Заява про приєднання до Договору в електронному вигляді

Подання звітності в електронному вигляді
nosjr
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 14 жовтня 2020, 13:51

Повідомлення nosjr »

Что мне делать? У меня есть старые еще действующие и новые ключи. Судя по тому что я новыми ключами легко захожу в кабинет налоговой - они действующие. Так вот. У меня нет доступа к старым но еще действующим ключам, что мне делать? Если я подписываю документ только новыми - выпадает ошибка.

Почитав форум я понял что это потому что нужно подписывать обоими ключами или тип того. Но что делать если у меня нет доступа к старому ключу?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

nosjr писав:
14 жовтня 2020, 13:56

Почитав форум я понял что это потому что нужно подписывать обоими ключами или тип того. Но что делать если у меня нет доступа к старому ключу?

Этот договор уже отменён! Можете почитать ещё тут: viewtopic.php?f=60&t=17103&start=2650

ferro
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 01 липня 2019, 11:01
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення ferro »

nosjr писав:
14 жовтня 2020, 13:56
Что мне делать? У меня есть старые еще действующие и новые ключи. Судя по тому что я новыми ключами легко захожу в кабинет налоговой - они действующие. Так вот. У меня нет доступа к старым но еще действующим ключам, что мне делать? Если я подписываю документ только новыми - выпадает ошибка.

Почитав форум я понял что это потому что нужно подписывать обоими ключами или тип того. Но что делать если у меня нет доступа к старому ключу?
отозвать сертификат старого ключа

nato4ka_swa
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 22 жовтня 2020, 21:32

Повідомлення nato4ka_swa »

Добрый день, поменяла эл. ключи
В кабинет захожу по новому ключу, но при отправке документов возникает ошибка ("Помилка перевірки підпису: Немає права підпису Документ [F0100111]. Підпісував ПІБ, можливо відсутній договір")
Зображення
Поскольку в новом интерфейсе кабинета налоговой нет даже возможности присоединиться к договору про эл, подпись - что нужно сделать для отправки документов.
Спасибо за помощь

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 882
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 524 рази

Повідомлення Capitoshechka »

nato4ka_swa писав:
22 жовтня 2020, 21:57
Добрый день, поменяла эл. ключи
В кабинет захожу по новому ключу, но при отправке документов возникает ошибка ("Помилка перевірки підпису: Немає права підпису Документ [F0100111]. Підпісував ПІБ, можливо відсутній договір")
Зображення
Поскольку в новом интерфейсе кабинета налоговой нет даже возможности присоединиться к договору про эл, подпись - что нужно сделать для отправки документов.
Спасибо за помощь
Через кабінет є ЄДИНИЙ варіант (в усякому разі інший поки невідомий) - це подання форми 20-ОПП. Лише після цього податкова приєднає до договору. Навіть якщо Вам вдасться відправити через кабінет щось інше - приєднання до договору не буде.
Тому або 20-ОПП через кабінет, або скористайтеся іншими програмними продуктами і спробуйте відправити щось інше.
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Capitoshechka писав:
23 жовтня 2020, 09:37

Через кабінет є ЄДИНИЙ варіант (в усякому разі інший поки невідомий) - це подання форми 20-ОПП. Лише після цього податкова приєднає до договору. Навіть якщо Вам вдасться відправити через кабінет щось інше - приєднання до договору не буде.
Тому або 20-ОПП через кабінет, або скористайтеся іншими програмними продуктами і спробуйте відправити щось інше.
Сделал новые, с новыми вошёл в ЭК и одновременно в Медок
Вначале из Медка отправил 20-ОПП — пришёл отказ из-за подписи, затем то же самое сделал из ЭК — тоже пришёл отказ из-за подписи.
Цель моя была выяснить: через какое минимальное время налоговая "увидит" новый ключ с новыми сертификатами.
Хотел с периодичностью в минуту отправлять эту форму (хоть 100 раз) — пока не примут.
К счастью налоговой, в момент отправки во второй раз у меня пропал интернет и появился через несколько часов.
Т.е., пока что установил, что в течение 1 часа не стоит отправлять 20-ОПП (ни с Медка, ни с ЭК). Более точное минимальное время не могу сказать: хоть 20-ОПП приняли (через Медок) и в квитанции 1 указали, что "набув статусу суб’єкта електронного документообігу" (и отдельное повидомлення F139099 в Медок пришло тоже), но это случилось часа через 4 после формирования новых сертификатов.
По другому ФОПу с новыми ключами через ЭК: отправка запроса на получение витяга по налогам + отправка запроса о сведениях о доходах, который он получил, + отправка 5ДР — квитанции 2 получены, документы приняты, но ни в одной из квитанций 1 не указано про "набуття статусу..."
Зображення

звит
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 591
З нами з: 11 грудня 2014, 17:27
Дякував (ла): 424 рази
Подякували: 258 разів

Повідомлення звит »

насчет формы 20 ОПП через кабинет не скажу, но что точно помогает - это отослать не через кабинет а через любое ПО через ШЛЮЗ ДПС любой запит, например J1300203 (можно и бесплатное демо, позволяется создать в некоторых программах)

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 882
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 524 рази

Повідомлення Capitoshechka »

звит писав:
23 жовтня 2020, 10:22
насчет формы 20 ОПП через кабинет не скажу, но что точно помогает - это отослать не через кабинет а через любое ПО через ШЛЮЗ ДПС любой запит, например J1300203 (можно и бесплатное демо, позволяется создать в некоторых программах)
Позавчора мені одна пані зателефонувала - в сльозах-соплях (не може в кабінеті декларацію здати новими ключами). Що вже тільки не намагалася в кабінеті відправляти - мордою об лавку... І я їй сказав щоб спробувала 20-ОПП (як податкова рекомендує). Вона все це робила в телефонному режимі. Майже миттєво була отримана квитанція на 20-ОПП в якій її приєднали нарешті!!! І вона відразу відправила деку і також отримала на неї позитивну квитанцію. Так що варіант з 20-ОПП перевірений - працює
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 882
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 524 рази

Повідомлення Capitoshechka »

Яков писав:
23 жовтня 2020, 10:19
документы приняты, но ни в одной из квитанций 1 не указано про "набуття статусу..."
В тому то й проблема...
Минулої п’ятниці телефонувала одна пані і скаржилася, що податкова прийняла від неї через кабінет повідомлення про прийняття працівника, а наступний звіт, який вона спробувала здати після цього повідомлення - відправити вже не змогла. А все тому, що по повідомленню її не приєднали до договору (в квитанції цього немає), хоча саме повідомлення і прийняли. Я це повідомлення відправляв через МЕД - і повідомлення приймається і приєднання в квитанції є.
Ось дві квитанції по одному й тому ж ФОПу на один і той самий запит який відправлявся через кабінет і через стороннє ПЗ з різницею в два дні:
кабінет
Зображення
програма
Зображення
Різницю видно неозброєним оком: в квитанції, яка через кабінет, немає трактування про приєднання до договору, а в іншій - є (розділ ВИЯВЛЕНІ ПОМИЛКИ).
ВИСНОВОК: кабінет недопиляний до кінця. З якою метою це зроблено - відповідь очевидна...
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

СЕН
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 12 грудня 2013, 09:17
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення СЕН »

У ФОПа истек срок действия ключей Директор+Печать. Для Печати сертификаты обновить не могу - пишут что не выдают такой сертификат. Получается сейчас отменили ключ для печати? Или я что-то не правильно делаю? Если отменили, то налоговые накладные подписываю только "Директор"? :stars: :stars: :stars:

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”