Опитування щодо зміни податкового періоду згідно з законопроєктом №6120

Пошта взаємодопомоги, посилання на ресурси і т.д.
spilka_up
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 25 жовтня 2021, 15:36

Повідомлення spilka_up »

Добрий день, шановні учасники групи!

ГС "Спілка українських підприємців" (бізнес-асоціація незалежних українських підприємців, яка створена за межами політичних інтересів з метою захисту інтересів підприємців та формування сприятливого бізнес-середовища в Україні) просить вас приділити 2 хвилини вашого часу для проходження опитування щодо зміни податкового періоду згідно з законопроєктом №6120.

З 1 січня 2022 року замість квартальної податкової звітності в Україні пропонується впровадити щомісячну звітність.
Відповідний законопроєкт було зареєстровано у ВРУ 30 вересня за номером 6120. На думку аналітичного центру Спілки українських підприємців такі зміни негативно вплинуть на діяльність малого бізнесу, оскільки вони збільшать частоту звітування до податкових органів.
Законопроект передбачає зміну податкового періоду з квартального на місячний для:
1) платників податків щодо звітності про суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого з них податку, а також суми нарахованого єдиного внеску;
2) податкових агентів, надавачів бюджетних грантів;
3) кредитних спілок, про нараховану плату (відсотки) та утриманий на неї податок;
4) нотаріусів.
Зазначимо, що два роки тому були проведено об’єднання звітності по ПДФО та ЄСВ (місячної) та запровадження єдиної квартальної звітності.
З метою визначення впливу прийняття законопроекту 6120 на бізнес пропонується відповісти на кілька запитань. Ця інформація може допомогти нам відстояти інтереси бізнесу.

https://forms.gle/5KXx5wTSw4LeBdXTA

Заздалегідь дякуємо за допомогу!

Відповісти

Повернутись до “Бухгалтер для Бухгалтера”