Токен для КЕП!!!

Подання звітності в електронному вигляді
Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1999
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1396 разів

Повідомлення SonataEvol »

КамЛ писав:
22 лютого 2022, 12:34
Могут предложить только Smart ID, которым, как они мне объяснили, подписать отчетность, созданную не в сервисе Приват, невозможно. Кроме того, для подписания отчетности постоянно должен быть в наличии человек со смартфоном, чья подпись, т.к. там qr-код и тд. Как перекинуть подпись, созданную в Привате, на чужой токен, не знают и о такой проблеме вообще не слышали.
Саме так, про це я і зауважив
Натомість ХМАРНИЙ КЕП - це ключ і функціонал до нього "в одному флаконі". І якщо ваш постачальник ключа не надає можливості, наприклад зашифрувати документ для кількох отримувачів чи ще щось таке - то ви вже ніяк це не зміните. Наразі, наскільки я знаю, функціонал хмарних ключів не врегульований законодавством і ніхто не може змусити постачальників хмарного ключа надати вам повний спектр послуг, які можна виконати з токеном.
КамЛ писав:
22 лютого 2022, 12:34
директор с ключом Привата (оформленного удаленно) находится где-то там далеко
Якщо чесно, то Приват при цьому порушує законодавство, але на дії держ. банку схоже, усім регуляторам плювати.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2155-19#n292
"2. Ідентифікація фізичної особи, яка звернулася за отриманням послуги формування кваліфікованого сертифіката відкритого ключа, здійснюється за умови її особистої присутності". Принаймні, для першого сертифікату.
Закон не передбачає оформлення сертифікату сьогодні на основі ідентифікації особи колись минулого року у відділенні банку.

Реально, хмарний ключ Приватбанка зараз недієздатний взагалі. Це суто внутрішній сервіс для Приват24. Тому, вам доведеться оформлювати інший ключ у нормальному центрі сертифікації. При цьому, як для токена, так і для "хмарного" ключа потрібна буде первинна ідентифікація з особистою присутністю.
Щоправда, здається, можна це зробити за нотаріальною довіреністю.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

elena_ma
Гений
Гений
Повідомлень: 328
З нами з: 05 вересня 2015, 14:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення elena_ma »

А как перевести ключи от АЦСК Украина в облако или на токен? Делать новые сертификаты? У нас ключи до 23 года.

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

elena_ma писав:
22 лютого 2022, 15:49
А как перевести ключи от АЦСК Украина в облако или на токен? Делать новые сертификаты? У нас ключи до 23 года.
О! мене це теж цікавить. Дивилась про їх хмарний сервіс, то рахунок пропонується оформити на нові ключі з доступом до того CloudKey, а от інформації про можливість переформатування існуючих ключів не знайшла(

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Oska1302 писав:
22 лютого 2022, 15:56
elena_ma писав:
22 лютого 2022, 15:49
А как перевести ключи от АЦСК Украина в облако или на токен? Делать новые сертификаты? У нас ключи до 23 года.
О! мене це теж цікавить. Дивилась про їх хмарний сервіс, то рахунок пропонується оформити на нові ключі з доступом до того CloudKey, а от інформації про можливість переформатування існуючих ключів не знайшла(

Мне фирма, распространяющая Медок и ключи АЦСК Украина сказала, что я покупаю токены, а они удаленно генерируют на них уже имеющиеся у меня ключи. Потом, по истечении срока действия этих ключей, я оформляю новые и опять их генерируют на эти же токены

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Я только что консультировалась с отделом продаж Медка. Остановилась на токенах, перезапись существующих ключей= 6 грн. После оплаты и получения токенов по НП-надо с ними созвониться и в телефонном режиме специалисты расскажут, как перезаписать существующие ключи на токен. Сижу и жду счет. Нервов уже не хватает.

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Тюша писав:
22 лютого 2022, 16:08
Я только что консультировалась с отделом продаж Медка. Остановилась на токенах, перезапись существующих ключей= 6 грн. После оплаты и получения токенов по НП-надо с ними созвониться и в телефонном режиме специалисты расскажут, как перезаписать существующие ключи на токен. Сижу и жду счет. Нервов уже не хватает.
У нас в городе разобрали все токены. Очередь на их получение - на 10 дней вперед, когда будет поступление новой партии

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

КамЛ писав:
22 лютого 2022, 16:30


У нас в городе разобрали все токены. Очередь на их получение - на 10 дней вперед, когда будет поступление новой партии
https://www.youtube.com/watch?v=YqiEFLJhyG0
только не крест, а хитрый маркетинговый ход - заказная статья в "Дебет-Кредит" ............
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

elena_ma
Гений
Гений
Повідомлень: 328
З нами з: 05 вересня 2015, 14:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення elena_ma »

Токенов нет и не скоро будут. Хочется услышать отзывы о Хмарном сховище АЦСК Украина, кто пользуется, что можете сказать?

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

elena_ma писав:
22 лютого 2022, 17:01
Токенов нет и не скоро будут. Хочется услышать отзывы о Хмарном сховище АЦСК Украина, кто пользуется, что можете сказать?
Читайте:
https://uakey.com.ua/page/cloudkey
и даже видео смотрите:
https://www.youtube.com/watch?v=vCSfpU-PmoU

........................................................................................
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

elena_ma
Гений
Гений
Повідомлень: 328
З нами з: 05 вересня 2015, 14:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення elena_ma »

Читала-смотрела. Как оно себя ведет в работе, так сказать в обиходе - никогда с этом не сталкивалась. Про токены много информации - раздолбанные usb-гнезда, хабы, бусы из флешек, поломка флешки и т.п.

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”