Безкоштовні ключі ЕЦП

Подання звітності в електронному вигляді
viks
ПрофиПрофи
Повідомлень: 34
З нами з: 30 січня 2021, 15:00
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 14 разів

Повідомлення viks »

Андрій61 писав:
02 лютого 2022, 12:26
СЛОВА:
"тільки для працівників Державної міграційної служби України" и "тільки для працівників Національної поліції України"...
ВИДЕЛИ ??
Не факт - Роботу пункту оцінили перші користувачі. Сімейний лікар Ольга Чех оформила тут КЕП.
...Звернувшись до фахівців пункту, мешканці Кривого Рогу зможуть безкоштовно отримати кваліфіковані електронні довірчі послуги, зокрема, оформити кваліфікований електронний підпис (КЕП) та електронні печатки, скасувати або заблокувати сертифікати КЕП безпосередньо у адміністратора.
...Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг - акредитований центр сертифікації ключів МВС України налічує 34 введених в експлуатацію відокремлених пунктів реєстрації, чотири з яких обслуговують усіх підписувачів, зокрема, фізичних та юридичних осіб, а також представників органів державної влади та самоврядування, за такими адресами:
https://mvs.gov.ua/uk/press-center/news ... s-ukrayini

beroal
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 01 лютого 2022, 22:37
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення beroal »

SonataEvol писав:
02 лютого 2022, 11:07
viks писав:
02 лютого 2022, 10:55
beroal писав:
01 лютого 2022, 23:01
Добрий день. Я не користуюся Windows, тому вирішив спробувати програму для Android...
Ви, мабуть, ще не визначили для себе питання - для чого Вам КЕП. Якщо для входу в Електронний кабінет платника податків - то все необхідне для авторизації Ви вже отримали. На сторінці https://cabinet.tax.gov.ua/login обрати АЦСК (у Вас КНЕДП - АЦСК МВС України, є там такий у переліку), завантажити файл особистого ключа (у Вас Key-6.dat, інші два файли - службові, надалі не знадобляться), потім ввести пароль (який Ви вводили в ході генерації ключа в програмі на смартфоні - Ви ж його запам'ятали?)
Так само із застосуванням цього ключа Ви зможете авторизуватись на інших сервісах або накласти електронний підпис на свій документ.
(Тернистий шлях Ви собі обрали, здається, якщо ключ на Андроїді генеруєте ;) імхо)
На жаль, ви не розумієтеся на тому, про що пишете)
Ключ Key-6.dat сам по собі нічого не вартий, поки КНЕДП (АЦСК) для нього не створить сертифікати. Інакше він не придатний ні для входу, ні для підписання, ні для чогось іншого.
По-вашому, створили файлик через "Користувач" - і все готово? Чому тоді всі платять по 200-300 гривень за ключі у комерційних центрах? :D
Справа в тому, що я згенерував ключ без перевірки паспорта, навіть не ходив ні у які органи. Якби цей ключ був вже прив'язаний до якогось паспорта, кожен шахрай міг би прив'язати свій ключ до будь-якого паспорта. Та й я навіть не вводив прізвища.
Андрій61 писав:
02 лютого 2022, 12:26
А Вы на их сайте, здесь:
https://ca.mvs.gov.ua/contacts
СЛОВА:
"тільки для працівників Державної міграційної служби України" и "тільки для працівників Національної поліції України"...
ВИДЕЛИ ??

И никаких ассоциаций они не вызвали ?????????? :lol:
Не бачив. Я ж збирався йти в податкову.
viks писав:
02 лютого 2022, 13:00
Звернувшись до фахівців пункту, мешканці Кривого Рогу зможуть безкоштовно отримати кваліфіковані електронні довірчі послуги, зокрема, оформити кваліфікований електронний підпис (КЕП) та електронні печатки, скасувати або заблокувати сертифікати КЕП безпосередньо у адміністратора.
От за це спасибі! :good: На жаль, я не там, де обслуговують усіх. :dash:
SonataEvol писав:
02 лютого 2022, 10:22
beroal писав: ↑
Вчора, 23:01
"Користувач АЦСК МВС"

Яким боком, по-вашому, АЦСК МВС пов'язане з АЦСК податкової? Зробили ключ/заявку для МВС, то йдіть до МВС за сертифікатами.
Я не думаю, що податкова чи МВС самі пишуть програми. Програми що для Windows, що для Android написані, скоріше за все, однією фірмою. Чи є в програмі прив'язка до АЦСК?

Чи побути піддослідною свинкою. :hi:

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1997
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1394 рази

Повідомлення SonataEvol »

beroal писав:
02 лютого 2022, 13:49
Чи є в програмі прив'язка до АЦСК?
Прив'язка у програмі не забита жорстко, але воно налаштовується.
І якщо вони окремо наголошують, що це "Користувач АЦСК МВС", значить налаштування прописані саме для їхнього КНЕДП (АЦСК) та ключ, який ви сформували, можна прив'язати тільки там. Так я собі міркую.

Взагалі, навіщо вам ці танці? Якщо все-одно йти до КНЕДП (а інакше перший ключ ніяк не оформити), то йдіть до податкової і вам там усе одразу зроблять безкоштовно. Або до комерційного центру і вам все зроблять швидше, зручніше та дорожче.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

SonataEvol писав:
02 лютого 2022, 11:07
Ключ Key-6.dat сам по собі нічого не вартий, поки КНЕДП (АЦСК) для нього не створить сертифікати. Інакше він не придатний ні для входу, ні для підписання, ні для чогось іншого.
По-вашому, створили файлик через "Користувач" - і все готово?
А в чём проблема для получившего ключ скачать сертификаты?
Даже, если получил его НЕ працівник Державної міграційної служби України или працівник Національної поліції України?

Или обычный гр-н не сможет подписывать им отчётность через ЭК?
Зображення

viks
ПрофиПрофи
Повідомлень: 34
З нами з: 30 січня 2021, 15:00
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 14 разів

Повідомлення viks »

beroal писав:
02 лютого 2022, 13:49
Справа в тому, що я згенерував ключ без перевірки паспорта, навіть не ходив ні у які органи. Якби цей ключ був вже прив'язаний до якогось паспорта, кожен шахрай міг би прив'язати свій ключ до будь-якого паспорта. Та й я навіть не вводив прізвища.
За інструкцією, Ви не завершили процедуру повністю, тому я був неправий стосовно придатності згенерованих Вами ключів (мене збило виготовлення ключів Приватбанку): "Знімний носій інформації надається АЦСК МВС або ВПР разом з пакетом відповідних документів (https://ca.mvs.gov.ua/registration-documents) для подальшого формування сертифікатів відкритих ключів". Тоді вже відбудеться прив'язка до особи на підставі наданих документів і завершення процедури створення ключів і сертифікатів. Подивіться Інструкцію та відео на тому сайті.
І логічно, для завершення процедури треба іти до МВС, а не до податкової. Та, судячи за рекламною статтею про Кривий Ріг, ці ключі можуть замовляти для себе будь-які фіз і юр особи, безкоштовно. А вибираєте, куди звернутися, - найближчий пункт реєстрації, який Вам підходить зі сторінки Контакти (перелік довгий, проте не всі обслуговують цивільних). Можливо, пакет можна надіслати поштою, це треба узнавати. Але я б не став оформлювати собі ключ у МВС, навіть в тому яскравому пункті в Кривому Розі).
Додано: Знайшов - Підготувати пакет документів, необхідних для ідентифікації Заявника (підписувача) в АЦСК МВС. Надаються оригінали та копії наступних документів: https://ca.mvs.gov.ua/download/install/ ... _2019_.pdf Так що треба особисто звертатися.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Зачем эти игрища с ключами МВС? Честно говоря, даже мысли не возникало обращаться в МВС для получения ключей (пусть и бесплатных) ФОПу. Не пошёл бы, даже, если бы ФОПу предлагали за оформление ключа у них получить 10грн! :mocking:
Выше написали: есть ключи КНЕП ИДД ДПС, многие банки предлагают бесплатно сгенерировать и получить у них ключи (т.к. идентификацию уже прошли у них при открытии счёта, предоставив копию паспорта и кода, и вход на сайт проходит тоже через "верификацию", то никаких дополнительных документов приносить не нужно; всё делается он-лайн в течение 5-10 минут).
Единственное — если в банке, при открытии счёта, работник банка ошибся и ввёл неточные данные (не та буква в ФИО), тогда нужно уточнить свои данные в банке, а потом формировать ключ.
Я как-то не заметил, и когда через Дию регистрировал ФОПа, нажал отправить, и в эту же минуту с ужасом увидел, что заявка отправилась с фамилией "Хаааааин" вместо верного "Хаааааін". С банком решил всё быстро, новый ключ получил тоже быстро, а вот ФОПу потом пришлось идти ногами к госрегистратору и вносить изменения в фамилию из-за "технической ошибки" (+ заплатить около 80грн)...

Есть ещё Дія.Підпис :) ...
Зображення

beroal
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 01 лютого 2022, 22:37
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення beroal »

Яков писав:
02 лютого 2022, 14:51
Зачем эти игрища с ключами МВС? Честно говоря, даже мысли не возникало обращаться в МВС для получения ключей (пусть и бесплатных) ФОПу. Не пошёл бы, даже, если бы ФОПу предлагали за оформление ключа у них получить 10грн! :mocking:
Выше написали: есть ключи КНЕП ИДД ДПС, многие банки предлагают бесплатно сгенерировать и получить у них ключи (т.к. идентификацию уже прошли у них при открытии счёта, предоставив копию паспорта и кода, и вход на сайт проходит тоже через "верификацию", то никаких дополнительных документов приносить не нужно; всё делается он-лайн в течение 5-10 минут).
Різниця в тому, де генерується особистий ключ, на своєму пристрої чи на державному. Хто розбирається в криптографії, зрозуміє. Ну, і просто цікаво. :roll: Може, я й підписувати документи у тій програмі зможу.

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1997
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1394 рази

Повідомлення SonataEvol »

Яков писав:
02 лютого 2022, 14:10
SonataEvol писав:
02 лютого 2022, 11:07
Ключ Key-6.dat сам по собі нічого не вартий, поки КНЕДП (АЦСК) для нього не створить сертифікати. Інакше він не придатний ні для входу, ні для підписання, ні для чогось іншого.
По-вашому, створили файлик через "Користувач" - і все готово?
А в чём проблема для получившего ключ скачать сертификаты?
Даже, если получил его НЕ працівник Державної міграційної служби України или працівник Національної поліції України?

Или обычный гр-н не сможет подписывать им отчётность через ЭК?
Проблема в тому, що ви не "отримали ключ" КЕП, коли просто його згенерували у "Користувачі". Ви отримали тільки Key-6.dat та аналогічні файли. Сертифікатів до цього ключа на цьому етапі ще не існує взагалі, тому - так, ви не зможете ним не те що підписати щось, а взагалі зайти до Кабінету чи ще кудись.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

beroal
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 01 лютого 2022, 22:37
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення beroal »

Стоп. Посилання на сторінках «Дії», «АТ «ІІТ»» і МВС ведуть на одну і ту саму сторінку на Google Play. В природі існує тільки одна програма :D.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

beroal писав:
02 лютого 2022, 15:03
Може, я й підписувати документи у тій програмі зможу.
В Какой, в "тій програмі" — МВСной? :mocking: И в качестве кого: "п-пк МВС"? :)
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”