АРТ ЗВІТ Плюс

Подання звітності в електронному вигляді
111ромашка
Гений
Гений
Повідомлень: 455
З нами з: 13 липня 2011, 02:14
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення 111ромашка »

Добрый вечер! Подскажите пожалуйста как в АРТ ЗВІТ зробити запит з ЄРПН . СПАСИБО.
и как ели можно зробити звіт по НДС как в медке на основании первинних документів

feoklena
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 07 лютого 2013, 01:39
Дякував (ла): 830 разів
Подякували: 607 разів

Повідомлення feoklena »

111ромашка писав:Добрый вечер! Подскажите пожалуйста как в АРТ ЗВІТ зробити запит з ЄРПН . СПАСИБО.
и как ели можно зробити звіт по НДС как в медке на основании первинних документів
Вверху слева по меню Файл есть кнопка Створити, а рядом с ней маленький треугольничек, нажимаете и выбираете первый пункт Запит на ПН/РК - это запит., а если проверить сумму для регистрации, то выбираете Запит про стан рахунку.
НДС делается на основе первички, которая заведена в программе. Учтите, что если есть в списке не зарегистрированные НН, то они тоже будут участвовать в общей сумме, поэтому их надо удалять.

нива
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 859
З нами з: 20 квітня 2012, 04:33
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 677 разів
Подякували: 243 рази

Повідомлення нива »

111ромашка писав:Добрый вечер! Подскажите пожалуйста как в АРТ ЗВІТ зробити запит з ЄРПН . СПАСИБО.
и как ели можно зробити звіт по НДС как в медке на основании первинних документів
http://files.masterkey.ua/Instruction/T ... new_ru.pdf


Инструкции по работе программы: http://art-zvit.com.ua/ru/FAQ

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

всім привіт. може хтось підкаже. хочу перенести дані з одного компа на інший. роблю резервну копію, на іншому пробую втягнути у програму, а програма не бачить файла резервної копії. те саме із експортом-імпортом підприємства.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

Natalenna писав:всім привіт. може хтось підкаже. хочу перенести дані з одного компа на інший. роблю резервну копію, на іншому пробую втягнути у програму, а програма не бачить файла резервної копії. те саме із експортом-імпортом підприємства.
Можливо версія бази-копії зі "старого" компа вища за версію програми що встановлена на "новому" компі. Якщо так, то на "новому" компі оновіться до останнього актуального релізу.

Jey
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 119
З нами з: 03 серпня 2015, 13:32
Дякував (ла): 59 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення Jey »

Добрый день. Третий день уже бьюсь с тем, чтобы подтянуть в Арт-Звіт ключи Привата. Пишет, что нет сертификата (это через кнопку "Зчитати особистий ключ". А через кнопку "Обрати сертифікат" подтягивается всё, но ничего отправить нельзя.
Уже всё перепробовала, писала разработчику, но ни один из данных советов не приносит результат. Помогите, пожалуйста!#g_cray2# #g_cray2#

ЗаИр
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 13 лютого 2012, 09:29
Дякував (ла): 124 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення ЗаИр »

#wall# Помогите, как быть, не могу найти компромисса для получения РК от бухгалтера, у которого медок. а у нас Арт звит. Я не могу получить от нее РК с ЕЦП, она утверждает что отправила ещё 07.03.18 с медка мне, но я мониторю все и нет(( Я обьясняю, что может настройки у нее не так стоят, нет обмена через сервер ДФС((((
Второй вариант выгрузки с ЕЦП, она отправляет на почту, но я загружаю в Арт звит не вижу подписей. их нет. Вот что ещё делать еще???

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1997
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1394 рази

Повідомлення SonataEvol »

ЗаИр писав:Я не могу получить от нее РК с ЕЦП, она утверждает что отправила ещё 07.03.18 с медка мне, но я мониторю все и нет(( Я обьясняю, что может настройки у нее не так стоят, нет обмена через сервер ДФС((((
Певно, що так і є - відправляють через "гарантований" обмін, тобто через власний сервер медка.
ЗаИр писав:Второй вариант выгрузки с ЕЦП, она отправляет на почту, но я загружаю в Арт звит не вижу подписей. их нет.
Схоже, що відправник обрав неправильний вид експорту з медка - чистих ХМЛ замість підписаного.

За законом податковий документ (звіт) має бути підписаним, отже у випадку пошти - можна вважати, що вам не відправили РК. З усіма наслідками.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

ЗаИр
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 13 лютого 2012, 09:29
Дякував (ла): 124 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення ЗаИр »

SonataEvol писав:
ЗаИр писав:Я не могу получить от нее РК с ЕЦП, она утверждает что отправила ещё 07.03.18 с медка мне, но я мониторю все и нет(( Я обьясняю, что может настройки у нее не так стоят, нет обмена через сервер ДФС((((
Певно, що так і є - відправляють через "гарантований" обмін, тобто через власний сервер медка.
ЗаИр писав:Второй вариант выгрузки с ЕЦП, она отправляет на почту, но я загружаю в Арт звит не вижу подписей. их нет.
Схоже, що відправник обрав неправильний вид експорту з медка - чистих ХМЛ замість підписаного.

За законом податковий документ (звіт) має бути підписаним, отже у випадку пошти - можна вважати, що вам не відправили РК. З усіма наслідками.
Эх, вот я тоже это пытаюсь объяснить, но без толку. Уже все со всех сторон проверила, нашла инфо, попросила её проверить и заново отправить - ни в какую. Честно ну откуда берутся такие узкомыслящие главные бухгалтера((((#g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2#

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1997
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1394 рази

Повідомлення SonataEvol »

ЗаИр писав:Эх, вот я тоже это пытаюсь объяснить, но без толку. Уже все со всех сторон проверила, нашла инфо, попросила её проверить и заново отправить - ни в какую. Честно ну откуда берутся такие узкомыслящие главные бухгалтера((((#g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2#
Якщо бухгалтер на тому боці "не пізнає прогрес", то спробуйте вирішити це питання на рівень вище - через власне та їхнє керівництво. Адже проблеми з ПДВ їм не потрібні так само, як і вам.
А у випадку невдачі, наголошуйте, що закон на вашому боці, бо надіслати непідписаний РК - юридично це все-одно, що не надіслати вам його взагалі. Штрафуватимуть їх))
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”