Електронний кабінет

Подання звітності в електронному вигляді
Аватар користувача
Irina777
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1376
З нами з: 08 квітня 2013, 03:25
Дякував (ла): 1776 разів
Подякували: 1087 разів

Повідомлення Irina777 »

utya писав:
03 лютого 2021, 09:44

В місцевій ДПІ нічого не сказала, у них декларація не світиться, а на центральному рівні видно дише квитанція №1.. Що робити далі не знаю
Налоговая не знает, бухгалтера тем более... Видно, 1 числа был какой-то глюк в системе. Отправлять этот отчет повторно? Он уже висит в кабинете с номером.

utya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 11 березня 2011, 05:32
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення utya »

Irina777 писав:
03 лютого 2021, 10:19
utya писав:
03 лютого 2021, 09:44

В місцевій ДПІ нічого не сказала, у них декларація не світиться, а на центральному рівні видно дише квитанція №1.. Що робити далі не знаю
Налоговая не знает, бухгалтера тем более... Видно, 1 числа был какой-то глюк в системе. Отправлять этот отчет повторно? Он уже висит в кабинете с номером.
Вчора висів у кабінеті з номером, а сьогодні уже його там не має... Повторно і вчора і сьогодні відправляла, лише кв №1 Приходить...

vetochkamimozy
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 03 лютого 2021, 11:31

Повідомлення vetochkamimozy »

Підкажіть, будь ласка, як в ел.кабінеті відправить повторно звіт? Це треба новий створити та заповнить? чи можна якось старий повторно відіслати?

Наталья Хархун
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 03 лютого 2021, 12:15

Повідомлення Наталья Хархун »

Добрый день) ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТА!!!! Я вчера открыла себе ключи электронные в приват. Захочу в кабинет без проблем, выбираю введення звітності нажимаю створити, а внизу не появляются бланк для заполнения... Что я делаю не так? ПОМОГИТЕ

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

O'Rybka писав:
02 лютого 2021, 10:31
Вчора теж подала декларацію по земельному податку о 12:30. У прийнятій звітності (ел.кабінет) є, розноска по особовому рахунку є, а квитанції 2 немає ні в кабінеті, ні в Сонаті.
Місцева ДПС поза зоною досяжності... Неясно, що робити далі. Заспокоїтись чи ще раз ту саму надіслати...
Щойно в кабінеті знову засвітилась декларація (у перегляді звітності) і прийшла квитанція 2 в кабінет (дата сьогоднішня, бо повторно відправила, а номер реєстраційний від 01.02.2021р.). Нарахування по особовому рахунку не зникали. Так і зазначені - по деккларації №... вілд 01.02.2021р.

А по 1 ДФ у когось поприходили квитанції? Бо треба подавати і тепер якось жуткувато...адже 1 ДФ - це не "шо лібо как"...

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Наталья Хархун писав:
03 лютого 2021, 12:52
Добрый день) ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТА!!!! Я вчера открыла себе ключи электронные в приват. Захочу в кабинет без проблем, выбираю введення звітності нажимаю створити, а внизу не появляются бланк для заполнения... Что я делаю не так? ПОМОГИТЕ
А какой это у Вас бланк не открывается? Я тоже с Приватом работаю, так, вроде, ничего

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1625
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

O'Rybka писав:
03 лютого 2021, 14:12
O'Rybka писав:
02 лютого 2021, 10:31
Вчора теж подала декларацію по земельному податку о 12:30. У прийнятій звітності (ел.кабінет) є, розноска по особовому рахунку є, а квитанції 2 немає ні в кабінеті, ні в Сонаті.
Місцева ДПС поза зоною досяжності... Неясно, що робити далі. Заспокоїтись чи ще раз ту саму надіслати...
Щойно в кабінеті знову засвітилась декларація (у перегляді звітності) і прийшла квитанція 2 в кабінет (дата сьогоднішня, бо повторно відправила, а номер реєстраційний від 01.02.2021р.). Нарахування по особовому рахунку не зникали. Так і зазначені - по деккларації №... вілд 01.02.2021р.

А по 1 ДФ у когось поприходили квитанції? Бо треба подавати і тепер якось жуткувато...адже 1 ДФ - це не "шо лібо как"...
Ні, на жаль квит. №2 немає. В кабінеті не бачу. В ДФС не пробилася, ні в контакт-центр, ні в місцеву: зайнято або не беруть трубку
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Asia Svetlova писав:
03 лютого 2021, 14:24
Спойлер
O'Rybka писав:
03 лютого 2021, 14:12
O'Rybka писав:
02 лютого 2021, 10:31
Вчора теж подала декларацію по земельному податку о 12:30. У прийнятій звітності (ел.кабінет) є, розноска по особовому рахунку є, а квитанції 2 немає ні в кабінеті, ні в Сонаті.
Місцева ДПС поза зоною досяжності... Неясно, що робити далі. Заспокоїтись чи ще раз ту саму надіслати...
Щойно в кабінеті знову засвітилась декларація (у перегляді звітності) і прийшла квитанція 2 в кабінет (дата сьогоднішня, бо повторно відправила, а номер реєстраційний від 01.02.2021р.). Нарахування по особовому рахунку не зникали. Так і зазначені - по деккларації №... вілд 01.02.2021р.

А по 1 ДФ у когось поприходили квитанції? Бо треба подавати і тепер якось жуткувато...адже 1 ДФ - це не "шо лібо как"...
Ні, на жаль квит. №2 немає. В кабінеті не бачу. В ДФС не пробилася, ні в контакт-центр, ні в місцеву: зайнято або не беруть трубку
Я сьогодні подала. (1-ДФ та декларацію 2-ї групи) Є і квитанції 2. Завтра подивлюся, що буде у кабінеті.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

marina11 писав:
03 лютого 2021, 15:05
Asia Svetlova писав:
03 лютого 2021, 14:24
Спойлер
O'Rybka писав:
03 лютого 2021, 14:12


Щойно в кабінеті знову засвітилась декларація (у перегляді звітності) і прийшла квитанція 2 в кабінет (дата сьогоднішня, бо повторно відправила, а номер реєстраційний від 01.02.2021р.). Нарахування по особовому рахунку не зникали. Так і зазначені - по деккларації №... вілд 01.02.2021р.

А по 1 ДФ у когось поприходили квитанції? Бо треба подавати і тепер якось жуткувато...адже 1 ДФ - це не "шо лібо как"...
Ні, на жаль квит. №2 немає. В кабінеті не бачу. В ДФС не пробилася, ні в контакт-центр, ні в місцеву: зайнято або не беруть трубку
Я сьогодні подала. (1-ДФ та декларацію 2-ї групи) Є і квитанції 2. Завтра подивлюся, що буде у кабінеті.
Ну що я можу сказати. На усі звіти, спрямовані до ДФС учора (декларація ФОП-2 група+1-ДФ+ЄСВ річний) отримано 2-гу квитанцію, звіти прийнято. Тож хто ще не відправляв, можна пробувати. Декларація і 1-ДФ - майже миттєво, ЄСВ - сьогодні. У кабінеті звіти відображаються, разом з ними відображаються 2-і квитанції.

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1625
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Asia Svetlova писав:
03 лютого 2021, 14:24
O'Rybka писав:
03 лютого 2021, 14:12
O'Rybka писав:
02 лютого 2021, 10:31
Спойлер
Вчора теж подала декларацію по земельному податку о 12:30. У прийнятій звітності (ел.кабінет) є, розноска по особовому рахунку є, а квитанції 2 немає ні в кабінеті, ні в Сонаті.
Місцева ДПС поза зоною досяжності... Неясно, що робити далі. Заспокоїтись чи ще раз ту саму надіслати...
Щойно в кабінеті знову засвітилась декларація (у перегляді звітності) і прийшла квитанція 2 в кабінет (дата сьогоднішня, бо повторно відправила, а номер реєстраційний від 01.02.2021р.). Нарахування по особовому рахунку не зникали. Так і зазначені - по деккларації №... вілд 01.02.2021р.[/spoiler]

А по 1 ДФ у когось поприходили квитанції? Бо треба подавати і тепер якось жуткувато...адже 1 ДФ - це не "шо лібо как"...
Ні, на жаль квит. №2 немає. В кабінеті не бачу. В ДФС не пробилася, ні в контакт-центр, ні в місцеву: зайнято або не беруть трубку
Вчора в 21.10 відновилась в кабінеті форма 1 ДФ, подана в понеділок, і відразу надійшла 2 квитанція. Так що : не втрачаємо надії. Але, те що повідключали все телефони і неможливо було отримати хоч якусь інформацію про те що відбувається, показує як буде працювать звільнення від відповідальності за несвоєчасну подачу звіту у разі проблем з сервером ДФС-а ніяк. :dash:
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”