1С-звіт

Подання звітності в електронному вигляді
Olgabux
Оракул
Оракул
Повідомлень: 277
З нами з: 07 лютого 2013, 07:33
Дякував (ла): 287 разів
Подякували: 101 раз

Повідомлення Olgabux »

Подскажите, заполняю отчет 1-послуги (квартальна). Ругается, что нет кода КАОТУУ. В карточке предприятия прописан. Может еще где-то надо прописать??

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

Olgabux писав:Подскажите, заполняю отчет 1-послуги (квартальна). Ругается, что нет кода КАОТУУ. В карточке предприятия прописан. Может еще где-то надо прописать??
Смотрю на свой бланк в 1-С 1-послуги кв. и не вижу этого кода, вы верный бланк делаете?

Olgabux
Оракул
Оракул
Повідомлень: 277
З нами з: 07 лютого 2013, 07:33
Дякував (ла): 287 разів
Подякували: 101 раз

Повідомлення Olgabux »

IRINAST писав:
Olgabux писав:Подскажите, заполняю отчет 1-послуги (квартальна). Ругается, что нет кода КАОТУУ. В карточке предприятия прописан. Может еще где-то надо прописать??
Смотрю на свой бланк в 1-С 1-послуги кв. и не вижу этого кода, вы верный бланк делаете?
Да в бланке его нет, но проверку не проходит, и когда пытаешься подписать, не подписываети выдает ошибку "Укажите код КАОТУУ"#wall# #wall#

Olgabux
Оракул
Оракул
Повідомлень: 277
З нами з: 07 лютого 2013, 07:33
Дякував (ла): 287 разів
Подякували: 101 раз

Повідомлення Olgabux »

Olgabux писав:
IRINAST писав:
Olgabux писав:Подскажите, заполняю отчет 1-послуги (квартальна). Ругается, что нет кода КАОТУУ. В карточке предприятия прописан. Может еще где-то надо прописать??
Смотрю на свой бланк в 1-С 1-послуги кв. и не вижу этого кода, вы верный бланк делаете?
Да в бланке его нет, но проверку не проходит, и когда пытаешься подписать, не подписываети выдает ошибку "Укажите код КАОТУУ"#wall# #wall#
Вопрос снимается, разобралась. Надо "Оновити поля"#dance#

Натали_87
Гений
Гений
Повідомлень: 363
З нами з: 22 січня 2012, 08:29
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Натали_87 »

1C-ЗВІТ
Версія 1.00.189

Знову питання про номер рахунку в Запиті про стан рахунка в системі електр.адмін.ПДВ: раніше прописала номер свого ПДВ-рахунка в картці підприємства, працювало норм, в Запит підтягувався номер, але зараз (мабудь в зв'язку з черговим оновленням) номер ПДВ-рахунка в Запиті про стан рахунка - відсутній. Зараз вже в самому полі, де має бути №рахунка треба натиснути на квадратик справа - і з'являється довідник з 2 полями: номер рахунка (це зрозуміло) і ТИП РАХУНКА - треба щось там написати, а що не знаю.... Без типу зберегти не дає.
Підкажіть, що напистаи в ТИП РАХУНКА (вибір програма не дає, треба писати ручками)????

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Натали_87 писав:1C-ЗВІТ
Версія 1.00.189

Знову питання про номер рахунку в Запиті про стан рахунка в системі електр.адмін.ПДВ: раніше прописала номер свого ПДВ-рахунка в картці підприємства, працювало норм, в Запит підтягувався номер, але зараз (мабудь в зв'язку з черговим оновленням) номер ПДВ-рахунка в Запиті про стан рахунка - відсутній. Зараз вже в самому полі, де має бути №рахунка треба натиснути на квадратик справа - і з'являється довідник з 2 полями: номер рахунка (це зрозуміло) і ТИП РАХУНКА - треба щось там написати, а що не знаю.... Без типу зберегти не дає.
Підкажіть, що напистаи в ТИП РАХУНКА (вибір програма не дає, треба писати ручками)????
Картка підприємства - рахунки в СЕА ПДВ, вибираєте свій СЕА рахунок, зберігаєте. В мене тип рахунка - основний рахунок. Потім при створенні запиту автоматично підтягується рахунок

Натали_87
Гений
Гений
Повідомлень: 363
З нами з: 22 січня 2012, 08:29
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Натали_87 »

Підкажіть, будь ласка, роблю сьогодні деку з ПДВ і як звично натискаю в 1С-звіт (при відкритій 1С) ЗАПОВНИТИ, а в мене виникає помилка -

Помилка алгоритму заповнененя звіту!
Заповнення звіту J..... неможливе


Далі, коли натискаю ОК на це повідомлення, видає:
Видаліть символи в індивідуальний податковий номер.


я вперше з таким стикнулася, раніше все було ок. Це лише в мене, по відчуттю, що це через останні оновлення. Що з цим робити???

Натали_87
Гений
Гений
Повідомлень: 363
З нами з: 22 січня 2012, 08:29
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Натали_87 »

Відповідь вже знайшла http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst34065.aspx

Підкажіть як ви дізнаєтеся про вихід регламентованих зовнішніх звітів 1С? бо я навіть не догадувалася про вихід регл.звіту по ПДВ (ліцензійна версія і 1С і 1С-звіт)

knopka777
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 15 листопада 2014, 13:50
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення knopka777 »

Здравствуйте, подскажите, поменяли ключи на подпись нового директора, но не отправили заново договор с налоговой, отчеты уже сдавались, переподписывать договор?

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1997
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1394 рази

Повідомлення SonataEvol »

Без договору на нові ключі звіти, ними підписані, можуть вважатися не поданими.
Шлюз повинен не пропустити такий документ.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”