«M.E.Doc» − отправка отчётов

Подання звітності в електронному вигляді
Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2001
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1398 разів

Повідомлення SonataEvol »

elbuh писав:
zoltan писав:
elbuh писав: Соната ключи не выдает. Возможно у Вас ключи налоговой. С ключами налоговой Медок работает. Но для точной информации Вам необходимо уточнить какого сертификационного центра у Вас ключи.
Ключ АЦСК ТОВ "КС",які активно видають предствавники сонати
Раньше с КС Медок не работал. На сейчас вроде делали доработку для КС, но я лично не проверял работает или нет.
А якщо чесно, то ключі КС нічим абсолютно не відрізняються від ключів податкової, приміром. Тому, технічно там не треба було ніяких доробок робити. Просто увімкнути те, що вимкнули 2016 року.
Тим паче, що 2016 року у клієнтів ті самі ключі КС після певного оновлення Медка раптом перестали працювати і з'ясувалося, що треба якусь "доробку" для цього вистраждати)
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

SonataEvol писав:
elbuh писав:
zoltan писав:Ключ АЦСК ТОВ "КС",які активно видають предствавники сонати
Раньше с КС Медок не работал. На сейчас вроде делали доработку для КС, но я лично не проверял работает или нет.
А якщо чесно, то ключі КС нічим абсолютно не відрізняються від ключів податкової, приміром. Тому, технічно там не треба було ніяких доробок робити. Просто увімкнути те, що вимкнули 2016 року.
Тим паче, що 2016 року у клієнтів ті самі ключі КС після певного оновлення Медка раптом перестали працювати і з'ясувалося, що треба якусь "доробку" для цього вистраждати)
Ну если вы разработчик Медка то тогда конечно так и было ))), а если нет то зачем рассказывать )))). Медок раньше не анонсировал работу с ключами КС.
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2001
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1398 разів

Повідомлення SonataEvol »

elbuh писав:Ну если вы разработчик Медка то тогда конечно так и было ))), а если нет то зачем рассказывать )))). Медок раньше не анонсировал работу с ключами КС.
Ви, з ваших слів, теж не його розробник, тож моя думка не гірша за вашу) Навіть логічніша.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

SonataEvol писав:
elbuh писав:Ну если вы разработчик Медка то тогда конечно так и было ))), а если нет то зачем рассказывать )))). Медок раньше не анонсировал работу с ключами КС.
Ви, з ваших слів, теж не його розробник, тож моя думка не гірша за вашу) Навіть логічніша.
Да, но я не рассказываю, что ключи одинаковые ))))) Вот опять вы меня втягиваете в свои дрязги )))) Мой совет занимайтесь лучше своей Сонатой, а не пытайтесь наехать на Медок. Я понимаю, что очень хочется хайпануть на теме Медка, но выглядит все равно не очень ))))
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

звит
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 591
З нами з: 11 грудня 2014, 17:27
Дякував (ла): 424 рази
Подякували: 258 разів

Повідомлення звит »

elbuh писав:
SonataEvol писав:
elbuh писав:Ну если вы разработчик Медка то тогда конечно так и было ))), а если нет то зачем рассказывать )))). Медок раньше не анонсировал работу с ключами КС.
Ви, з ваших слів, теж не його розробник, тож моя думка не гірша за вашу) Навіть логічніша.
Да, но я не рассказываю, что ключи одинаковые ))))) Вот опять вы меня втягиваете в свои дрязги )))) Мой совет занимайтесь лучше своей Сонатой, а не пытайтесь наехать на Медок. Я понимаю, что очень хочется хайпануть на теме Медка, но выглядит все равно не очень ))))
а давайте тогда и я вам дам совет - пишите на русском або українською or english ... а то "хайпануть" могут по разному понять
нет такого слова в словаре Даля #g_crazy#

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

звит писав:
elbuh писав:
SonataEvol писав: Ви, з ваших слів, теж не його розробник, тож моя думка не гірша за вашу) Навіть логічніша.
Да, но я не рассказываю, что ключи одинаковые ))))) Вот опять вы меня втягиваете в свои дрязги )))) Мой совет занимайтесь лучше своей Сонатой, а не пытайтесь наехать на Медок. Я понимаю, что очень хочется хайпануть на теме Медка, но выглядит все равно не очень ))))
а давайте тогда и я вам дам совет - пишите на русском або українською or english ... а то "хайпануть" могут по разному понять
нет такого слова в словаре Даля #g_crazy#
Специально для Вас:
https://ru.wiktionary.org/wiki/%D1%85%D ... 1%82%D1%8C
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

звит писав:...........
нет такого слова в словаре Даля ....
Так при нём и интернет-форумов не было..............#smile3#
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Arfa
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 583
З нами з: 10 листопада 2009, 02:50
Дякував (ла): 192 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Arfa »

В "медке" рекомендация, как получить квитанции, не полученные на этой неделе.
Какой интервал дат указывать в окне: дату нал. накладной или дату "Створено", или дату отправки?

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

Arfa писав:В "медке" рекомендация, как получить квитанции, не полученные на этой неделе.
Какой интервал дат указывать в окне: дату нал. накладной или дату "Створено", или дату отправки?
Користувачі, у яких невелика кількість документів, можуть в ручному режимі виконати повторну відправку таких документів без копіювання.
Для цього у меню Сервіс оберіть функцію Повторна відправка ПН/РК без фінальної квитанції
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

cemafor
Гений
Гений
Повідомлень: 341
З нами з: 17 червня 2014, 11:55
Дякував (ла): 152 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення cemafor »

добрый день, подскажите, пж, делали новые сертификаты, т.к. менялся адрес, какой документ отправлять в налоговую: 1392001, или 1391103?
спасибо

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”