Безкоштовні ключі ЕЦП

Подання звітності в електронному вигляді
Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 883
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 524 рази

Повідомлення Capitoshechka »

irina2101 писав:
08 червня 2021, 16:11
Хороший совет, как для запроса)) А декларации тоже так подписывать? :)
І навіть податкові накладні)))
На сьогоднішній день навіть платники ПДВ (особливо новостворені підприємства) не використовують у своїй діяльності печатку. Вона в них фізично відсутня
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

irina2101
Оракул
Оракул
Повідомлень: 260
З нами з: 31 січня 2012, 22:42
Дякував (ла): 155 разів
Подякували: 32 рази

Повідомлення irina2101 »

Capitoshechka писав:
09 червня 2021, 08:58
irina2101 писав:
08 червня 2021, 16:11
Хороший совет, как для запроса)) А декларации тоже так подписывать? :)
І навіть податкові накладні)))
На сьогоднішній день навіть платники ПДВ (особливо новостворені підприємства) не використовують у своїй діяльності печатку. Вона в них фізично відсутня
Да с печатью всё понятно, я про подпись бухгалтера. Как с ней быть? Я сейчас сделала очередной запрос, опять не принято. Опять ошибка в последовательности подписей (директор, бухгалтер), хотя я подписываю в той последовательности, которую мне выдаёт программа - бухгалтер, директор.
И как с этим быть, я уже не знаю :(

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2001
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1398 разів

Повідомлення SonataEvol »

irina2101 писав:
09 червня 2021, 09:41
Да с печатью всё понятно, я про подпись бухгалтера. Как с ней быть? Я сейчас сделала очередной запрос, опять не принято. Опять ошибка в последовательности подписей (директор, бухгалтер), хотя я подписываю в той последовательности, которую мне выдаёт программа - бухгалтер, директор.
И как с этим быть, я уже не знаю :(
У квитанціях завжди вказано послідовність підписів у порядку їх знімання - зворотна до порядку накладання :)
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

irina2101
Оракул
Оракул
Повідомлень: 260
З нами з: 31 січня 2012, 22:42
Дякував (ла): 155 разів
Подякували: 32 рази

Повідомлення irina2101 »

SonataEvol писав:
09 червня 2021, 11:51
irina2101 писав:
09 червня 2021, 09:41
Да с печатью всё понятно, я про подпись бухгалтера. Как с ней быть? Я сейчас сделала очередной запрос, опять не принято. Опять ошибка в последовательности подписей (директор, бухгалтер), хотя я подписываю в той последовательности, которую мне выдаёт программа - бухгалтер, директор.
И как с этим быть, я уже не знаю :(
У квитанціях завжди вказано послідовність підписів у порядку їх знімання - зворотна до порядку накладання :)
Ну и? Отчёт не принят.Зображення

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2001
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1398 разів

Повідомлення SonataEvol »

irina2101 писав:
09 червня 2021, 13:08
Ну и? Отчёт не принят.Зображення
Ну і на вашому скріні усе є для розуміння причини цього.

"Підписи документа:
- перший - директор;
- другий - бухгалтер.
...
запит... підписується бухгалтером АБО керівником"
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

irina2101
Оракул
Оракул
Повідомлень: 260
З нами з: 31 січня 2012, 22:42
Дякував (ла): 155 разів
Подякували: 32 рази

Повідомлення irina2101 »

SonataEvol писав:
09 червня 2021, 14:21
irina2101 писав:
09 червня 2021, 13:08
Ну и? Отчёт не принят.
Ну і на вашому скріні усе є для розуміння причини цього.

"Підписи документа:
- перший - директор;
- другий - бухгалтер.
...
запит... підписується бухгалтером АБО керівником"
Спасибо, что пытаетесь помочь, но при чем тут запрос. Звитна нова дека ПДВ пришла с такой же ошибкой. А там нужна подпись и директора и бухгалтера. В настройках что-то сбилось, а что и где - не найду.

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2001
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1398 разів

Повідомлення SonataEvol »

Ви надали скріншот квитанції на запит - я щодо нього і відповів.
Буде скріншот квитанції (з повним текстом результату) на декларацію - відповім і на нього, якщо не займуся чимсь іншим)
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Аватар користувача
Nepogoda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 868
З нами з: 02 вересня 2018, 09:55
Звідки: Odessa
Дякував (ла): 284 рази
Подякували: 409 разів

Повідомлення Nepogoda »

Добрый день, коллеги!
У ФОПа обновилась ЭЦП и для того, чтоб получить статус участника электронного документооборота, надо отправить какой нибудь запрос не через ЭК. Подскажите пожалуйста, если подавать Заяву про відсутність заборгованості, то как заполнить поле - назва, номер нормативного акта, відповідно якого надається довідка и поле-найменування підприємства до якого подається довідка? Если не заполнить эти поля, то приходит квитанция 1 с таким текстом "Податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату (стандарту), а саме: помилка XML - запит містить некоректні дані і не може бути оброблений. Опис помилки:

"R03G1S": "" нарушает ограничение pattern для "([\s]*[\S]+[\s]*)+". Не удалось проанализировать элемент "R03G1S" со значением ""..
Что это значит - не понимаю, но подумала, что из-за того, что есть незаполненные поля.

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1401
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 838 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Nepogoda писав:
08 липня 2021, 11:16
Добрый день, коллеги!
У ФОПа обновилась ЭЦП и для того, чтоб получить статус участника электронного документооборота, надо отправить какой нибудь запрос не через ЭК. Подскажите пожалуйста, если подавать Заяву про відсутність заборгованості, то как заполнить поле - назва, номер нормативного акта, відповідно якого надається довідка и поле-найменування підприємства до якого подається довідка? Если не заполнить эти поля, то приходит квитанция 1 с таким текстом "Податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату (стандарту), а саме: помилка XML - запит містить некоректні дані і не може бути оброблений. Опис помилки:

"R03G1S": "" нарушает ограничение pattern для "([\s]*[\S]+[\s]*)+". Не удалось проанализировать элемент "R03G1S" со значением ""..
Что это значит - не понимаю, но подумала, что из-за того, что есть незаполненные поля.
Якщо у Вас нові ключі відправте або через ЕК або з іншої програми звіт і якщо не пройде ,то зробіть копію і відправте повторно і звіт буде прийнятий

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

zoltan писав:
08 липня 2021, 11:55
Nepogoda писав:
08 липня 2021, 11:16
Добрый день, коллеги!
У ФОПа обновилась ЭЦП и для того, чтоб получить статус участника электронного документооборота, надо отправить какой нибудь запрос не через ЭК. Подскажите пожалуйста, если подавать Заяву про відсутність заборгованості, то как заполнить поле - назва, номер нормативного акта, відповідно якого надається довідка и поле-найменування підприємства до якого подається довідка? Если не заполнить эти поля, то приходит квитанция 1 с таким текстом "Податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату (стандарту), а саме: помилка XML - запит містить некоректні дані і не може бути оброблений. Опис помилки:

"R03G1S": "" нарушает ограничение pattern для "([\s]*[\S]+[\s]*)+". Не удалось проанализировать элемент "R03G1S" со значением ""..
Что это значит - не понимаю, но подумала, что из-за того, что есть незаполненные поля.
Якщо у Вас нові ключі відправте або через ЕК або з іншої програми звіт і якщо не пройде ,то зробіть копію і відправте повторно і звіт буде прийнятий
Только НЕ "Объединённый ЕСВ и ПДФО" ...........
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”