Особисте звернення до бухгалтерів по поводу електронного кабінету податків

Подання звітності в електронному вигляді
Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1521
З нами з: 21 березня 2014, 19:23
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 904 рази

Повідомлення Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС »

acc писав:
Ваші думки щодо "довіри\недовіри, зламуваня, зміни" у ПКП є надуманими і технічо безпідставними. Існує цілий ряд WEB-технологій, які дозволяють елементарно захистити користувача від сторонніх втручань у його роботу. Без будь-яких для нього сертифікатів, ключів та іншого непотрібу.
На цьому принципі працюють світові платіжні системи PayPal, Bitcoin, Europay, Webmoney, Приват24 та маса інших банків. Тільки через PayPal проходять суми, які набагато перевищують бюджет України.

Тому, не переймайтесь, робити треба саме так: просто і для користувача. І ніяких сертифікатів! Бажаючим мазохістам можна запропонувати спеціальну опцію з ключами. Головне, що все має робитись для розвантаження бухгалтера.

Вы пожалуйста успокойтесь,
и давайте рассуждать логически, то что вы видите авторизацию в тот же приват 24 по смс это одно, но откуда вы знаете, что все валютные операции выполняются так как вы написали, без использования средств защиты, ведь по вашим словам код с телефона это подтверждение именно вашей личности и заменяет все документы которые у вас есть.
Если бы все было так просто как вы пишите, то системы защиты банков взламывались чуть ли не каждый день.
Одно дело защитить доступ к сайту, другое дело передать безопасно его данные. Думаю если у вас есть техническое образование вы сможете заглянуть чуть чуть дальше чем в монитор и на экран телефона с кодом из смс... иначе я считаю не корректным машать тут шашкой направо и налево опираясь только на свое мнение...





opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1955
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 895 разів

Повідомлення opz »

acc писав: В персональному кабінеті платника податків ніякої передачі документів не відбувається. Все робиться в режимі on-line на програмі..
если передача документа на производится (я правильно перевел на кацапский язик?) то каким образом документ (отчет) попадает из вашего компьютера на сервер ГНС/Миндоходов/"или как они там сейчас называются" ??


opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1955
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 895 разів

Повідомлення opz »

Игорь Специалист М.Е.Док писав:
acc писав:
Ваші думки щодо "довіри\недовіри, зламуваня, зміни" у ПКП є надуманими і технічо безпідставними. Існує цілий ряд WEB-технологій, які дозволяють елементарно захистити користувача від сторонніх втручань у його роботу. Без будь-яких для нього сертифікатів, ключів та іншого непотрібу.
На цьому принципі працюють світові платіжні системи PayPal, Bitcoin, Europay, Webmoney, Приват24 та маса інших банків. Тільки через PayPal проходять суми, які набагато перевищують бюджет України.

Тому, не переймайтесь, робити треба саме так: просто і для користувача. І ніяких сертифікатів! Бажаючим мазохістам можна запропонувати спеціальну опцію з ключами. Головне, що все має робитись для розвантаження бухгалтера.

Вы пожалуйста успокойтесь,
и давайте рассуждать логически, то что вы видите авторизацию в тот же приват 24 по смс это одно, но откуда вы знаете, что все валютные операции выполняются так как вы написали, без использования средств защиты, ведь по вашим словам код с телефона это подтверждение именно вашей личности и заменяет все документы которые у вас есть.
Если бы все было так просто как вы пишите, то системы защиты банков взламывались чуть ли не каждый день.
Одно дело защитить доступ к сайту, другое дело передать безопасно его данные. Думаю если у вас есть техническое образование вы сможете заглянуть чуть чуть дальше чем в монитор и на экран телефона с кодом из смс... иначе я считаю не корректным машать тут шашкой направо и налево опираясь только на свое мнение...



просто товарисч видел только Приват24 для физ.лиц! а про существование Приват24 для юр.лиц он даже не подозревает (так как раз ЭЦП используется)

acc
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 05 вересня 2014, 09:06
Подякували: 2 рази

Повідомлення acc »

opz писав:Просто он Законы Украины не читал.... ему простительно...
и про авторизацию с помощью ЭЦП ему знать не обязательно...
По-перше, шановний opz (ви також тут захищаєте свій бізнес?), прошу не переходити на особистості.

По друге, з приводу притягування ЕЦП до теми ЕКП доречний старий анекдот: "
- Завтра всіх будемо вішати.
- Вибачте, а мотузки приносити свої, чи будуть за рахунок профспілки?
"

По третє, ще раз наголошую, що Закон про ЕЦП для ЕКП не має ані математичного ані технічного сенсу. Приклади і пояснення див. вище. Є життя і є вимоги людей. Їх і треба виконувати.

І, будь ласка, спробуйте спочатку осмислити мій перший пост, де я чітко описав, який маразм з ЕКП створила ДПА. А далі давайте професійно дискутувати про цей продукт, а не тему, на яку ви намагаєтесь перевести дискусію.


ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40703 рази

Повідомлення ar4ik »

Уважаемый Асс! Вы некорректно назвали тему- я её переименовала, сейчас Вы начинаете переходить на личности, чем нарушаете правила общения на форуме. Убедительная просьба их соблюдать в дальнейшем.

acc
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 05 вересня 2014, 09:06
Подякували: 2 рази

Повідомлення acc »

ar4ik писав:Уважаемый Асс! Вы некорректно назвали тему- я её переименовала, сейчас Вы начинаете переходить на личности, чем нарушаете правила общения на форуме. Убедительная просьба их соблюдать в дальнейшем.
Дякую, модераторе.

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1955
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 895 разів

Повідомлення opz »

acc писав: По-перше, шановний opz (ви також тут захищаєте свій бізнес?), прошу не переходити на особистості.

По друге, з приводу притягування ЕЦП до теми ЕКП доречний старий анекдот: "
- Завтра всіх будемо вішати.
- Вибачте, а мотузки приносити свої, чи будуть за рахунок профспілки?
"

По третє, ще раз наголошую, що Закон про ЕЦП для ЕКП не має ані математичного ані технічного сенсу. Приклади і пояснення див. вище. Є життя і є вимоги людей. Їх і треба виконувати.

І, будь ласка, спробуйте спочатку осмислити мій перший пост, де я чітко описав, який маразм з ЕКП створила ДПА. А далі давайте професійно дискутувати про цей продукт, а не тему, на яку ви намагаєтесь перевести дискусію.
а вот и не угадали... нету у меня никакого бизнеса! (покажите пальцем: где я защищал чей-либо бизнес??)

а если выполнять не Законы а "вимоги людей" - так это не к нам!

про маразм я уже писал - Кабинет вообще вне закона! и пользоваться им я никому не советую!

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”