правила спілкування на форумі Бухгалтер 911

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2439
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

Якщо чесно я сама собі поставила цей поріг. Якщо я бачу новенького який зареєструвався 15 хв. тому, і питання написано "через пень колоду", то я розумію,що отримавши відповідь він зникне з форуму, а я свій час згаю тільки тому що йому ліньки походити по форуму пошукати. А коли людина тут знаходиться деякий час вона вже розуміє як потрібно задавати питання

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

IN_NOCHKA писав:Якщо чесно я сама собі поставила цей поріг. Якщо я бачу новенького який зареєструвався 15 хв. тому, і питання написано "через пень колоду", то я розумію,що отримавши відповідь він зникне з форуму, а я свій час згаю тільки тому що йому ліньки походити по форуму пошукати. А коли людина тут знаходиться деякий час вона вже розуміє як потрібно задавати питання
З цим абсолютно згодна. Та іноді мимоволі відповідаєшь, бо так вже жалісно просять )))

buhgalter 911
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 741
З нами з: 05 березня 2008, 02:18
Дякував (ла): 88 разів
Подякували: 664 рази

Повідомлення buhgalter 911 »

Уважаемые форумчане, предлагается следующее: перед созданием новой темы будет появляться страничка с рекомендациями и поиском. Думаю, что такое стоит сделать для пользователей с количеством сообщений меньше 50. Но на реализацию потребуется некоторое время. Потерпите немножко, постараемся решить этот вопрос.

buketik
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1261
З нами з: 27 вересня 2011, 06:25
Дякував (ла): 2000 разів
Подякували: 2348 разів

Повідомлення buketik »

А не могли бы модераторы удалить из Беседки и ее подразделов все случайно попавшие туда темы, имеющие отношение к бухгалтерии, а не к разговорам?#g_hospita (сделать, так сказать, очистительную процедуру)

Пенсионер
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 657
З нами з: 25 січня 2012, 03:37
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 150 разів

Повідомлення Пенсионер »

Поддерживаю на все 100%. Я думаю, что новичкам нужно завести памятку, как пользоваться форумом. А то услышали о сайте Бухгалтер 911 и пишут, даже не смотрят, что уже все расписано по налогам.

buhgalter 911
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 741
З нами з: 05 березня 2008, 02:18
Дякував (ла): 88 разів
Подякували: 664 рази

Повідомлення buhgalter 911 »

buketik писав:А не могли бы модераторы удалить из Беседки и ее подразделов все случайно попавшие туда темы, имеющие отношение к бухгалтерии, а не к разговорам?#g_hospita (сделать, так сказать, очистительную процедуру)
Готово

buketik
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1261
З нами з: 27 вересня 2011, 06:25
Дякував (ла): 2000 разів
Подякували: 2348 разів

Повідомлення buketik »

Зображення

bt
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1576
З нами з: 29 жовтня 2008, 06:07
Дякував (ла): 149 разів
Подякували: 734 рази

Повідомлення bt »

Marlboro писав: Это как бить тапком кота за шкоду - он ведь не знает за что его бьют #dntknw#
Я брал кошку за загривок и макал мордой в шкоду.
Вроде поняла.

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Повезло кошке, что патроны подорожали....

Об этом ведь и речь: кто будет мордой в шкоду макать? Редактора не в состоянии уследить за всеми шкодниками. А когда макать начинает каждый, кому не лень, то шкандаль получается зачастую. Такта нам не хватает на всех и вежливого обхождения. Нервишки шалят...

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2439
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

bt писав:
Marlboro писав: Это как бить тапком кота за шкоду - он ведь не знает за что его бьют #dntknw#
Я брал кошку за загривок и макал мордой в шкоду.
Вроде поняла.
Ви і з новачками так пропонуєте поступати????

Відповісти

Повернутись до “Питання, зауваження, пропозиції щодо сайту Бухгалтер 911”