Звіт про суми податкових пільг - не могу сформировать отчет

Подання звітності в електронному вигляді
Дарция
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1237
З нами з: 28 січня 2012, 13:06
Дякував (ла): 932 рази
Подякували: 1064 рази

Повідомлення Дарция »

Zaja_Z писав:
nemira писав: Zaja_Z, спасибо, буду пробовать.
Natalenna, вы правы, мы подаем раз в год, вместе с прибылью.
я тоже сдаю прибыль 1 раз в год,а льготы каждый квартал,первый раз слышу что льготы связанны с отчетом по прибыли
ссылочку дайте если можно)))
я нашла только это
http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=104445
Льготы есть разные : по НДС, по прибыли.

Отчет о прибыли есть квартальная ( для тех кто попадает в статус квартальщиков) и раз в год - фирмы,которые сдают один раз в год

Для льгот по налогу на прибыль тех кто ежегодно отчитывается по прибыли:


ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЄДИНА БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ

Як подається звіт про суми податкових пільг платником податку, який має пільги з податку на прибуток та подає Податкову декларацію з податку на прибуток підприємства лише раз на рік?

Відповідно до пп. 16.1.6 п. 16.1 ст. 16 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N 2755-VI, зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ), платник податків зобов'язаний подавати контролюючим органам інформацію, відомості про суми коштів, не сплачених до бюджету в зв'язку з отриманням податкових пільг (суми отриманих пільг), та напрями їх використання (щодо умовних податкових пільг - пільг, що надаються за умови використання коштів, вивільнених у суб'єкта господарювання внаслідок надання пільги, у визначеному державою порядку).

Суми податку та збору, не сплачені суб'єктом господарювання до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг, обліковуються таким суб'єктом - платником податків. Облік зазначених коштів ведеться в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України (п. 30.6 ст. 30 ПКУ).

Порядок обліку сум податків та зборів, не сплачених суб'єктом господарювання до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року N 1233 (далі - Порядок N 1233).

Відповідно до п. 2 Порядку N 1233 суб'єкт господарювання, що не сплачує податки та збори у зв'язку з отриманням податкових пільг, веде облік сум таких пільг та складає звіт про суми податкових пільг (далі - Звіт).

Розрахунок прибутку, що звільняється від оподаткування, відображається у додатку ПЗ до рядка 09 Податкової декларації з податку на прибуток підприємства (далі - Декларація), затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 28.09.2011 N 1213.

У Звіті суб'єктом господарювання зазначається сума пільги у зв'язку із звільненням прибутку від оподаткування, розрахована як прибуток від пільгової діяльності (рядок 09 додатка ПЗ до Декларації), помножений на діючу ставку податку на прибуток.

Отже, враховуючи те, що сума пільги з податку на прибуток розраховується платником податку на прибуток на підставі даних додатка ПЗ до Декларації, яка подається до органу державної податкової служби згідно з п. 57.1 ст. 57 ПКУ один раз за підсумками року, Звіт таким суб'єктом господарювання подається у строки подання річної Декларації.



nemira
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 27 січня 2014, 14:35
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення nemira »

Zaja_Z писав:
nemira писав: Zaja_Z, спасибо, буду пробовать.
Natalenna, вы правы, мы подаем раз в год, вместе с прибылью.
я тоже сдаю прибыль 1 раз в год,а льготы каждый квартал,первый раз слышу что льготы связанны с отчетом по прибыли
ссылочку дайте если можно)))
я нашла только это
http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=104445
Почитав вашу "ссылочку" и я стала сомневаться ...
Меня о подаче отчета "один раз в год" консультировала налоговая (кабинет по разъяснениям). Я приходила к ним за помощью заполнить Отчет о льготах за 1 кв. 2014г.
Мы не прибыльная организация, подаем только "Податковий звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій".

В этот раз я снова ходила за помощью в заполнении и в колонках 7, 8 мне сказали написать "01.01.2014", "31.12.2014".

nemira
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 27 січня 2014, 14:35
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення nemira »

Дарция, огромное спасибо за цитатку.

Дарция
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1237
З нами з: 28 січня 2012, 13:06
Дякував (ла): 932 рази
Подякували: 1064 рази

Повідомлення Дарция »

nemira писав:

В этот раз я снова ходила за помощью в заполнении и в колонках 7, 8 мне сказали написать "01.01.2014", "31.12.2014".
Отчет составляется нарастающим итогом с начала пользования налоговой льготой до даты окончания. Об этом говорят и налоговики (см. консультацию, размещенную в разделе 110.30.03 ЕБНЗ)


Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”