Невірний підпис - сертифікат відсутній в базі сертифікатів

Подання звітності в електронному вигляді
Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1521
З нами з: 21 березня 2014, 19:23
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 904 рази

Повідомлення Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС »

ватсон писав:Подскажите, отправляю в единое окно фмнансовый звит субъекта малого предпринимательства и вместе довидку на соглашение о предоставлении данных приходит квитанция 2 и пишетБлок даних. Невірний підпис - сертифікат відсутній в баз, хотя сертификаты действительны Кто сталкивался?
Это может быть: что неверно указана инспекция вашего района, либо у Вас не заключен договор с ДФС (с 01.01.18 это заява присоеинения к договору ДФС), либо не отправляли в статистику заявку про регистрацию эцп...

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 882
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 524 рази

Повідомлення Capitoshechka »

ватсон писав: приходит квитанция 2 и пишетБлок даних. Невірний підпис - сертифікат відсутній в баз, хотя сертификаты действительны Кто сталкивался?
Ключі електронні давно брали? Якщо недавно, то відправте спочатку документ з кодом 1392001
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Marina@
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 119
З нами з: 31 липня 2014, 16:29
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Marina@ »

Capitoshechka писав:
ватсон писав: приходит квитанция 2 и пишетБлок даних. Невірний підпис - сертифікат відсутній в баз, хотя сертификаты действительны Кто сталкивался?
Ключі електронні давно брали? Якщо недавно, то відправте спочатку документ з кодом 1392001
У мене також висвічується вікно з такою помилкою, відправляю звіт у програмі єдине вікно , договір відправила на нові ключі, всі сертифікати підтянула,договір був прийнятий, а для чого відправляти документ з номером 1392001, я щось пропустила? Через електронний кабінет всі звіти відправились , не розумію.

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

ватсон писав:Подскажите, отправляю в единое окно фмнансовый звит субъекта малого предпринимательства и вместе довидку на соглашение о предоставлении данных приходит квитанция 2 и пишетБлок даних. Невірний підпис - сертифікат відсутній в баз, хотя сертификаты действительны Кто сталкивался?
Для успешной сдачи отчетов в Государственную службу статистики Украины на данный момент необходимо подать «Заявку на реєстрацію електронних цифрових підписів у системі електронної звітності органів державної статистики» (S1391101) подробно тут
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

perlunka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 03 серпня 2013, 16:53
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення perlunka »

elbuh писав:Для успешной сдачи отчетов в Государственную службу статистики Украины на данный момент необходимо подать «Заявку на реєстрацію електронних цифрових підписів у системі електронної звітності органів державної статистики» (S1391101) подробно тут
Добрий вечір! Я завжди здаю через 1С-звіт, і в мене вперше виникла проблема з відправкою звіту в статистику. Спробувала сформувати заявку, але в переліку звітів не має такого, не має розділу інші... Що робити? Чи існують програми через які це можна зробити швидко і безкоштовно?

Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1521
З нами з: 21 березня 2014, 19:23
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 904 рази

Повідомлення Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС »

perlunka писав:
elbuh писав:Для успешной сдачи отчетов в Государственную службу статистики Украины на данный момент необходимо подать «Заявку на реєстрацію електронних цифрових підписів у системі електронної звітності органів державної статистики» (S1391101) подробно тут
Добрий вечір! Я завжди здаю через 1С-звіт, і в мене вперше виникла проблема з відправкою звіту в статистику. Спробувала сформувати заявку, але в переліку звітів не має такого, не має розділу інші... Що робити? Чи існують програми через які це можна зробити швидко і безкоштовно?
Заявку на реєстрацію електронних цифрових підписів у системі електронної звітності органів державної статистики» (S1391101) безкоштовно доступно в деморежимі ПЗ МЕДОК та СОТА.
в 1с звіт також повинно бути, якщо він у вас оновлений - в розділі ДСС-інші, або ж в розділі Інша звітність. Перевірте період я в якому створюєте.

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1997
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1394 рази

Повідомлення SonataEvol »

perlunka писав:Чи існують програми через які це можна зробити швидко і безкоштовно?
Так, Соната - https://sonata.biz.ua/
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

perlunka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 03 серпня 2013, 16:53
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення perlunka »

Игорь Специалист М.Е.Док писав:
perlunka писав:
elbuh писав:Для успешной сдачи отчетов в Государственную службу статистики Украины на данный момент необходимо подать «Заявку на реєстрацію електронних цифрових підписів у системі електронної звітності органів державної статистики» (S1391101) подробно тут
Добрий вечір! Я завжди здаю через 1С-звіт, і в мене вперше виникла проблема з відправкою звіту в статистику. Спробувала сформувати заявку, але в переліку звітів не має такого, не має розділу інші... Що робити? Чи існують програми через які це можна зробити швидко і безкоштовно?
Заявку на реєстрацію електронних цифрових підписів у системі електронної звітності органів державної статистики» (S1391101) безкоштовно доступно в деморежимі ПЗ МЕДОК та СОТА.
в 1с звіт також повинно бути, якщо він у вас оновлений - в розділі ДСС-інші, або ж в розділі Інша звітність. Перевірте період я в якому створюєте.
Здала я вчора ввечері свій звіт. Але в 1с звіті заявку я так і не знайшла. На рахунок оновлення не буду сперечатись, але думаю, що в мене оновлення останнє. Оновлювали 06.01.18р., в мене підписка ІТС проф. тож повинні б оновлювати вчасно.
А викрутилась наступним чином. Скачала сонату, там місяць безкоштовного користування дають. Потім створила цю славнозвісну заявку і відправила через сонату. Через 1хв. отримала, що прийнято, і тоді вже через 1С-звіт чемно відправила 10 зез.
Просто страшенно злить, чому через сонату я заявку знайшла, а через 1С звіт, яким користуюсь вже 8років, не змогла знайти?

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

perlunka писав:
Игорь Специалист М.Е.Док писав:
perlunka писав: Добрий вечір! Я завжди здаю через 1С-звіт, і в мене вперше виникла проблема з відправкою звіту в статистику. Спробувала сформувати заявку, але в переліку звітів не має такого, не має розділу інші... Що робити? Чи існують програми через які це можна зробити швидко і безкоштовно?
Заявку на реєстрацію електронних цифрових підписів у системі електронної звітності органів державної статистики» (S1391101) безкоштовно доступно в деморежимі ПЗ МЕДОК та СОТА.
в 1с звіт також повинно бути, якщо він у вас оновлений - в розділі ДСС-інші, або ж в розділі Інша звітність. Перевірте період я в якому створюєте.
Здала я вчора ввечері свій звіт. Але в 1с звіті заявку я так і не знайшла. На рахунок оновлення не буду сперечатись, але думаю, що в мене оновлення останнє. Оновлювали 06.01.18р., в мене підписка ІТС проф. тож повинні б оновлювати вчасно.
А викрутилась наступним чином. Скачала сонату, там місяць безкоштовного користування дають. Потім створила цю славнозвісну заявку і відправила через сонату. Через 1хв. отримала, що прийнято, і тоді вже через 1С-звіт чемно відправила 10 зез.
Просто страшенно злить, чому через сонату я заявку знайшла, а через 1С звіт, яким користуюсь вже 8років, не змогла знайти?
А Вы задайте этот вопрос обслуживающей Вас организации по 1С звіт.
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

ария
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 13 грудня 2011, 07:28
Дякував (ла): 20 разів

Повідомлення ария »

Добрий день! підкажіть, будь-ласка, така ситуація нарешті приняли заяву до договору, відправляю податкові на реєстрація - відхиляють Блок Даних, не вірний підпис, сертифікат відсутній в базі сертфікатів. В чому може бути помилка? Чи в податковій ще не бачать заяву?

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”