Запропонували посаду головного бухгалтера, дайте пораду

Пошта взаємодопомоги, посилання на ресурси і т.д.
Ynita99
Ученик
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Ynita99 »

Модераторам: будь ласка, якщо моя тема не відповідає розділу - не видаляйте, перемістіть, тому що я не знаю в який розділ з таким питанням. Декілька днів назад запропонували посаду головного бухгалтера. ПП на єдиному податку, третя група, платник ПДВ. 10 найманих працівників, продаж пожежного обладнання, інвентаря, протипожежні послуги.
Мій досвід: 2 роки вела два ФОП з найманими працівниками третя група, в такій же сфері, 1с бухгалтерія, освіта вища , облік і аудит, стаціонар.
Для того, щоб прийняти пропозицію маю визначитися з своїми сумнівами.
Мало досвіду. Але швидко навчаюся.
Не займалася реєстрацією ПДВ, не складала річні звіти фінансові, мало досвіду роботи з 1с по оплаті праці, немає досвіду з медок і ще багато різноманітних нюансів.
Якийсь час ( 1-2 тижні) мені передаватимуть справи і проведуть певне навчання. Також планую курси підвищення кваліфікації.
Що порадите, досвідчені бухгалтери ? З таким досвідом можна прийняти пропозицію ? Чи це сильно ризиково ?

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 622 рази

Повідомлення mbamber »

От якби усі так сумнівались)
Теорію бухобліку вчили, з передачею, курсами та прагненням - впораєтесь. Щасти!

Орлов
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 249 разів

Повідомлення Орлов »

mbamber писав:
21 травня 2021, 11:46
:handshake:
С уважением А.Орлов

- Когда вы впервые осознали, что вы бухгалтер?
- Дешевая бухгалтерия дорого стоит.
- dura Lex, sed Lex (Закон суров, но это Закон)

skub
Просвещенный
Просвещенный
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення skub »

Если сомневаетесь и тем более знаете свои слабые стороны - значит справитесь. :D

Что не знаете можно прочитать или спросить у коллег :beer:
Все равно начинать когда-то надо.

Обсудите на берегу все условия с работодателем, если все устраивает - в добрый путь.

ЖаннаZh
Знаток
Дякував (ла): 42 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення ЖаннаZh »

Дійсно, як правильно зауважили колеги, - якби всі так сумнівалися). Але невпевненість і сумніви погано впливають на результативність процесу і нервову систему бухгалтера. Я пораджу мати «під рукою» досвідченого колегу або якась інша альтернатива, щоб було в кого проконсультуватись на випадок авральних обставин, таких як:
- Терміни горять, а зареєструвати ПН не вдається/ не впевнені в правильності / не знаєте як, і т.д
- аналогічні ситуації по нарахуванню/ виплаті зарплати/ податків
- складання фінансової звітності.
Та, як я розумію допомога якщо і знадобиться, то тільки для першого разу. А можливо і зовсім не знадобиться). Але, якщо Ви знаєте, що в любий момент є до кого звернутись – Ви будете більш спокійні та зібрані, що безперечно відобразиться на результативності. Бажаю удачі!

Ynita99
Ученик
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Ynita99 »

mbamber писав:
21 травня 2021, 11:46
Дякую!

Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »

Доброго вечора, якщо моє питання не в тій темі, прошу вибачення!!! Якщо на цьому форумі є бухгалтери, які працюють в Укрпошті, напишіть, будь ласка, мені в особисті повідомлення або в вайбер 050-4470896. Наперед дуже вдячна.

Darya Perez
Ученик
Подякували: 2 рази

Повідомлення Darya Perez »

Хорошенько подумайте сможете ли потянуть такой объём работы, а также убедитесь, что компания в которой будете работать реально будет выполнять все свои обещания. Для проверки отзывов о работе сотрудников в этой компании, могу посоветовать вам http://ua.pravda-sotrudnikov.com/, правдивые отзывы всегда, сама писала об опыте работы.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Дякував (ла): 305 разів
Подякували: 707 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Яночка писав:
19 червня 2021, 17:54
Доброго вечора, якщо моє питання не в тій темі, прошу вибачення!!! Якщо на цьому форумі є бухгалтери, які працюють в Укрпошті, напишіть, будь ласка, мені в особисті повідомлення або в вайбер 050-4470896. Наперед дуже вдячна.
Ви кандидатура на посаду? Чи по роботі поспілкуватись?))
Якщо кандидатура, то залежить від того на який напрямок роботи сідаєте. Зазвичай там робота буха зав‘язується на відділеннях або підрозділах, якщо область, і поки Всі відділення не нададуть інформацію, то Ви свої звіти не зведете. Дедлайни там жорсткі. Знаю що бухгалтери, що ведуть облік товарів чи періодики час від часу повинні були виходити у вихідні дні (це в поштамтах) знаю один із підрозділів, в якому до 100 відділень, то Наказ на вихід у вихідний день був проблемою самого буха (!) від написання та завірення у керівника (і не головбуха).
По роботі не скажу - бухгалтером в укрпошті не працювала)

Відповісти

Повернутись до “Бухгалтер для Бухгалтера”