АРТ ЗВІТ Плюс

Подання звітності в електронному вигляді
наста
Гений
Гений
Повідомлень: 314
З нами з: 13 серпня 2013, 06:13
Дякував (ла): 129 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення наста »

когда Вы открываете дод.5 розд.1 податкове зобов.у Вас указан период складання подат.накладних, у меня почему не заполнено хотя все я записала.Так что мне можно так отправить

to_be
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1535
З нами з: 24 січня 2013, 12:11
Дякував (ла): 1018 разів
Подякували: 351 раз

Повідомлення to_be »

наста писав:когда Вы открываете дод.5 розд.1 податкове зобов.у Вас указан период складання подат.накладних, у меня почему не заполнено хотя все я записала.Так что мне можно так отправить
Проверила, в арте - действительно нет в 1 разделе. А вот опз глянуть могу только утром. И отпишусь.

наста
Гений
Гений
Повідомлень: 314
З нами з: 13 серпня 2013, 06:13
Дякував (ла): 129 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення наста »

я обновилась 4.1.6.я тільки там набрала декларацію я бачу , що щось з додатком 5.не зберігає в розд.1 період складання ПН,просто я хотіла подати нову звітню декларацію так як знайшла помилку в реєстрі хоча вона не вплинула на декларацію і на дод.5.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

to_be писав:
наста писав:когда Вы открываете дод.5 розд.1 податкове зобов.у Вас указан период складання подат.накладних, у меня почему не заполнено хотя все я записала.Так что мне можно так отправить
Проверила, в арте - действительно нет в 1 разделе. А вот опз глянуть могу только утром. И отпишусь.
в опз є. сама заповнювала і роздруковувала звідти. а в арті ви перевірили після того, як відправили і кв. №2 прийшла?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

наста писав:я обновилась 4.1.6.я тільки там набрала декларацію я бачу , що щось з додатком 5.не зберігає в розд.1 період складання ПН,просто я хотіла подати нову звітню декларацію так як знайшла помилку в реєстрі хоча вона не вплинула на декларацію і на дод.5.
завтра перевірю в себе. як ні, то прийдеться звітну нову подавати.
читала на форумі арт-мастера, що ще має бути 19.02 якесь оновлення.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

наста
Гений
Гений
Повідомлень: 314
З нами з: 13 серпня 2013, 06:13
Дякував (ла): 129 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення наста »

когда я в первый раз отправляла декларацию набрала в ОПЗ и импортировала через арт звит+ в слепую отправила отчеты приняты все нормально , т.к. небыло обновления, а сегодня вышло обновление открываю свою декларацию с додатком5 и вижу,что в розд.1 не стоит период.

to_be
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1535
З нами з: 24 січня 2013, 12:11
Дякував (ла): 1018 разів
Подякували: 351 раз

Повідомлення to_be »

Natalenna писав:
to_be писав:
наста писав:когда Вы открываете дод.5 розд.1 податкове зобов.у Вас указан период складання подат.накладних, у меня почему не заполнено хотя все я записала.Так что мне можно так отправить
Проверила, в арте - действительно нет в 1 разделе. А вот опз глянуть могу только утром. И отпишусь.
в опз є. сама заповнювала і роздруковувала звідти. а в арті ви перевірили після того, як відправили і кв. №2 прийшла?
Да арт у меня на ноуте, а опз только на работе. Но вроде бы как были даты. Только завтра смогу дать точный ответ.

to_be
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1535
З нами з: 24 січня 2013, 12:11
Дякував (ла): 1018 разів
Подякували: 351 раз

Повідомлення to_be »

Natalenna писав:
наста писав:я обновилась 4.1.6.я тільки там набрала декларацію я бачу , що щось з додатком 5.не зберігає в розд.1 період складання ПН,просто я хотіла подати нову звітню декларацію так як знайшла помилку в реєстрі хоча вона не вплинула на декларацію і на дод.5.
завтра перевірю в себе. як ні, то прийдеться звітну нову подавати.
читала на форумі арт-мастера, що ще має бути 19.02 якесь оновлення.
ТОлько что загрузила. Версия 4.1.6 и куча шаблонов.

наста
Гений
Гений
Повідомлень: 314
З нами з: 13 серпня 2013, 06:13
Дякував (ла): 129 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення наста »

to_be писав:
Natalenna писав:
наста писав:я обновилась 4.1.6.я тільки там набрала декларацію я бачу , що щось з додатком 5.не зберігає в розд.1 період складання ПН,просто я хотіла подати нову звітню декларацію так як знайшла помилку в реєстрі хоча вона не вплинула на декларацію і на дод.5.
завтра перевірю в себе. як ні, то прийдеться звітну нову подавати.
читала на форумі арт-мастера, що ще має бути 19.02 якесь оновлення.
ТОлько что загрузила. Версия 4.1.6 и куча шаблонов.
И что это значит

to_be
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1535
З нами з: 24 січня 2013, 12:11
Дякував (ла): 1018 разів
Подякували: 351 раз

Повідомлення to_be »

Вот раскрыла отчет в ОПЗ сохранил период складання, а в Арте при раскрытии - нет. Сейчас позвоню в налоговую - напишу ответ, что они там видят. Вот дозвонилась - даты стоят. Так что формируйте в опз, конвертируйте в арт - подписывайте и отправляйте, не открывая. Все дошло как надо

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”