки?
можете. Банк, в кому відкриєте ще один рахунок, сам повідомить про це податкову.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”