РРО

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1069
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 576 разів
Подякували: 508 разів

Повідомлення YuliyaDol »

barracuda писав:
03 червня 2021, 15:34
добрый день!
может вопрос и глупый, но!
что нужно указывать взаявлении 1-ПРРО в графе "назва ГО***", если ФОП ведет свою деятельность с квартиры?
КВАРТИРА не укажеш же, это будет прописано в чеке. или достоточно указать "Интернет-торговля" (продажа через соц.сети проходит)?
почему же не укажешь? У меня так и указано. И в чеке так. И вообще эта информация берется из 20-ОПП. Вы там как указали? Вам в помощь https://buhgalter911.com/news/news-1055944.html
или здесь последний абзац https://buhgalter911.com/news/news-1054086.html

barracuda
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 26 квітня 2016, 17:24
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення barracuda »

до этого был физический магазин и все норм. 20-опп на аренду помещения 321- магазин, название магина и т.д. с этими их покращеннями пришлось закрыть магазин и перейти в онлайн. суть в чем в 20-опп я подала с кодом 682 - это квартира. но наименование обьекта пишется за його наявності. но я ж не могу обозвать квартиру к примеру магазин "ЗАРА" или квартиру нужно так и обозвать "КВАРТИРА"

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1069
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 576 разів
Подякували: 508 разів

Повідомлення YuliyaDol »

barracuda писав:
04 червня 2021, 08:49
до этого был физический магазин и все норм. 20-опп на аренду помещения 321- магазин, название магина и т.д. с этими их покращеннями пришлось закрыть магазин и перейти в онлайн. суть в чем в 20-опп я подала с кодом 682 - это квартира. но наименование обьекта пишется за його наявності. но я ж не могу обозвать квартиру к примеру магазин "ЗАРА" или квартиру нужно так и обозвать "КВАРТИРА"
так и обзываете "квартира"

barracuda
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 26 квітня 2016, 17:24
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення barracuda »

:yes:

ph0enix
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 27 травня 2021, 12:10
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення ph0enix »

barracuda писав:
04 червня 2021, 08:49
до этого был физический магазин и все норм. 20-опп на аренду помещения 321- магазин, название магина и т.д. с этими их покращеннями пришлось закрыть магазин и перейти в онлайн. суть в чем в 20-опп я подала с кодом 682 - это квартира. но наименование обьекта пишется за його наявності. но я ж не могу обозвать квартиру к примеру магазин "ЗАРА" или квартиру нужно так и обозвать "КВАРТИРА"
нашел разъяснение:
У разі, якщо відповідно до зазначених у зверненні КВЕДів платником податків провадиться діяльність по всій території країни, то для заповнення повідомлення № 20-ОПП із довідника обирається той тип, який найбільше відповідає виду чи місцю провадження діяльності. При цьому застосовується принцип укрупнення інформації про об’єкт оподаткування.

Наприклад, якщо оптова торгівля комп’ютерами, периферійним устаткуванням, роздрібна торгівля чи торгівля через мережу Інтернет здійснюється зі складу, то у повідомленні № 20-ОПП надається інформація про склад, склад-магазин. Якщо надаються послуги з консультування, інформаційні послуги, то в повідомленні № 20-ОПП зазначається місце надання таких послуг (офіс, квартира, кабінет, консультативний пункт).

Олеся123
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 27 січня 2021, 22:58
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Олеся123 »

Добрый день!подскажите пожалуйста,магазин торгует алкогольной продукцией,во всех чеках РРО бъеться код УКТЗЕД ,так же код УКТЗЕД в чеке бъется и на безалкогольную продукцию т.е. на не подакцизный товар (УКТЗЕД 2202) это является нарушением со штрафными санкциями???

Роман_Ki
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 15 червня 2021, 17:15

Повідомлення Роман_Ki »

Доброго дня
Фоп 2 група, единий податок.

1. Чи можу я брати завдаток за товар у розмірі: 10% чи 99%, якого у мене немає в магазині в наявності по документам ?
Оплата готівкою в фізичному магазині.
І як правильно виписати у чеку?
Тобто кліент платить за товар сьогодні, а доставляю товар кліенту завтра.

2. Замовлення через інтернет на сайті, оплата картоюю, У мене в наявності товара немає, Товар відправляє оптовий постачальник. Тобто я як посередник тільки отримав гроші і заплатив постачальнику.
Як правильно чек виписати?

Al'ka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 124
З нами з: 25 червня 2013, 21:26
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Al'ka »

Добрый день. Только недавно начали розничную торговлю через интернет, приходили платежи напрямую со счетов физлиц.
А вот что значит, если пришли деньги через транзитный счет 2930? нужен ли рро? (в привате ответили, что 2930 - это услуга приема платежей от населения). спасибо)

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1069
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 576 разів
Подякували: 508 разів

Повідомлення YuliyaDol »

Al'ka писав:
29 червня 2021, 10:08
Добрый день. Только недавно начали розничную торговлю через интернет, приходили платежи напрямую со счетов физлиц.
А вот что значит, если пришли деньги через транзитный счет 2930? нужен ли рро? (в привате ответили, что 2930 - это услуга приема платежей от населения). спасибо)
от физ.лиц и заходят через транзитный счет. Почитайте здесь: https://buhgalter911.com/news/news-1058226.html
.

Катерина096
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 17 травня 2021, 15:28

Повідомлення Катерина096 »

Подскажите, пожалуйста, кто может и знает, в конце смены отключился свет, z-отчет не сняли до 24.00, а уже на утро, перед началом новой смены - как правильно нужно было поступить в этой ситуации и нужно ли заполнять КУРО и РК в этой ситуации?

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”