Сторінка 1 з 2

Овердрафт

Додано: 13 жовтня 2011, 00:40
Vikka
Подскажите, у кого-то было такое? Директор берет кредит в банке, требуют балансы и отчеты о фин. рез. за последние четыре отчетных периода, предприятие у директора убыточное, по реальным отчетам кредит в банке не дают. Что мне делать? От "фонаря" придумать эти отчеты? Как там в банке их проверяют, не знаете?

Re: Овердрафт

Додано: 13 жовтня 2011, 00:45
Наталья__1982
ну а отметку из статистике о сдаче баланса вы как нарисуете?Хотя...там же копии нужно сдавать, подшаманите и печать.Они не смогут проверить, так что не переживайте, я и не такое вытворяла для банка))))Так что удачи, смело делайте

Re: Овердрафт

Додано: 13 жовтня 2011, 00:47
Vikka
Сама и нарисую, в статистике только дата и подпись инспектора, штампиков никаких нет, ну а что делать???

Re: Овердрафт

Додано: 13 жовтня 2011, 00:58
Валюша с
Vikka писав:Подскажите, у кого-то было такое? Директор берет кредит в банке, требуют балансы и отчеты о фин. рез. за последние четыре отчетных периода, предприятие у директора убыточное, по реальным отчетам кредит в банке не дают. Что мне делать? От "фонаря" придумать эти отчеты? Как там в банке их проверяют, не знаете?
Я думаю если что и подделывать с балансом и фин. отч. то с подачи ДИРЕКТОРА. Креминала нет (если это для банка), а ДИРЕКТОР должен взять ответсвенность на себя в этом вопросе, если ему нужен этот кредит!

Re: Овердрафт

Додано: 13 жовтня 2011, 01:04
Rinaris
Почти все для банков рисуют #curtsey#

Re: Овердрафт

Додано: 13 жовтня 2011, 01:16
Nataliya 2201
Да, для банков действительно почти все рисуют. У нас (очень давно) еще и декларацию по прибыли требовали - и ее рисовала. Но это все очень "стремно". Я с той орг-ции уволилась и очень переживала, чтоб расчитались с банком. Ст. 366 УК Украины никто не отменял, тем более. что подделка с "прямым умыслом"
http://www.dtkt.com.ua/show/3cid1989.html

Re: Овердрафт

Додано: 13 жовтня 2011, 01:54
Vikka
Да. я уже испугалась, конечно, почитав статью 366, попробую отказаться от этой работы, будь что будет

Re: Овердрафт

Додано: 13 жовтня 2011, 01:58
Валюша с
Vikka писав:Да. я уже испугалась, конечно, почитав статью 366, попробую отказаться от этой работы, будь что будет
Вот это верно, или подпись на подделаных документах ставить только директора, если его ничего не пугает а кредит кровь с носа. Посмотрите на его реакцию, как ему захочется с таких позиций ити на ето дело!

Re: Овердрафт

Додано: 13 жовтня 2011, 02:04
Gella
Дану ситуацію розкажіть керівникові.Якщо він скаже зробити звіти прибуткові. То збитки зніміть і віднесіть в статтю витрати минулих періодів. В даному випадку не буде потрібно міняти всі інші статті. Бажаю успіху.

Re: Овердрафт

Додано: 13 жовтня 2011, 02:35
Биба
При овердрафте банк потребует вот такую расписку:


Я ознайомлений(на) зі змістом ст.64 Глави 11 Розділу ІІІ Закону України "Про банки і банківську діяльність" від 07.12.2000р. №2121-ІІІ (зі змінами) та ст.222 Розділу VII Кримінального кодексу України від 05.04.2001р. №2341-ІІІ (зі змінами).

Cтаття 64 Глави 11 Розділу ІІІ Закону України "Про банки і банківську діяльність" від 07.12.2000р. №2121-ІІІ (зі змінами):
Банк має право витребувати, а клієнт зобов'язаний надати документи і відомості, необхідні для з'ясування його особи, суті діяльності, фінансового стану. У разі ненадання клієнтом необхідних документів чи відомостей або умисного подання неправдивих відомостей про себе банк відмовляє клієнту у його обслуговуванні. У разі наявності при здійсненні ідентифікації мотивованої підозри щодо надання клієнтом недостовірної інформації або навмисного подання інформації з метою введення в оману банк має надавати інформацію про фінансові операції клієнта спеціально уповноваженому органу виконавчої влади з питань фінансового моніторингу.

Стаття 222 Розділу VII Кримінального кодексу України від 05.04.2001р. №2341-ІІІ (зі змінами):

1. Надання громадянином-підприємцем або засновником чи власником суб'єкта господарської діяльності, а також службовою особою суб'єкта господарської діяльності завідомо неправдивої інформації органам державної влади, органам влади Автономної Республіки Крим чи органам місцевого самоврядування, банкам або іншим кредиторам з метою одержання субсидій, субвенцій, дотацій, кредитів чи пільг щодо податків у разі відсутності ознак злочину проти власності - карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
2. Ті самі дії, якщо вони вчинені повторно або завдали великої матеріальної шкоди, - караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років із позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Не идите на поводу у директора - ответственность все равно будет возложена на должностных лиц , а оно Вам надо?