Електронний кабінет

Подання звітності в електронному вигляді
Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

Я.заходила сегодня два раза. Последний, пять минут назад, без проблем

elena_ma
Гений
Гений
Повідомлень: 328
З нами з: 05 вересня 2015, 14:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення elena_ma »

Сделала отчет по ЕСВ, в табл.6 есть строки с кодом причины 13, по ним в гр.15 (кол-во дней в труд.отношениях) ничего не ставила. При проверке эти ячейки оранжевым, выдает ошибку. В итоге отчет тоже оранжевая галочка. В таком виде отчет принимается?

Dolanny
Оракул
Оракул
Повідомлень: 238
З нами з: 12 серпня 2015, 11:49
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 144 рази

Повідомлення Dolanny »

Да, так правильно. Я подавала отчет, где поставила кол-во дней, его не приняли, а пересдала с зауваженнями - все в порядке

Світла
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 27 квітня 2020, 14:15

Повідомлення Світла »

Доброго дня. Що це за помлка у податкові декларация платника єдиного податку?
" Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено невідповідність значень обовязкових реквізитів щодо звітного(податкового) періоду заголовка DECLARHEAD основного документа пакету або додатків"

29umka11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 577
З нами з: 24 січня 2014, 21:40
Дякував (ла): 445 разів
Подякували: 219 разів

Повідомлення 29umka11 »

Світла писав:
27 квітня 2020, 14:33
Доброго дня. Що це за помлка у податкові декларация платника єдиного податку?
" Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено невідповідність значень обовязкових реквізитів щодо звітного(податкового) періоду заголовка DECLARHEAD основного документа пакету або додатків"
Проверьте шапку отчета. Кода, период, номерация

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

Популярні запитання-відповіді щодо роботи в Електронному кабінеті https://buhgalter911.com/uk/news/news-1050008.html

V-ika
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 05 травня 2020, 19:42
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення V-ika »

Тоже такую ошибку выдает« Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено невідповідність значень обовязкових реквізитів щодо звітного(податкового) періоду заголовка DECLARHEAD основного документа пакету або додатків"
Улицу переименовали, изменения внесли, а в отчёте указала по старому....надеюсь в этом ошибка.
Подскажите, если срок подачи еще не истек, и в цифрах ошибки нет, как ее подавать, как звитна нова?

29umka11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 577
З нами з: 24 січня 2014, 21:40
Дякував (ла): 445 разів
Подякували: 219 разів

Повідомлення 29umka11 »

V-ika писав:
05 травня 2020, 20:09
Тоже такую ошибку выдает« Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено невідповідність значень обовязкових реквізитів щодо звітного(податкового) періоду заголовка DECLARHEAD основного документа пакету або додатків"
Улицу переименовали, изменения внесли, а в отчёте указала по старому....надеюсь в этом ошибка.
Подскажите, если срок подачи еще не истек, и в цифрах ошибки нет, как ее подавать, как звитна нова?
Если документ не принят, то Вы делаете опять звитный, но обязательно ставите другой порядковый номер

Helena1234
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 25 жовтня 2019, 09:49
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Helena1234 »

Доброго дня!
в електронному кабінеті бачу РК від постачальника, а відкрити їх не можу - як тільки нажимаю на нього, відразу пише, що сервіс тимчасово недоступний. І це кожного дня з 04.05.2020р. вже тиждень не можу їх відкрити і відправити. Може хтось стикався з такою проблемою?

volodymyr_8877
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 12 травня 2020, 12:57

Повідомлення volodymyr_8877 »

Хочу повідомити про цікавий розслід ситуації про помилку 'DECLARHEAD'.
10 травня 2020 року, я відправляв квартальную декларацію (для ФОП), на що отримав відмову з відповіддю ''помилка звітного періоду DECLARHEAD''
Я переглянув документ, та помилок у бланку не знайшов. На сайті Dou.ua знайшов тему в якій описано що звіти в електронному кабінеті мають хибні дані в XML форматі, а під час самого заповнення в графічному форматі - усе правильно, проте важливо розуміти що саме XML відправляється у ДФС, тому вирішив завантажити цей заповнений бланк в XML форматі. (кому цікаво подивитися на топік з dou.ua - https://dou.ua/forums/topic/23412/)
А тепер цікаве, у розділі DECLARHEAD є поле PERIOD_TYPE яке може містити цифри від 1-го до 5-и включно (1-місяць,
2-квартал, 3-півріччя, 4-дев’ять місяців, 5-рік), тобто в моєму випадку потрібна цифра '2'(квартал), проте я бачу там цифру '1'(місяць).
Я здивований, бо якщо дивитися на бланк, то звітний період обраний як 'квартал', а в XML як 'місяць.
Я вирішив виправити PERIOD_TYPE = 1 на PERIOD_TYPE = 2 в скачаному XML-файлі та в кабінеті (https://cabinet.tax.gov.ua/) під час заповнення новго бланку, через опцію 'Завантажити', завантажити виправлений XML.
В результаті данні з завантаженого XML-файлу були коректно зчитані та в електронному бланку, я побачив у полі 'Звітний період - Квартал'.
Начебто усе добре, проте я вирішив завантажити цей бланк у вигляді XML і що ви гадаєте я там побачив? - ВІРНО, PERIOD_TYPE знову дорівнює 1
Що взагалі коїться???
Я вирішив через опцію 'Повідомити про помилку' - власне повідомити про помилку. 4 хвилини набирав текст, натиснув 'Відправити', запросило підписати ключем цей звіт і я після підпису отримую помилку 'НЕМОЖЛИВО ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ'. Хаахаха, та це прикол просто, мене за дурня тримають?
Я вирішив подзвонити у свою ДФС, телефонував спочатку за номером який призначений для 'Відділ електронних сервісів та звітності' - слухавку не беруть, потім телефонував до 'Організацію відвідування платниками податків ЦОП та інформування керівництва центру про виникнення проблемних ситуацій здійснюють модератори' - слухавку не беруть.
Отже я сподіваюсь що моє повідомлення на сайті 'buhgalter911' допоможе ще комусь не впадати в паніку, а подивитися як в паніці хтось інший.

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”